Zagłębie Sosnowiec

2

Wigry Suwałki

0

• Koniec meczu! Zagłębie Sosnowiec wygrywa 2:0 z Wigrami Suwałki i umacnia się na prowadzeniu w tabeli I ligi. Dziękujemy wszystkim za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na następne!

• Niecelny strzał Udovicicia.

• Rzut wolny dla Zagłębia tuż przed polem karnym!

• Matusiak uderza z 20 metrów, ale świetną interwencją popisał się Zoch.

• Pogramy jeszcze 4 minuty dłużej - tyle dolicza sędzia Kiełczewski.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Łuczak za Nowaka.

• Indywidualna akcja Bartczaka, ale pogubił się w polu karnym Wigier i stracił piłkę.

• Coraz mniej czasu mają Wigry na strzelenie kontaktowej bramki. Zagłębie ograniczyło się do umiejętnego przesuwania wzdłuż piłki. Wigry prowadzą grę, ale nie mają pomysłu jak przedrzeć się przez obronę Zagłębia.

• Uderzenie z dystansu Radeckiego bardzo efektownie broni Szumski.

• Żółta kartka dla Miłosza Kozaka.

• Zagłębie cofnięte na własną połowę czyha na przejęcie piłki i wyprowadzenie kontrataku.

• Schodzi z boiska Sebastian Dudek, a w jego miejsce wchodzi obrońca Kamil Wiktorski.

• Ależ zakotłowało się w polu karnym Zagłębia. Nieporozumienie obrońców starał się wykorzystać Kamil Adamek, ale Szumski sparował piłkę na rzut rożny.

• Ostatnia zmiana w Wigrach. Kozak za Wrońskiego.

• Dudek ukarany żółtą kartką za przerwanie kontrataku Wigier.

• Niewiele brakowało, by bramkę zdobył Tin Matić. Dobre dośrodkowanie Udovicicia do Maticia, ale świetną interwencją popisał się Zoch, który sparował strzał Chorwata.

• Wroński nieprzepisowo powstrzymał Bartczaka i otrzymał żółtą kartkę.

• Mamy pierwszą zmianę u gospodarzy. Strzelec pierwszej bramki - Vamara Sanogo został zmieniony przez Tino Maticia.

• Wigry przechodzą na grę trójką obrońców. W miejsce stopera Vaclava Cverny wchodzi napastnik Kamil Zapolnik.

• Zagłębie kontroluje grę i wydaje się, że prowadzenie w meczu jest niezagrożone.

• Mamy pierwszą żółtą kartkę w meczu. Ukarany został Kamil Adamek.

• Było blisko trzeciej bramki dla gospodarzy! Płaskie dośrodkowanie Ryndaka do Bartczaka w ostatniej chwili przeciął Bucholc. Było groźnie pod bramką Wigier!

• Mamy pierwszą zmianę w meczu. Radecki za Augustyniaka.

• Bardzo brutalne wejście Cverny w Ryndaka, ale sędzie nie reaguje. Duża kontrowersja.

• Starta piłki Augustyniaka, ale Sanogo nie zdecydował się na strzał i piłkę odzyskali obrońcy Wigier.

• Fatalny początek drugiej połowy dla Wigier, które muszą szybko zapomnieć o tej bramce, jeśli chcą myśleć o wywiezieniu korzystnego wyniku ze Stadionu Ludowego.

• Co za początek II połowy w wykonaniu Zagłębia Sosnowiec! Świetne otwierające podanie Sebastiana Dudka wykorzystał Dawid Ryndak, który ze stoickim spokojem pokonał Zocha! 2:0 dla Zagłębia!

• Uderzenie z dystansu Rafała Augustyniaka poszybowało wysoko nad bramką.

• Obydwie drużyny wyszły bez zmian.

• Goście rozpoczęli drugą połowę spotkania.

• Koniec pierwszej części gry. Zagłębie Sosnowiec prowadzi 1:0 z Wigrami Suwałki, a my spotykamy się po krótkiej przerwie.

