4

MKS Kluczbork

0

• To już wszystko z tego spotkania, zapraszam na inne relacje na naszym portalu a ja się z Państwem już żegnam, Adrian Milewski

• Koniec spotkania ! Zagłebie Sosnowiec koncertowo pokonuje dziś MKS Kluczbork aż 4:0 i melduje się na pozycji lidera. Przynajmniej do jutra, bowiem swój mecz rozegrają Wigry Suwałki.

• Jeszcze Udovicić próbował, ale niecelnie.

• Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry .

• Strzelał Setla, piłka dotyka jeszcze jednego z obrońców Sosnowca i będzie rzut rożny .

• Kluczbork od dłuższego czasu utrzymuje się przy piłce ale nie potrafią oni wejść w pole karne. Obrona Zagłębia bardzo konsekwentnie broni bramki do ostatnich minut.

• Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Mularczyk zastąpi Dudka

• Fantastycznej zmiany dokonał trener Magiera wpuszczając na boisko Bartczaka. Strzelił gola a następnie zaliczył dwie kapitalne asysty. Bartczak zdecydowanie dziś najbardziej błyszczy spośród innych zawodników.

• Za Kowalczyka - Setla

• Goooooooool ! ! Gol ! Gol ! MKS na kolanach ! Szybka kontra Zagłębia i kolejny raz wspaniale zachował się Bartczak idealnie podając na stopę piłkę do Matusiaka który strzela do pustej bramki !

• Wybiegał z kontrą Sanogo ale zatrzymany zostaje faulem.

• Pribula ! Dobry strzal tego zawodnika ale zbroniony !

• Mamy nokaut ! Bartczak świetnym prostopadłym podaniem obsłużył Pribulę a temu nie pozostało nic innego jak umieścić piłkę w siatce ! Co za piękna akcja !

• Zmiana w drużynie z Kluczborku Gondek za Tunkiewicza

• Goooool ! Ależ wejście smoka zalicza Bartczak ! początkowo wyłożył piłkę dla Sanogo ten uderzył ale piłka odbija się od poprzeczki i Bartczak dobija główką !

• Kolejna zmiana w szeregach gospodarzy Bartczak zastąpi Ryndaka

• Kontra Zagłębia, lewą nogą uderza Nowak i nad bramką.

• Swędrowski kombinował w polu karnym ale nic nie wyszło.

• Kolejna prostopadła piłka do Sanogo ale szybciej do niej doszedł bramkarz MKS-u

• W przerwie mieliśmy zmianę, w bramce Zagłębia Szumskiego zastąpił Fabisiak. Prawdopodobnie stłuczenie którego doznał było zbyt bolesne.

• Drugie 45 minut - czas, start!

• Doliczone 2 minuty dobiegły końca i koniec tej pierwszej połowy. Zagłębie prowadzi 1:0

• Ależ kontra Zagłębia ! Mogło być 2:0 ! Świetne podanie dostał Sanogo który popędził na bramkę uderzył ale Pogorzelec wyszedł górą !

• Goooool ! Zagłebie - Kluczbork 1:0 Rzut wolny dla Zagłebia, Dudek krótkim podaniem wysuwa piłkę Matusiakowi a on potężnym strzałem pokonuje Pogorzelca.

• Matusiak ! Mocne uderzenie z okolic 40 metrów ale nad bramką.

• Szewczyk, na prawej stronie miał mnóstwo wolnego miejsca, chciał dośrodkować ale piłka nie doszła do Niziołka.

• Krótka przerwa w grze, pomocy medycznej potrzebuje Szumski .

• Wrzucał Niziołek ale Szewczyk nie zdołał uderzyć piłki głową.

• Niziołek ! Dobrze pobiegł lewą stroną boiska, wszedł w pole karne uderzył mocno futbolówkę ale prosto w ręce bramkarza.

• za faul na Sanogo ukarany kartką Kursa

• Nowak strzelał technicznie , piłka trąciła jeszcze Kowalczyka i rzut rożny.

• Faulowany Sanogo na 18 metrze od bramki. Będzie rzut wolny dla Zagłębia.

• Nowak ! Uderzył minimalnie niecelnie ze znacznej odległości i będzie rzut rożny.

• Z rożnego nic nie wynikło a późniejsze dośrodkowanie Olszewskiego zdecydowanie za mocne.

• Z dystansu próbował uderzał Tunkiewicz i będzie pierwszy rzut rożny.

• Sanogo uderzał bardzo niewygodną piłkę i ta poleciała wysoko nad bramką.

• Dudek zdecydował się na strzał, ale bardzo niecelnie.

• Akcja Swędrowskiego, który ograł Markowskiego a następnie uderzył na bramkę ale ten strzał obroniony.

• Zagłębie ! Pachnie bramką dla Sosnowiczan ! Najpierw dośrodkowuje Udovicić głową w piłkę nie trafia Ryndak a strzał z przewrotki Pribuli minimalnie nad bramką

• Udovivić ! Pierwsza dobra szansa gospodarzy. Udowicić podawał z lewej strony boiska w stronę bramki, tam był Sanogo ale jednak był dobrze pilnowany przez jednego z obrońców.

• Póki co, sporo niedokładnych podań a co za tym idzie sporo rzutów z autu.

• Pierwsza okazja MKS-u w polu karnym próbował dojść do piłki Olszewski ale bez sukcesu

• Bardzo spokojnie rozpoczęło się to spotkanie, od bramki piłkę wybija Pogorzelec

• Zaczynamy ! Od środka gospodarze

• Piłkarze obu drużyn już na murawie. Dziś Zagłębie w swoich białych strojach, natomiast goście z Kluczborka na niebiesko.

• Miejmy nadzieję, że będzie to dobre sportowe widowisko, a ja serdecznie zapraszam do śledzenia naszej relacji live. Za kilka chwil zaczynamy !

• Zdecydowanym faworytem jest drużyna Zagłębia, która przy dzisiejszej wygranej może wskoczyć na pozycję lidera. Goście z Kluczborka z pewnością będą chcieli za wszelką cenę wygrać i odbić się od zagrożonej strefy.

• Goście z Kluczborka spisują się znacznie gorzej. Po ostatnich 3 remisach 1:1 w ubiegłym tygodniu polegli Sandecji 1:2 i na chwilę obecną muszą zadowolić się 5 punktami na koncie i 15 lokatą w tabeli.

• Gospodarze z Sosnowca bardzo dobrze spisują się w obecnych rozgrywkach. Na swoim koncie mają bowiem 15 punktów i zajmują pozycję wicelidera w ligowej tabeli. Ich ostatnie dwa spotkania to pewne wygrane: 2:1 z Górnikiem Zabrze i ostatnio wyjazdowe rozstrzelanie Znicza Pruszków 4:1