Zagłębie Sosnowiec

0

Miedź Legnica

1

• Koniec! Trwa kryzys Zagłębia Sosnowiec, które przegrało trzeci mecz z rzędu i chyba może już zapomnieć o awansie do Ekstraklasy. Przełamała się z kolei Miedź Legnica, która zwyciężyła po raz pierwszy na wiosnę. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo.

• Ostro, bardzo ostro Bartczak potraktował Paluchowskiego. Żółta kartka.

• I ukarany kartką zawodnik schodzi z boiska. W jego miejsce na ostatnie sekundy Adrian Cierpka.

• Jeszcze kartonik w kolorze żółtym dla Rasaka.

• Trzy minuty doliczone przez sędziego.

• Atakuje już całym zespołem Zagłębie. Czy gospodarzom uda się wyrównać rzutem na taśmę?

• Za Łobodzińskiego melduje się na placu Petteri Forsell.

• Ostre wejście Martineza w nogi jednego z graczy Miedzi.

• Kapsa spokojnie wyłapał dośrodkowanie Matusiaka.

• Łobodziński zagrał Rasakowi idealnie na strzał, ale zepsuł to uderzenie sprzed pola karnego młody zawodnik.

• Trener Zagłębia wprowadza kolejnego napastnika. Adrian Paluchowski za Fonfarę.

• Niemrawych zapędów Zagłębia ciąg dalszy. Na razie absolutnie nic z tego nie wynika, a każda kolejna nieudana akcja podcina skrzydła podopiecznym Artura Derbina.

• Niektórzy kibice zaczynają wychodzić ze Stadionu Ludowego. Dopingu nie słychać wcale.

• Wpadł w szesnastkę Jakub Arak, ale zdołał dogonić go 15 lat starszy Michał Stasiak i zażegnać niebezpieczeństwu.

• Z dystansu kropnął Matusiak, ale prosto w... Pribulę. I odgwizdany spalony.

• Ryndak wkurzył się na decyzję sędziego, rzucił piłką o murawę i zarobił bezsensowne żółtko.

• Dośrodkowanie Pribuli do Ryndaka, ten oddał strzał, który w ostatniej chwili został zablokowany przez jednego z defensorów Miedzi.

• O krok od przelobowania bramkarza był Labukas! Szczęście po stronie Fabisiaka.

• Podanie Matusiaka prosto do Łobodzińskiego. Nie idzie sosnowiczanom.

• Statystyka strzałów fatalna dla Zagłębia. 10-1 dla Miedzi, a w celnych 4-1.

• Druga zmiana. Martin Pribula wchodzi za Jakuba Wilka.

• To musiało się tak skończyć. Gancarczyk z linii końcowej wycofał piłkę do Łobodzińskiego, który uderzeniem pod poprzeczkę tym razem nie dał szans bramkarzowi.

• GOOOOOOL!!! MIEDŹ NA PROWADZENIU! ŁOBODZIŃSKI!!

• Będzie pierwsza zmiana w Zagłębiu. Za bezproduktywnego Fidziukiewicza wchodzi Carles Martinez. Czy Hiszpan uporządkuje grę w środku pola?

• Tadas Labukas okiwał obrońcę, uderzył celnie i znowu na posterunku Fabisiak!

• Festiwal strzałów gości. Przed momentem próbował szczęścia z naprawdę znacznej odległości Adrian Łuszkiewicz, ale znakomicie po raz kolejny interweniował Fabisiak.

• Pokazał się dobrze Damian Rasak, który uderzył mocno, ale nad poprzeczką.

• Płaskie uderzenie wprowadzonego Gancarczyka. Sprawdzona czujność bramkarza Zagłębia.

• Przy linii bocznej instrukcji graczom Zagłębia udziela Robert Stanek.

• Zaczynamy drugą połowę. Czekamy na gole i więcej składnych akcji.

• W Miedzi jedna zmiana. Za nieskutecznego Subbotina wszedł Marek Gancarczyk.

• Koniec pierwszej połowy. Spotkanie na pewno nie należy do porywających. Zdecydowanie lepiej zaprezentowali się zawodnicy Miedzi, ale bramek nie uświadczyliśmy. Wracamy za kwadrans, bądźcie z nami.

• Mnożą nam się błędy z obu stron. Gołym okiem widać, że oba zespoły mają swoje problemy i przeżywają obniżkę formy.

• Ni to strzał, ni dośrodkowanie Fonfary. Krzyki dezaprobaty z trybun.

• Niezbyt dobry fragment meczu. Zagłębie bojaźliwie do tyłu, ale boi się zaryzykować także Miedź.

