Wisła Kraków

4

3 2 połowa

4 dogrywka 2 połowap.

• Uderzenie Matusiaka daleko obok słupka, a po chwili sędzie zakończył to emocjonujące spotkanie. Wisła wygrywa w Sosnowcu 4:3 i awansowała do następnej rundy Pucharu Polski!

• Bramkarz gospodarzy, Jakub Szumski znalazł się całkiem blisko dogodnej sytuacji do zdobycia bramki!

• Dwie minuty doliczone przez sędziego. Będzie rzut rożny dla gospodarzy!

• Załuska ratuje Wisłę w sytuacji sam na sam z Maticiem!!!

• Mączyński leży na boisku. Po chwili opuszcza boisko, a zastępuje go Piotr Żemło

• Strzał Mójty z 15. metrów zablokowany

• ...ale wraca do gry

• Drzazga leży znokautowany na boisku

• Matić ukarany kartką

• Gorąco zrobiło się na murawie.Sędzia uspokaja piłkarzy!

• Szumski łapie strzał Zachary

• Zagłębie rusza do ataku. Na razie bez sytuacji.

• Popović pokonuje Szumskiego z rzutu karnego! Czwarta bramka dla gości!

• Ręka Matusiaka we własnym polu karnym. Sędzia wskazuje na wapno!

• Zdecydowana przewaga Wisły w ostatnich minutach

• Szumski broni strzał Bartosza!!! To powinien być gol dla Wisły!!!

• Znów gorąco pod bramką Szumskiego, ale gracz Wisły na spalonym!

• Wiślacy rozpoczęli drugą część dogrywki. Czy poznamy w niej zwycięzce?

• Pierwsza część dogrywki za nami! Za chwilę drugie 15 minut dodatkowego czasu

• Szumski broni strzał Zachary! Chwilę później uderza Mączyński, ale bardzo niedokładnie.

• Nieskutecznie próbowali odpowiedzieć goście

• Pribula nie trafił w piłkę w dogodnej sytuacji!!!

• Ależ błąd Załuski! Tylko rzut rożny dla gospodarzy!

• Nieudane zagranie Mączyńskiego w stronę Boguskiego

• Jakub Bartosz może jednak kontynuować grę

• Czerwona kartka!!! Zagłębie w osłabieniu do końca meczu. Udovicić wylatuje z boiska!

• Uuuu... wygląda na bardzo groźną kontuzję Bartosza

• Nowak do Maticia. Ten na spalonym

• Nieudana akcja Bartosza zakończona faulem gracza Wisły

• Groźna centra z prawej flanki Bartosza. Kibice gospodarzy głęboko westchnęli!

• Rozpoczynamy pierwszą część dogrywki!

• Czy w Sosnowcu będziemy świadkami rzutów karnych? Przekonamy się niedługo!

• Czekają nas zatem kolejne emocje. Tych i tak w Sosnowcu nie brakuje!

• Matic znalazł się w świetnej sytuacji, ale strzelił wprost w Załuskę!

• Wiślacy wyjaśniają ostatecznie sytuację. A sędzia doliczył cztery minuty do drugiej części gry

• Zagłębie rusza po 4 bramkę! Rzut rożny

• Chwilę później kartką ukarany Załuska za protesty

• Gooool!!! Co tu się dzieje! 3:3!!! Centra z rzutu i piłkę z bliska pakuje do siatki Tin Matić!

• Nowak faulowany z prawej strony boiska

• Rzut różny dla Zagłębia. Piłka spokojnie wybita przez Wiślaków

• Uderzenie Drzazgi wyblokowane. Łapie piłkę Szumski

• I jeszcze jedna zmiana w Zagłębiu. Mularczyk zastępuje Markowskiego

• Jakub Wilk zameldował się na boisku w miejsce Roberta Bartczaka

• Dudek zakręcił obrońcami,ale zagrał niedokładnie

• Popović!!!! Strzał pomocnika Wisły z rzutu wolnego. Piłka odbija się jeszcze od Tomasza Nowaka i wpada do siatki!!

