Mecz Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce ONLINE. Gdzie relacja...

Znicz Pruszków

2

Pogoń Siedlce

1

• Koniec meczu! Znicz po pewnie wykorzystanych "jedenastkach" przez Aleksandra Jagiełłę pokonuje Pogoń Siedlce 2:1!

A z głośników niesie się We are the Champions zespołu Queen ;)

• Było blisko!!!

• Piłka po strzale jednego z piłkarzy Pogoni przelatuje wysoko nad poprzeczką.

• Goście próbują wyrównać! Rzut rożny, a w polu karnym Piotra Misztala jest już jego brat, Rafał!

• Michał Kucharski zastępuje Marcina Rackiewicza.

• ALEKSANDER JAGIEŁŁO TRAFIA PRZY SŁUPKU!!!
    Rafał Misztal wyczuł jego intencje, ale nie sięgnął futbolówki!

• CO się dzieje?! Druga ręka w polu karnym!

• Fatalne dośrodkowanie z rzutu wolnego. Powinien włożyć więcej siły w centrę.

• Teraz z kolei było ciekawie pod bramką drugiego Misztala. Dośrodkowanie z rzutu wolnego nie zostało trącone przez nikogo. Piotr Misztal łapie piłkę.

• W odpowiedzi naciskany Patryk Kubicki zdołał uderzyć z lewej strony pola karnego. Rafał Misztal pewnie chwyta.

• U la la! Dariuszowi Zjawińskiemu brakowało centymetrów, by lepiej trafić w piłkę po wrzutce Konrada Wrzesińskiego! Musnął ją czupryną, a był sam w polu karnym!

• To powinno wpaść! Grzegorz Tomasiewicz poklepał z Konradem Wrzesińskim. Dostał podanie zwrotne na 18. metr i uderzył płasko tuż obok prawego słupka!

• "Żółtko" dla Eusebio Gomesa Bancessiego za faul.

• Z kontrą ruszył Eusebio Gomes Bancessi. Zadziała siłą złego na jednego - stracił piłkę ok. 30 metrów od bramki na rzecz Grzegorza Janiszewskiego i Damiana Jakubika.

• Marcin Paczkowski na murawie. W stronę ławki udaje się Daniel Dybiec

• GOL ALEKSANDRA JAGIEŁŁY Z RZUTU KARNEGO

Może coś widać?

• Jak tego nie strzelił Adrian Paluchowski?! Z 3-4 metrów posłał piłkę wysoko nad bramką!

• Za Macieja Machalskiego pojaw się Maksymilian Banaszewski.

• Eusebio Gomes Bancessi zmienia Michała Bajdura.

• ALEKSANDER JAGIEŁŁO NIE MYLI SIĘ!!!
    Uderzył "podcinką" w środek bramki. Rafał Misztal rzucił się w stronę lewego słupka!

• I seria rzutów rożnych dla piłkarzy Andreja Prawdy. Po nim chaotycznie zrobiło się w polu karnym i rzut karny!

• Mateusz Żytko przecina podanie fałszem kierowane do Przemysława Kitę. Od kilku minut posiadanie piłki jest po stronie Znicza, ale niewiele z tego wynika.

• Marcin Rackiewicz przesadził z siłą włożoną w dośrodkowanie z lewej flanki. Posłał piłkę wysoko nad bramką, wylądowała przed "klatką" dla kibiców gości (dzisiaj jest pusta).

• Ależ zdenerwowani są kibice Znicza! Nie ma co się dziwić - powinien być remis! Patrykowi Kubickiemu podskoczyła piłka w polu karnym i uderzył na wiwat!

• Aleksander Jagiełło chciał zakończyć akcję w stylu Arjena Robbena. Przebiegł kawał boiska po prawym skrzydle, po czym "złamał" na lewą nogę przed pole karnym. Na tym podobieństwo się skończyło - uderzył obok bramki.

• Niepotrzebnie zaostrza się to spotkanie. Tym razem upomniany został Przemysław Kita.

• Żółta kartka dla Grzegorza Janiszewskiego za faul. Nie był zagrożony pauzą.

• Ciekawie zapowiadała się akcja Znicza lewą flanką. Do momentu niedokładnego, za plecy, podania w ierunku Patryka KUbickiego.

• Andrzej Prawda wzmacnia linię "ognia". Przemysław Kita zmienia Krzysztofa Kopcińskiego.

• Daniel Chyła na spalonym.

• Zabrakło Dariusza Zjawińskiego na bliższym słupku po centrze z prawej strony. Wrzucał właśnie on. Piłka "przecięła" pole karne.

• Gospodarze ruszyli z kontrą. Aleksander Jagiełło urwał się lewym skrzydłem,by mocno zagrać na bliższy słupek. Adriana Paluchowskiego pewnie uprzedził Rafał Misztal.

• Piłkarze Bartosza Tarachulskiego sukcesywnie przybliżają się do pola karnego gospodarzy. Ostro centruje Marcin Burkhardt - Piotr Misztal odbija piłkę na rzut rożny.

