Zagłębie Sosnowiec

2

Górnik Zabrze

1

• Sędzia kończy spotkanie. Zagłębie po emocjonującej drugiej połowie pokonuje Górnika Zabrze 2:1. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje.

• Sędzia przedłużył spotkanie o trzy minuty.

• Rzut wolny dla Górnika. Znów Plizga dośrodkowuje w pole karne, ale świetnie wybija Szumski.

• Rzut rożny dla Górnika. Plizga dogrywa w pole karne do Kurzawy, który uderza obok bramki po interwencji obrońcy.

• Tin Matić dostał piłkę na skrzydle, zagrał do niepilnowanego Nowaka, ten zagrał prostopadle do Bartczaka, ale zawodnik Zagłębia uderzył wysoko ponad bramką.

• Ależ okazja do wyrównania. Dogranie w pole karne z prawej strony do Angulo, który dołożył nogę, ale piłka po interwencji Szumskiego minimalnie minęła słupek bramki.

• Roman Gergel ukarany żółtą kartką.

• GOOOOOOOOOOOL! Sebastian Dudek pewnie wykonuje jedenastkę!

• Rzut karny dla Zagłębia po faulu na Pribuli!

• Po rzucie rożnym piłka powędrowała na drugą stronę boiska do Bartczaka, ten zagrał w pole karne, gdzie Najemski odnalazł się najlepiej w zamieszaniu i pokonał Kasprzika. 1:1!

• GOOOOOOOOOOOOL! Arkadiusz Najemski!

• Rzut wolny dla Zagłębia. Nowak krótko do Dudka, ten bez zastanowienia uderza piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny.

• Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuszcza Sanogo, a w jego miejsce Matić.

• Druga zmiana w zespole gości. Grendel zastępuje Wolniewicza.

• Piłka prostopadła do Angulo, który pokonuje Szumskiego. 0:1!

• GOOOOOOOOOOOOOL! Igor Angulo!

• Udovicić na lewej stronie dośrodkowuje w pole karne, ale ostatecznie wyszedł z tego strzał i piłka wylądowała w rękach Kasprzika.

• Pierwsza zmiana w drużynie gości. Boisko opuszcza Nowak, a w jego miejsce Skrzypczak.

• Akcja gości. Znów Kurzawa podawał piłkę w pole karne w kierunku samotnie ustawionego Nowaka, ale ten nie potrafił skierować piłki do siatki Szumskiego.

• Ładna akcja na lewej stronie Pribuli z Udovicićem, ten drugi wpadł z piłką w pole karne i będzie rzut rożny.

• Kurzawa zagrywał wzdłuż pola karnego do Gergela, ale nie zdążył do piłki zawodnik gości.

• Mogło być 1:0. Bartczak z prawej strony zszedł do środka z piłką, podał prostopadłą piłkę do Dudka, ale świetną interwencją popisał się Kasprzik.

• Ależ okazja dla Zagłębia. Matusiak świetnie zagrał długą piłkę do wychodzącego na wolne pole Pribuli, ten wpadł w pole karne, ale strzelił bardzo niecelnie.

• Pierwsza akcja Bartczaka na prawym skrzydle, który wycofał piłkę do Matusiaka, ale jego strzał ponad bramką.

• Druga zamiana w zespole gospodarzy. Boisko opuścił Wilk, a w jego miejsce Bartczak.

• Zamiana w zespole gospodarzy. Boisko opuścił Łuczak, a w jego miejsce Pribula.

• Sędzia rozpoczął drugą część spotkania. Przy piłce gospodarze.

• Sędzia kończy pierwszą część spotkania. Zapraszamy za około 15 minut.

• Adam Wolniewicz ukarany żółtą kartką po faulu na Łuczaku.

• Sędzia doliczył jedną minutę do pierwszej połowy.

• Dośrodkowanie Kurzawy z rzutu wolnego, ale dobrze interweniował Sanogo, który wrócił w swoje pole karne.

• Dośrodkowanie w pole karne Zagłębia, gdzie stał niepilnowany Gergel, ale jego strzał był za lekki by zaskoczyć Szumskiego.

• Prostopadłe podanie górą od Dudka do Wilka, ale ten nie zdążył do piłki.

• Piękne uderzenie Dudka z dystansu po wybiciu piłki przez obrońcę i z największym trudem Kasprzik przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• Okazja dla Górnika. Rzut rożny dośrodkowanie Plizgi na głowę Angulo i z największym trudem broni Szumski.

