Zagłębie Sosnowiec

1

Miedź Legnica

0

• Koniec spotkania. Zagłębie pokonuje Miedź Legnica 1:0 po bramce Martina Pribuli. Dziękujemy za uwagę.

• Łobodizński dośrodkowuje w pole karne, na posterunku obrońcy gospodarzy.

• Sędzia doliczył trzy minuty.

• Rasak z linii pola karnego wysoko ponad bramką.

• Sierczyński z daleka próbował pokonać Kapsę, ale minimalnie chybił.

• Forsell po raz kolejny z dystansu, ale piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny.

• Zmiana również w Zagłębiu. Wiktorski zmienia Nowaka.

• Ostatnia zmiana w zespole gości. Łobodziński zmienia Rybickiego.

• Tempo gry znacznie spadło. Miedź próbuje stwarzać sobie okazje do wyrównania, ale jak na razie po za strzałem Forsella w poprzeczkę nie zagrozili Szumskiemu.

• Zmiana w Miedzi. Bartkowiak opuścił boisko, a w jego miejsce pojawił się Oscar Martin.

• Ależ okazja dla gości. Forsell uderzył z ok. 30. metra piłka wylądowała na poprzeczce.

• Bartkowiak uderza z linii pola karnego, piłkę łapie Szumski.

• Bartkowiak ukarany żółtą kartką za faul na Nowaku.

• Sanogo wychodził sam na sam z Kapsą, przewraca się sędzia używa gwizdka, ale pokazuje że grę wznowią goście.

• Batin próbował się przedrzeć lewą stroną, ale dobrze zastawiał się Ryndak i piłka w rękach Szumskiego.

• Rzut wolny w okolicy 20.metra do piłki podchodzi Forsell, ale uderza obok bramki.

• Matusiak ukarany żółtą kartką.

• Rzut rożny dla gospodarzy. Dośrodkowanie Nowaka bardzo niedokładne.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Kontuzjowanego Pribulę zastępuje Bartczak. Owacje na stojąco dla strzelca bramki.

• Martin Pribula dostał długą piłkę w pole karne, przyjął uderzył i mam 1:0! Niestety prawdopodobnie nabawił się jeszcze kontuzji.

• GOOOOOOOOOOOL! Martin Pribula!

• Świetnie na prawej stronie zachował się Sanogo, minął obrońcę wpadł w pole karne, ale wykończenie akcji pozostawia wiele do życzenia.

• Zamiana w zespole gości. Boisko opuścił Garguła, a w jego miejsce Batin.

• Matusiak zagrywa do Ryndaka an prawą stronę. Dośrodkowanie w pole karne łapie Kapsa.

• Indywidualnie na prawej stronie Ryndak, uderzył, ale wysoko ponad bramką.

• Prostopadła piłka do Garguły, ale szybszy był Szumski.

• W przerwie nastąpiła zmiana w zespole gospodarzy. Sierczyński zastąpił Budka.

• Rozpoczynamy drugą połowę spotkania.

• Koniec pierwszej połowy spotkania.

• Garguła zagrywa prostopadle do Rybickiego, ten wywalczył rzut rożny. Dośrodkowanie Garguły z rzutu rożnego piąstkuje Szumski.

• Rzut rożny dla Miedzi. Gargułą dośrodkowuje w pole karne, ale dobrze dzisiaj spisują się defensorzy Zagłębia.

• Kolejna okazja dla gospodarzy. Pribula dostał zwrotne podanie od Udovicića, ale jego strzał został zablokowany.

• Akcja Zagłębia na prawej stronie. Ryndak dostał podanie od Budka w polu karny, obrócił się i uderzył, ale na posterunku był Kapsa.

• Rzut rożny dla Miedzi. Garguła dośrodkowuje w pole karne, ale piłka nie dociera do nikogo i wychodzi po za linię końcową boiska.

• Budek ukarany żółtą kartką za faul na Rybickim.

• Ależ okazja dla gospodarzy. Nowak dostał piłkę na linii pola karnego, dwa razy przełożył ją sobie, uderzył, ale piłka minimalnie minęła słupek bramki.

• Sanogo z piłką przy nodze wpadł w pole karne, przewrócił się, ale sędzia nie użył gwizdka i od bramki zaczyna Kapsa.

• Forsell na wolne pole do Bartkowiaka, ale ten za długo bawił się z piłką i gdy oddał strzał został zablokowany przez Matusiaka.

• 20.minuta spotkania i jak na razie bez bramek i dogodnych sytuacji dla obu zespołów.

• Pierwsza dobra okazja dla Zagłębia. Pribula zagrał do pędzącego wzdłuż linii bocznej Udovicića ten będąc na wysokości pola karnego wycofał ponownie do Pribuli, ale dośrodkowanie Słowaka zostało zablokowane.

• Bardzo dużo niedokładności z obu stron nie pozwala stwarzać okazji do zdobycia bramki dla obu zespołów.

• Tym razem po źle wykonanym rzucie rożnym Zagłębie miało okazję do kontrataku, ale podanie Ryndaka do Pribuli przechwycił obrońca.

• Kontratak Miedzi, Bartkowiak dostał piłkę na skrzydle, ale jego uderzenie zostało zablokowane i będzie rzut rożny.

• Forsell zabrał piłkę Markowskiemu, uderzył z przed pola karnego, Szumski odbija piłkę do boku, ale Gargułą nie zdążył dobić piłki do bramki.

• Próba prostopadłego podania Dudka do Sanogo, ale zbyt mocne i od bramki zaczyna Kapsa.

• Rybicki uderza z dystansu obok słupka bramki strzeżonej przez Szumskiego.

• Ryzykownie Udovicić do Szumskiego, ale bramkarza ratuje sytuację wybiciem piłki na aut.

• Pierwszy strzał na bramkę, a uderzał Nowak. Wysoko ponad bramką.

• Sędzia zagwizdał po raz pierwszy. Przy piłce gospodarze.

• Piłkarze pojawiają się na murawie.

• Obie drużyny zeszły już do szatni i za chwilę powrócą i będą walczyć o trzy punkty.

• Zagłębie przed startem obecnej kolejki 1. ligi otwierało tabelę, przed dzisiejszym spotkaniem podopieczni trenera Mandrysza wiedzą, że jeżeli chcą zachować pozycję lidera muszą dzisiaj pokonać zespół Miedzi, gdyż wczoraj swoje spotkanie wygrał GKS Katowice i wyprzedził sosnowiczan.

• Rezerwowi Miedzi Legnica: Sapela, Batin, Gorskie, Łobodziński, Martin, Łuszkiewicz, Stasiak.

• Rezerwowi Zagłębia Sosnowiec: Fabisiak, Wiktorski, Sierczyński, Bartczak, Wilk, Łuczak, Matić.

• Poznaliśmy składy obu zespołów. Czas na zawodników pozostających na ławce rezerwowych.

• Witamy w relacji LIVE z stadionu Ludowego w Sosnowcu, gdzie miejscowe Zagłębie podejmie zespół Miedzi Legnica.