• Strzał Sebastiana Dudka poszybował nad bramką.

• Faul Bucholca na Robercie Bartczaku. Dobra okazja na bramkę.

• To była dobra szansa dla Wigier! Piłkę za plecy obrońców dostał Kądzior, z bramki wybiegł Jakub Szumski, ale dogranie zmierzające do Adamka wybili stoperzy Zagłębia.

• Próba wymuszenia faulu przez Wrońskiego bez reakcji sędziego.

• Adu Kwame zagrał dobrą piłkę w pole karne do Rafała Augustyniaka, ale źle przyjął piłkę i uprzedził go Jakub Szumski.

• Dobry pomysł Rafała Augustyniaka, który zauważył wychodzącego na czystą pozycję Adamka, ale niestety gorzej z wykonaniem.

• Drużynom brakuje konsekwencji w zakładaniu pressingu.

• Dośrodkowanie wybili obrońcy Wigier.

• Po indywidualnej akcji Ryndaka mamy rzut rożny dla Zagłębia.

• Udovicić uderzył wysoko nad bramką.

• Mogło być 2:0! W zamieszaniu w polu karnym Wigier najlepiej odnalazł się Krzysztof Markowski, który minimalnie przestrzelił.

• Znów groźnie pod bramką Wigier! Sanogo zdecydował się na uderzenie z dystansu i piłkę na rzut rożny sparował Zoch.

• Nowak uderzył z dystansu, ale w sam środek bramki.

• Indywidualna akcja Kądziora zakończona strzałem, który obronił Jakub Szumski.

• Przy piłce Wigry Suwałki, które powoli dochodzą do siebie po stracie bramki.

• Z rzutu rożnego nic groźnego nie wynikło. Dalej 1:0 dla Zagłębia.

• Kolejny rzut rożny dla gości. Tym razem piłkę wybił Krzysztof Markowski.

• Świetne podanie Tomasza Nowaka do Dawida Ryndaka, ale pomocnik gospodarzy za lekko uderzył i nie sprawił problemów Hieronimowi Zochowi.

• Na murawie leży Damian Kądzior.

• Niecelnie głową uderzył Vaclav Cverna.

• Mamy pierwszy rzut rożny w meczu. Korner dla Wigier.

• Dobry początek Zagłębia Sosnowiec, które przejęło inicjatywę w meczu.

• Sa-No-Go! Kapitalny początek meczu Zagłębia Sosnowiec! Vamara Sanogo podprowadził piłkę pod pole karne i z 16 metrów uderzył nie do obrony! 1:0 dla Zagłębia!

• Mam pierwszy strzał w meczu. Z dość trudnej pozycji uderzał Rafał Augustyniak, ale piłkę złapał Jakub Szumski.

• Na razie dużo gry w środku pola.

• Prawą stroną przedzierał się Robert Bartczak, ale stracił piłkę i od bramki rozpoczną goście.

• Gospodarze rozpoczęli od środka!

• Zawodnicy są już na murawie i za chwilę rozpoczynamy mecz!

• Wigry Suwałki w poprzednim sezonie wygrały w Sosnowcu 3:2. Zobaczymy jakim wynikiem zakończy się dzisiejszy mecz.

• Już za chwilę zawodnicy wyjdą na murawę. Liczymy na dobre widowisko, w którym nie zabraknie bramek!

• Zagłębie Sosnowiec to lider I ligi. Nad drugim GKS-em Katowice ma punkt przewagi. Wigry zajmują siódmą pozycję w tabeli, a w ostatnich pięciu spotkaniach zaledwie trzy razy zremisowały.

• Zagłębie prowadzone przez Piotra Mandrysza w ostatniej kolejce po bramce Martina Pribuli pokonało Miedź Legnicę 1:0, a we wtorek Wigry Suwałki w zaległym spotkaniu uległy 0:2 Olimpii Grudziądz. Jakim wynikiem zakończy się dzisiejszy pojedynek?

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą nam towarzyszyć podczas relacji live z meczu Zagłębie Sosnowiec – Wigry Suwałki!