• Plizga ładnie na lewej stronie ograł Budka, dośrodkował w pole karne, ale tam dobrze ustawiony był Markowski, który wybił piłkę na rzut rożny.

• Kurzawa przejął piłkę od zawodnika Zagłębia przed polem karnym, popędził do linii końcowej, ale potem posłał ją mocno wzdłuż linii i piłka opuściła boisko.

• Wracamy do gry.

• Chwilowa przerwa w grze na uzupełnienie płynów dla zawodników.

• Prostopadła piłka do Angulo, ale szybszy przy piłce był wychodzący z bramki Szumski, który wybił na aut. Grę zaczną jednak gospodarze, bo zawodnik Górnika był na spalonym.

• Żółta kartka dla Nowaka.

• Rzut rożny dla Zagłębia. Nowak dośrodkowuje w pole karne, piłka mija głowy wszystkich zawodników i spada na nogę Udovicića, ale jego strzał bardzo niedokładny.

• Kurzawa uderza gorźnie z dystansu, ale obok słupka bramki Szumskiego.

• Z autu piłkę wyrzucał Gergel, Wolniewicz ustawiony w polu karnym przedłużył piłkę głową do nikogo.

• Akcja Górnika prawą stroną, ale dośrodkowanie słabej jakości i bez problemu piłkę łapie Szumski.

• Na razie lepiej prezentują się gospodarze. Górnik postawił chyba na grę z kontrataku.

• Ależ okazja dla gospodarzy. Sanogo ładną akcją z Dudkiem po której wpadł w pole karne, ale jego uderzenie po interwencji Kasprzika minęło słupek bramki.

• Rzut wolny dla Zagłębia. Dośrodkowanie w pole karne Wilka, ale dobrze interweniuje obrońca Górnika.

• Długa piłka w kierunku Łuczaka, ten mija obrońcę gości i jest faulowany przy lini bocznej boiska.

• zagłębie

• Plizga dośrodkował z rzutu wolnego, ale dobrze ustawiony był Najemski i wybił piłkę z pola karnego.

• Przybylski zagrywa do Plizgi, ten próbuje prostopadłym podaniem uruchomić Angulo, ale za mocno podawał.

• Faulowany Dudek przed polem karnym Górnika. Rzut wolny, uderza na bramkę Udovicić, ale prosto w mur.

• Przerwa w spotkaniu. Sędzia liniowy musiał wymienić chorągiewkę.

• Sędzia Adam Lyczmański rozpoczął spotkanie. Przy piłce goście.

• zagłębie

• Na murawie pojawiają się bohaterowie dzisiejszego widowiska.

• Czekamy na pojawienie się zawodników na murawie. Za chwilę początek spotkania.

• Zagłębie- Górnik

• Dzisiejszy mecz jest dedykowany dla Pana Marka Bębna, który reprezentował barwy Zagłębia, a niedawno została amputowana mu noga. Podczas meczu będzie prowadzona zbiórka pieniędzy dla byłego zawodnika Zagłębia.

• Co raz więcej kibiców gromadzi się na stadionie. Do meczu pozostało 15 minut. Praktycznie całe boisko jest nasłonecznione.

• Piłkarze obu zespołów są już na murawie stadionu Ludowego w Sosnowcu i intensywnie przygotowują się do walki o trzy punkty w tym spotkaniu.

• Rezerwowi Górnika Zabrze: Mateusz Kuchta, Oleksandr Shevelyukhin, Erik Grendel, Dariusz Pawłowski, Marcin Urynowicz, Szymon Skrzypczak, Łukasz Wolsztyński.

• Rezerwowi Zagłębia Sosnowiec: Wojciech Fabisiak, Kamil Wiktorski, Marcin Sierczyński, Robert Bartczak, Martin Pribula, Konrad Handzlik, Tin Matić.

• Poznaliśmy już składy obu zespołów. Czas na zawodników rezerwowych obu drużyn.

• Spotkanie jest określane jako mecz na szczycie. Na murawie rozgrzewają się na razie tylko bramkarze Górnika. Stadion świeci pustkami, ale mamy jeszcze dużo czasu do rozpoczęcia spotkania i kibice z pewnością pojawią się, by dopingować swój zespół.

• Witamy w relacji LIVE z meczu 1. ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a Górnikiem Zabrze.