Zambia

3

Sudan

0

• Koniec meczu. Zambia wygrywa 3-0 z Sudanem. Michał Libuda dziękuje i zapraszam na mecz Wybrzeża Kości Słoniowej z Gwineą Równikową.

• Gooooooooooooooooool!!!!! Chamanga który zmienił Mayukę pięknym technicznym strzałem potwierdza klasę Zambii!

• Mweene wyłapuje piłkę podaną do El Tahira.

• Sudan rozgrywa jednak niedokładne podanie Alagaba.

• Zambia dużym pressingiem na połowie Sudanu. Akram znowu świetnie na przedpolu powstrzymuje Sinkale.

• Katongo minimalnie uprzedzony przez obrońcę który atakował bardzo odważnie w polu karnym.

• Zambia robi co chce! Co za chaos! Napastnicy Zambii zaatakowali bramkarza który nie zrozumiał sie z obrońcą Bashirem i sędzia powinien podyktować znowu rzut karny dla Zambii.

• Świetna akcja napastników Zambii w której Katongo mógł strzelic bramkę.

• Zambia już swobodnie gra w tym meczu. Sudan próbuje atakować jednak to podopieczni Renarda są w uprzywilejowanej pozycji.

• Zmiana w drużynie Sudanu.

• Katongo strzela bramkę z karnego. Najpierw strzał broni Akram, potem dobitka piłkarza Zambii już skuteczna i chyba witamy Zambie w półfinale!!!!!

• Seifaldien fauluje w polu karnym i dostaje drugą żółtą kartkę!

• Rzut karny!!!!!!!!

• Sudan w tym meczu jest chaotyczny, rozgrywa piłkę w sposób nieprzemyślany. Tymczasem Mayuka niecelnie nad bramką. Kibice podziwiają festiwal niecelnych zagrań i strzałów.

• Zambia zabezpieczyła środek pola i Sudan tylko długie piłki na pole karne. Przy wzroście obrońców raczej niezbyt racjonalne rozgrywanie.

• Trudno się emocjonować tym meczem bo wydaje się że Zambie ten rezultat satysfakcjonuje i wykorzystuje kontrataki.

• Kasonde za Lungu.

• Sudan coraz bardziej interesujący. Mudather El Tahir kiwa i strzela na bramke jednak Mweene broni strzał.

• Musonda przebiegł całe boisko i wywalczył aut na połowie Sudanu.

• Ahmed strzela nad bramką jednak Sudan przeważa. Trudno się dziwic musi zaatakować jesli nie chce odpaść z turnieju Puicharu Narodów Afryki.

• El Tahir próbował indywidualnie stworzy dobry atak jednak obrońcy Zambii skutecznie interweniowali na środku boiska.

• Zambia rozważnie nie atakuje większością zawodników.

• Piłka do Tahira który wykorzystuje siłę fizyczna i wywalcza rzut wolny dla Sudanu.

• Alagab próbował dośrodkować jednak piłkę ma bramkarz Zambii.

• w ogóle zaskakuje mnie postawa defensywy Zambii, oczywiście in plus, ponieważ pokazują chyba niespotykana jak na tamte druzyny dyscyplinę taktyczną.

• Juz podopieczni Mohameda na p[ołowie rywala jednak piłke przejęli Zambijczycy.

• Sudan musi zagrac lepiej by coś ugrać w tym meczu.

• Rozpoczęcie drugiej połowy.

• Piłkarze juz na boisku za chwilę druga połowa meczu.

• Koniec pierwszej połowy.

• Muhannad Tahir to jest spryciarz. chciał wymusić rzut karny i dostał kartkę.

• Sinkala dostaje kartkę.

• Sudan jakby zaatakował w tych minutach.

• Sędzia dolicza 2 minuty do pierwszej połowy meczu.

• Jest pierwsza połowa jednak trener Sudanu wykorzystał prawie wszystkie zmiany zawodników w tej rywalizacji.

• Alagab za Hameda.

• Chyba Państwa nie zaskocze jak napisze że kontuzjowany jest piłkarz Sudanu. Nazar Hamid za boiskiem przy ławce rezerwowych.

• Piłkarze Zambii kontrolują poczynania na boisku.

• Masawi kontuzjowany. Sudan przegrywa z Zambią i nie radzi sobie na boisku.