• Znowu Garguła z rożnego i znowu wybija Matusiak. Rozgrywający Miedzi ma chyba najwięcej kontaktów z piłką ze wszystkich zawodników.

• Świetna sytuacja dla Garguły z rzutu wolnego. Potężne uderzenie, ale piękna interwencja Wojciecha Fabisiaka uratowała gospodarzy!

• zagłębie sosnowiec

• Niezłe zagranie Michała Fidziukiewicza w kierunku Jakuba Araka, kibice się poderwali, ale był spalony.

• Kibicom z Sosnowca nie podoba się taka postawa ich ulubieńców. Słychać gwizdy i trudno im się dziwić.

• Pierwszy rzut rożny dla Zagłębia, ale dośrodkowanie Jakuba Wilka pewnie wyłapał bramkarz.

• Żarko Udovicić ogląda żółtą kartkę za faul na Łobodzińskim.

• Dużo kontaktów z piłką ma Garguła, ale jego zagraniom brakuje precyzji.

• Trzeba przyznać, że groźniejsza jest póki co Miedź. Na pewno bardziej konkretna w ataku, bo piłkarze Zagłębia są nieco zagubieni.

• Fatalny, niewymuszony błąd Vezalova. Miedź ruszyła z kontratakiem, ale na szczęście dla sosnowiczan Bułgar zdążył wrócić.

• Teraz w dobrej sytuacji Tomasz Midzierski, ale uderzył po koźle i uderzenie niecelne. Groźni potrafią być przyjezdni.

• Wyrównane spotkanie w Sosnowcu. Obu zespołom bardzo zależy na przełamaniu.

• Przytomne zagranie Dimitara Vezalova, który odczytał prostopadłe zagranie Garguły.

• Wyborną sytuację zmarnowała teraz Miedź! Igor Subbotin przestrzelił z okolic 11 metrów! Jak on to zrobił?!

• Groźnie Zagłębie! Do odbitej przed pole karny piłki dopadł Grzegorz Bartczak, kropnął mocno, ale Paweł Kapsa na posterunku.

• Nie patyczkował się Matusiak i nieprzepisowo posłał do parteru Wojciecha Łobodzińskiego.

• Znowu przed szansą ze stojącej piłki Garguła i znowu nie najlepiej. Tym razem były pomocnik Wisły Kraków przesadził z siłą.

• Łukasz Matusiak faulował Łukasza Gargułę. Po chwili ten sam zawodnik wyjaśnił sytuację we własnym polu karnym.

• Gracze Zagłębia rozegrali szybką akcję prawą stronę, ale Dawid Ryndak nie sięgnął już zagrywanej piłki zza linii. Od autu Miedź.

• Od środka rozpoczęli goście z Legnicy.

• Na dzisiejszym spotkaniu wypatrzyliśmy nawet prezesa PZPN, Zbigniewa Bońka. zagłębie sosnowieczagłębie sosnowiec

• zagłębie sosnowieczagłębie sosnowiec

• Na płycie boiska trwa rozgrzewka obu zespołów. Pierwszy gwizdek sędziego już za 20 minut.

• Rezerwowi Miedź: Dawid Smug, Artjom Artjunin, Błażej Telichowski, Adrian Cierpka, Marek Gancarczyk, Petteri Forsell, Bartosz Ślusarski.

• Rezerwowi Zagłębie: Matko Perdijić, Łukasz Sołowiej, Carles Martinez, Marcin Sierczyński, Martin Pribula, Adrian Paluchowski, Michał Bajdur.

• Zawodzi też Miedź Legnica, która w czterech wiosennych meczach nie zaznała smaku zwycięstwa. Czy podopieczni Ryszarda Tarasiewicza pokuszą się o przełamanie właśnie dzisiaj?

• Sosnowiczanie przystępują do tego spotkania z bagażem trzech kolejnych porażek (w Pucharze Polski z Lechem Poznań 0:1 i w lidze z MKS Kluczbork 0:2 oraz Pogonią Siedlce 2:3). W międzyczasie drużynie Artura Derbina uciekła pierwszoligowa czołówka, a wraz z nią już chyba marzenie o awansie do Ekstraklasy.

• Witamy! Pogoda w Sosnowcu już nie rozpieszcza tak jak wczoraj - na termometrach zaledwie 7 kresek, ale grać trzeba. Dzisiaj na Stadionie Ludowym zaprezentują nam się ekipy miejscowego Zagłębia i Miedzi Legnica. Zapraszamy na relację na żywo.