• Tym razem zaatakował sam Grzegorz Tomasiewicz. W "szesnastce" skutecznie powstrzymał go Grzegorz Janiszewski.

• Grzegorz Tomasiewicz zagrywa na 30. metr do Marcina Burkhardta. Ten strzela niemal od razu obok bramki Piotra MIsztala.

• [b]Adrian Paluchowski zaczyna ze środka!a/b] Obie strony przystępują do niej bez zmian.

• Wracamy do Pruszkowa na drugie trzy kwadranse meczu Znicz - Pogoń. Do przerwy prowadzą goście po bramce Konrada Wrzesińskiego.

• Przebieg pierwszych trzech kwadransów nie porywał. Szybko zdobyta bramkarz przez przyjezdnych niejako "ustawiła" ich dalszy przebieg. Prawdę mówiąc, strzałów celnych w wykonaniu obu stron było jak na lekarstwo. Jednak ciut bardziej konkretni byli piłkarze Bartosza Tarachulskiego. Jeden celny strzał Patryka Kubickiego i kilka dośrodkowań, po których interweniował Rafał Misztal, to zdecydowanie za mało, by myśleć choćby o punkcie przybliżającym do utrzymaniu na zapleczu Ekstraklasy.

Jak będzie przebiegała druga połowa? Przekonamy się niebawem.

• +1' Koniec pierwszej połowy. W Derbach Mazowsza Znicz przegrywa przed własną publicznością z Pogonią Siedlce po golu Konrada Wrzesińskiego już 5. minucie.

• Pretensje piłkarzy Pogoni do Katarzyny Wójs, która wskazała na narożnik. Dośrodkowanie Macieja Machalskiego przecina całe pole karne.

• Aktywny w ostatnich minutach jest Michał Bajdur. Tym razem uderzył z woleja z dystansu obok bramki Piotra Misztala.

• ... ale Portugalczyk lepiej by uderzył. Tu piłka poszybowała nad poprzeczką.

• Rzekomo Grzegorz Janiszewski zagrał piłkę ręką ok. 18 metrów od bramki, blisko lewego narożnika pola karnego. Michał Bajdur ustawia się jak CR7...

• Ostra półgórna piłka została wybita przez Damiana Jakubika na rzut rożny.

• Zdaniem sędziego Michał Bajdur, będący teraz na prawej stronie, został powalony przez Marcina Rackiewicza. Ciekawe...Raczej poślizgnął się na piłce.

• Dalekie zagranie kierowane do Michała Bajdura przecina Piotr Misztal. Pewny "Neuer" w jego wykonaniu na 20. metrze.

• Centrostrzał Marcina Burkhardta mógł zaskoczyć Piotra MIsztlaa. Ten z trudem odbił piłkę przed siebie. Na jego szczęście nie było dobitki!

• Małą ciekawostka: jak Znicz przegrywał do przerwy, to ostatecznie czterokrotnie schodził z boiska pokonany. Beniaminek Nice 1. Ligi nie zdobył nawet punktu w takiej okoliczności.

Zaś Pogoń dwukrotnie dowoziło zwycięstwo do ostatniego gwizdka sędziego (0 remisów i 0 porażek).

• Płaskie podanie Damiana Jakubika na bliższy słupek nie znajduje adresata. Jeszcze o piłkę powalczył Krzysztof Kopciński. Po jego interwencji goście mają rzut z autu na wysokości własnej "szesnastki".

• Mogło być 2:0 dla Pogoni! Dariusz Zjawiński dopadł do piłki na 20. metrze i uderzył kąśliwie w środek bramki. Piłka odbiła się od kępki trawy tuż przed Piotrem Misztalem. Ten zdołał jednak ją musnąć w taki sposób, że przeszła tuż obok lewego słupka!

• Mateusz Żytko skoszony we własnym polu karnym przez składającego się do strzału z woleja Patryka Kubickiego. Niektórzy kibice domagali się rzutu karnego za zagranie ręką kapitana Pogoni... Nie trzeba dodawać, że bezskutecznie.

• Zbyt głębokie dośrodkowanie Damian Jakubika. Posłał piłkę tam, gdzie stał Rafał Misztal.

• Konrad Wrzesiński zapędził się za bardzo do przodu. Dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

• Rzut wolny dla Pogoni. Z dużej chmury nawet nie pokapało. Piotr Misztal chwyta piłkę podbitą przez Grzegorza Tomasiewicza.

• Adrian Paluchowski tym razem w roli prawoskrzydłowego. Zagrywa w "szesnastkę" do Patryka KUbickiego, który wystawia piłkę do Krzysztofa Kopcińskiego. Jego strzał został zablokowany, a centra drugiego z wymienionych ląduje w rękawicach Rafała Misztala.

• Adrian Paluchowski strzela z niespełna 20. metrów ca 2 metry obok prawego słupka bramki gości.

• Dariusz Zjawińskie strzela z ostrego kąta w słupek! Nawet gdyby skierował piłkę do siatki, to gol nie zostałby uznany - był na minimalnym spalonym.

