Mecz Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn ONLINE. Mecz...

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn ONLINE. Mecz drużyn, które nie spełniają oczekiwań

• Lewicki zdobył 2 bramki co na ten moment czyni go liderem strzelców Nice I ligi

• Mimo szybko straconej bramki i słabej pierwszej połowie, Zagłębie nie poddało się i rozgromiło Stomil aż 5-1!

• Sędzia kończy spotkanie!

• Z prawej strony rozpędził się Nawrotka, który dograł piłkę w pole karne, a tam Sanogo dobił Stomil

• Pogrom na Ludowym!

• Sędzia przedłuża drugą część spotkania o 3 minuty!

• Zamieszanie w polu karnym Stomilu, ostatecznie piłka dla Leszczyńskiego

• Gospodarze zaczynają od środka i przed nami kolejne 45 minut gry!

• Łukasz Mozler opuszcza plac gry, a zastępuje go Vamara Sanogo

• Zmiana w drużynie Zagłębia, boisko opuszcza Łuczak, a zastępuje go Udovicić

• Zapraszamy już po przerwie na kolejne emocje!

• Trener Dudek musi w przerwie wiele się napracować, żeby jego zespół przejął inicjatywę w drugiej połowie i zaczął stwarzać większe zagrożenie pod bramką Leszczyńskiego

• Szybko strzelona bramka przez gości zdecydowanie podcięła skrzydła gospodarzom, którzy nie oddali w pierwszej połowie ani jednego celnego strzału

• Koniec pierwszej części spotkania!

• Sędzia dolicza 2 minuty do końca pierwszej połowy!

• Pierwsza akcja Stomilu już przynosi bramkę dla przyjezdnych, na ten moment skuteczność gości jest zabójcza

• Z rzutu wolnego zawodnik gości posłał piłkę w pole karne, tam jeden z obrońców gospodarzy przedłużył piłkę do Biedrzyckiego, a ten skierował głową piłkę do siatki

• I mamy bramkę dla Stomilu!

• Sędzia Jacek Małyszek daje znak do rozpoczęcia spotkania, od środka goście!

• Piłkarze już na murawie stadionu Ludowego!

• Pogoda w Sosnowcu dzisiaj od rana deszczowa. Murawa jest dobrze zroszona. Na boisku trwa właśnie rozgrzewka.

• Rezerwowi Stomil: Skiba - Stromecki, Dziemidowicz, Zahorski, Zając, Dzięcioł, Karankiewicz.

• Rezerwowi Zagłębie: Perdijć - Mularczyk, Udoviczić, Krzykowski, Makengo, Sanogo, Pikul.

• Drużyna z Olsztyna tak samo jak Zagłębie nie umie sprostać oczekiwaniom i zajmuję jedno miejsce przed strefą spadkową. Ekipa prowadzona przez Tomasza Asenskiego straciła razem z GKS Tychy najwięcej bramek w lidze, bo aż 22! Obrona Stomilu nie prezentuje w tym sezonie dobrej formy i musi mieć się na baczności podczas tego spotkania.

• W ekipie z Sosnowca najbardziej straszyć będzie Szymon Lewicki. Napastnik Zagłębia ma na swoim koncie już 6 bramek i jest w dobrej formie. Także Konrad Wrzesiński w ostatnim spotkaniu z Chrobrym prezentował się bardzo dobrze i może sprawić obronie Stomilu wiele problemów. Bramki Zagłębia strzeże Dawid Kudła, który nie zamierza wpuszczać kolejnych bramek.

• Witamy! Zarówno Zagłębie jak i Stomil nie mogą uznać rundy jesiennej za udanej. Sosnowiczanie często tracą punkty, a drużyna z Olsztyna stracił najwięcej bramek w lidze. Czy Zagłębie odniesie drugie zwycięstwo z rzędu? A może to Stomil zgarnie 3 punkty? Wszystkiego dowiemy się po godzinie 17 na stadionie Ludowym w Sosnowcu.

Jakub Waliczek

Zagłębie - Stomil LIVE! Mecz drużyn, które zawodzą swoich kibiców

Zagłębie - Stomil LIVE! Mecz drużyn, które zawodzą swoich kibiców ©Arkadiusz Gola/Polskapresse

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn ONLINE. Zarówno Zagłębie jak i Stomil nie mogą uznać rundy jesiennej za udanej. Sosnowiczanie często tracą punkty, a drużyna z Olsztyna stracił najwięcej bramek w lidze. Czy Zagłębie odniesie drugie zwycięstwo z rzędu? A może to Stomil zgarnie 3 punkty? Wszystkiego dowiemy się po godzinie 17 na stadionie Ludowym w Sosnowcu! Relacja LIVE w GOL24.

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn ONLINE

W zeszłym sezonie bili się o awans do ekstraklasy, w obecnym zajmują przedostatnie miejsce w lidze. Zagłębie zdobyło w obecnych rozgrywkach zdobyło tylko 15 punktów na 13 spotkań! Zespół zdążył już zmienić trenera i zatrudnić nowego i pomimo tego, że za kadencji Dudka piłkarze zaczęli grać lepiej to nadal potrafią przegrać wygrany mecz. Sosnowiczanie zawodzą na całej linii i rozczarowują swoich sympatyków. Ale w ostatnich kolejkach zaczęli grać lepiej i widać to w każdym kolejnym spotkaniu.

Drużyna z Olsztyna tak samo jak Zagłębie nie umie sprostać oczekiwaniom i zajmuję jedno miejsce przed strefą spadkową. Ekipa prowadzona przez Tomasza Asensky'iego straciła razem z GKS Tychy najwięcej bramek w lidze, bo aż 22! Obrona Stomilu nie prezentuje w tym sezonie dobrej formy i musi mieć się na baczności podczas tego spotkania.

Największe zagrożenie ze strony drużyny z Olsztyna będzie płynąć od najlepszego strzelca Stomilu czyli Artura Siemaszko. Zawodnik Stomilu ustrzelił dotąd 5 goli i zaliczył jedną asystę. Także ofensywny pomocnik Grzegorz Lech może sporo namieszać w ofensywie Stomilu.

Sędzią spotkania będzie Jacek Małyszek.

Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn: Kto wygra mecz 1. ligi?

Nie zagrają:

Zagłębie: Sebastian Milewski (kartki)
Stomil: Rafał Kujawa (kontuzja)

Forma w ostatnich spotkaniach:

Stal Mielec 1:1 Zagłębie, Drutex-Bytovia 2:2 Zagłębie, Zagłębie 2:1 Chrobry Głogów
Stomil 1:3 Raków Częstochowa, Stomil 2:0 Odra Opole, GKS Katowice 3:1 Stomil

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Zagłębie - Stomil 1:1 (1 Liga, 04.03.2017)
Stomil - Zagłębie 0:0 (1 Liga, 14.09.2016)
Zagłębie - Stomil 2:1 (1 Liga, 10.05.2016)

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn TRANSMISJA TV

Mecz nie będzie pokazywany na żywo w Polsacie Sport. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o 17:00.