• Drzazga doprowadza do wyrównania. Precyzyjne uderzenie rezerwowego gości. Szumski bez szans!

• Boguski zmarnował kapitalną okazję do wyrównania po zgraniu jednego z kolegów!

• Kartką ukarany kolejny Wiślak. Tym razem Rafał Pietrzak

• Jakub Bartosz zastępuje na murawie Tomasza Cywkę

• Ależ to mogła być odpowiedź! Drzazga bliski szczęścia!

• Dudek pokonuje Załuskę i wyprowadza Zagłębie ponownie na prowadzenie!!!

• Rzut karny dla Zagłębia! Tym razem sędzia nie miał wątpliwości!

• Zmiana w ekipie Wisły. Drzazga w miejsce Brleka

• Po raz kolejny groźnie uderzał Nowak. Ponownie niewiele brakowało!

• Tym razem "żółtko" dla Mączyńskiego, który przerwał kontrę rywala

• Dudek sprytnie z rzutu wolnego do Matusiaka, ale ten zwlekał z uderzeniem i piłkę stracił

• Sadlok fauluje przed własnym polem karnym i zostaje ukarany kartką

• Pribula przedzierał się między obrońcami, ale szybciej do piłki dopadł Załuska

• Pribula w miejsce Łuczaka. To pierwsza zmiana w ekipie gospodarzy

• Groźne uderzenie Nowaka z dystansu tuż nad poprzeczką bramki Załuski

• Rzut rożny dla Wisły. Centruje Mójta. Wybija obrońca. Jeszcze jeden stały fragment gry. Bez zagrozenia. Po chwili piłka wraca w pole karne Zagłębia, ale łapie piłke Szumski

• Słupek ratuje Zagłębie! Brlek zagrał do dobrze ustawionego Zachary, a ten bez zastanowienia uderzył na bramkę Szumskiego. Niewiele brakowało do szczęścia!

• Odpowiedź Zagłębia. W polu karnym faulowany był Bartczak, ale gwizdek arbitra milczy!

• To mogło przynieść bramkę! Mójta płasko w kierunku Brleka, ale wybijają gospodarze!

• Groźna akcja Zagłębia. Matusiak na lewo do Udovicicia, ale uderzenie gracza gospodarzy ląduje na bocznej siatce!

• Mójta ukarany kartka za faul w środkowej strefie boiska

• Nowak nieudanie zagrał do Maticia. Piłka w rękach Załuski

• Gracze Wisły długo utrzymują się przy piłce. Wymiana podań zakończona nieudanym dośrodkowaniem Pietrzaka

• Druga połowa rozpoczęta. Zaczęli gospodarze!

• W Sosnowcu są również kibice Wisły, ale są oni raczej niesłyszalni. Kibice Zagłębia od pierwszej minuty zagrzewają piłkarzy gorącym dopingiem.

• Gracze Wisły zameldowali się już na murawie. Czekamy na gospodarzy.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy w Sosnowcu mamy remis 1:1. Zapraszamy po przerwie!

• Indywidualna akcja Popovicia, którą gracz zakończył odegraniem do Mączyńskiego. Ten znowu zablokowany.

• Mamy remis! Adam Mójta zaskakującym strzałem z prawej strony boiska doprowadza do wyrównania. Szumski powinien zachować się lepiej!

• Bartczak ukarany kartonikiem. Pierwszym w tym meczu

• W dogodnej sytuacji strzeleckiej znalazł się Mączyński, ale w ostatniej chwili został zablokowany przez obrońce!

• Szybka kontra Zagłębia. Nowak zagrał na prawo do Łuczaka, ten próbował odgrywać do Maticia. Wybijają gracze Wisły na rzut rożny. Stały fragment gry nie przyniósł zagrożenia pod bramką Załuski