• Najwyraźniej niewiele mogą zrobic piłkarze Sudanu. Kartka dla piłkarza Sudanu.

• Zółta kartka dla piłkarza Sudanu za faul na napastniku Zambii.

• Piłkarze z formacji defensywnej Sudanu pozwalają na wszystko napastnikom Zambii.

• Fantastycznie Akram broni strzał Lungu po sprytnie rozegranym rzucie wolnym!

• Sudan próbuje atakować jednak czy czyś takim mozna nazwać długie piłki do Tahira.

• Lungu znowu w niesamowitym sprincie przez połowę boiska na której jest bramka Sudanu.

• Kamal za Yousifa. Zmiana w ekipie Sudanu.

• Z tego co pokazuje telewizja to na stadionie niewielu kibiców a ten stadion chyba na 35 000 kibiców duży.

• Yousif poza boiskiem.

• Znowu kontuzja piłkarza Sudanu. Rezerwowi już chyba wejdą do gry w tym meczu.

• W polu karnym napastnik Sudanu jednak sędzia nie gwiżdże karnego dla rywali Zambii.

• Mamy chwilową przerwę. Na boisku kontuzjowany jeden z piłkarzy Sudanu.

• Dośrodkowanie w pole karne jednak żaden z atletów Zambii nie strzelał na bramkę Sudanu.

• Znowu wolny dla Zambii.

• Trener Mohamed ma problem z tym meczem. Sudan osiągnął sporo jednak jest słabszy taktycznie od Zambii. Pod względem siły to piłkarze obydwu drużyn z pewnością sporo spędzają na siłowni.

• El Tahir pokazał że jest na boisku jednak jego strzał zbyt słaby z przed pola karnego.

• Zambia to na serio niezła drużyna. Trener Renard zrobił kawał dobrej roboty!

• Świetna piła do napastnika Zambi który strzela jednak zbyt lekko. Szybkości nie powstydziłby się Theo Wallcott.

• Co do komentarzy to rzeczywiście według mnie hit hitów to mecz WKS z Gwineą Równikową na który serdecznie wszystkich zapraszam!

• Radość efektowna piłkarzy Zambii bo jest się z czego cieszyć. z wolnego znakomite dośrodkowanie do Sunzu i potężny stoper pokonuje bramkarza. Jak w Premier League!

• Goooooooooooooooool! Zambia!!!!!!

• Mayuka! Ale strzał broni jednak Akram.

• Najbardziej w Sudanie wyróżnia się Mihannad Tahir. Ale ten chłopak ma krzepę.

• Ale teraz Sudan odważnie! Przejął inicjatywę na boisku.

• Cóż nie jestem wielkim entuzjastą afrykańskiej piłki jednak muszę przyznać że te mistrzostwa poptwierdzają świetnw wyszkolenie techniczne piłkarzy z tego kontynentu.

• Ajajaj! Blisko teraz Sudan celnego strzału na bramkę Mweene.

• Tymczasem zaatakowała ekipa Sudanu.

• Zgadzam się z komentarzami Widzów tej relacji że Zambia powinna to wygrać.

• Katongo świetnie powstrzymany przez efektowne wyjście bramkarza Sudanu. Zambia dominuje co z pewnością nie dziwi tych co na nich stawiali w zakładach bukmacherskich.

• Zambia prezentuje się w tym turnieju bardzo dobrze wygrała swoją grupę co jest niespodzianką dużego kalibru na tych mistrzostwach Afryki.

• Zambia z następnym rożnym i piłka dla Sudanu.

• Zambia stwarza przewagę optyczną. Strzał piłkarza z tego kraju z dystansu pewnie wyłapuje Akram bramkarz Sudanu.

• Świetne warunki do gry, ładna pogoda, słonecznie na Estadio de Bata.

• Mohamed El Tahir stracił piłkę na połowie rywala.

• Pierwsza okazja w tym meczu. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzelał Sunzu.

• Zambia na pomarańczowo, Sudan na biało.

• Rozpoczynamy mecz!

• Witam wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam na to co kibice piłki nożnej lubią najbardziej czyli fazę pucharową turnieju. W PNA faza ćwierćfinałowa. Zaczynamy od pojedynku rewelacji turnieju czyli Zambii z Sudanem. Michał Libuda dzień dobry, rozpoczynamy!