• Uderzenie Patryka Kubickiego z kilkunastu metrów nie sprawiło problemów Rafałowi MIsztalowi.

• Jęk zawodu na trybunie głównej. Piłka znalazła się na prawej stornie pola karnego pod nogami Aleksandra Jagiełły. Ten przełożył na lewą nogę. Nie mogąc oddać strzału, zdecydował się na podanie przed linię 16. metra. Idealnie pod nogi Daniela Dybca...

• Miękka wrzutka na Andrzeja Niewulisa. Ten zgrywa przed ramkę do nikogo. Ostatecznie Rafał Misztal wznawia grę z "piątki".

• Spóźnione wejście Daniela Dybca ok. 30. metrów od bramki na Adrianie Paluchowskim. Konieczna jest pomoc medyczna, a zawodnik Pogoni ogląda żółtą kartkę. Tym samym nie zagra w następnej kolejce.

• Bez zagrożenia. Po dalekim wybiciu sędzia przerywa na moment spotkanie Na boisku leżał Dariusz Zjawiński. Wydaje się, że jest wszystko w porządku.

• Przyjezdni idą za ciosem. Maciej Mysiak wybija piłkę z "szesnastki" na aut.

• Konrad Wrzesiński poradził sobie z trzema (!) rywalami przed linią 16. metra. Wparował z piłką w pole karne, po czym mocnym uderzeniem przy prawym słupku (szybko) otworzył wynik spotkania!

• GOL DLA POGONI! KONRAD WRZESIŃSKI!!!

• Nie wyszło lewą, to gospodarze zaatakowali prawą flanką. Zbyt głębokie dośrodkowanie i Rafał Misztal łapie futbolówkę.

• "Świeca" kierowana do Dariusza Zjawińskiego pada łupem bramkarza Znicza. Daleki wykop na lewą stronę do Patryka Kubickiego, który nie zdołał opanować piłki w boisku.

• Atak gości przynosi rzut wolny z prawej strony. Po strzale głową piłka minęła bramkę Piotra Misztala.

• Za drugim gwizdkiem sędziego ze środka zaczyna Pogoń Siedlce!

• Obie "jedenastki" są już na murawie! Gospodarze zagrają w tradycyjnych strojach, Pogoń na niebiesko-biało.

• W rundzie jesiennej górą była Pogoń, która wygrała po bramce Daniela Gołębiewskiego. Dzisiaj żadna ze stron nie pogardzi kompletem punktów. Siedlczanom jest potrzebny do zwiększenia przewagi nad strefą spadkową. Beniaminkowi zaś - do jej opuszczenia.

• Przed 30. kolejką piłkarze Andrzeja Prawdy zajmują przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów. Z kolei Pogoń, której trenerem od kilku dni jest (ponownie w karierze) jest Bartosz Tarachulski, plasuje się na 10. pozycji zaplecza Ekstraklasy.

• Rezerwowi Znicza Pruszków: Michał Olczak - Tomas Borek, Adrian Grabowski, Maksymilian Banaszewski, Przemysław Kita, Michał Kucharski, Mateusz Stryjewski.

• Sędzią głównym, jak już wspomniałem, jest Sebastian Jarzębak. Wzdłuż jednej linii bocznej będziemy mogli podziwiać (oby przy trybunie głównej ;)) Katarzynę Wójs. Drugim asystentem jest zaś Rafał Rokosz.

• Rezerwowi Pogoni Siedlce: Przemysław Frąckowiak - Tomasz Lewandowski, Marcin Paczkowski, Eusebio Gomes Bancessi, Piotr Mroziński, Jakub Szrek, Piotr Kurbiel.

• Relację NA ŻYWO z tego spotkania poprowadzi Tomasz Górski. Dzień dobry, kłaniam się nisko!

• Pół godziny dzieli nas do pierwszego gwizdka sędziego Sebastiana Jarzębaka, w którym dojdzie do Derbów Mazowsza. W Pruszkowie walczący o utrzymanie w Nice 1. Lidze Znicz zmierzy się z Pogonią Siedlce!

Sebastian Chmielak

Mecz Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Lucyna Nenow

Mecz Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce ONLINE. Dziś rozpoczyna się 30. kolejka Nice 1 Ligi, a w piątkowy wieczór zostaną rozegrane cztery mecze. Jesteśmy więc coraz bliżej ligowych rozstrzygnięć. Walka o awans do LOTTO Ekstraklasy oraz utrzymanie na zapleczu ekstraklasowych salonów trwa w najlepsze. W Pruszkowie, Znicz zmierzy się w derbach regionu z Pogonią Siedlce. Oba zespoły w ostatnim czasie nie imponują wynikami. Będzie to zatem okazja na polepszenie nastrojów przed finiszem rozgrywek.

Mecz Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce ONLINE

Znicz walczy cały czas o ligowy byt. Ubiegłotygodniowa porażka z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie (z GKS Tychy 1:4) oddaliła trochę pruszkowian od zamierzonego celu, ale nie należy ich jednak skreślać.
Do końca rozgrywek pozostało jeszcze pięć spotkań. Jest więc 15 punktów do zgarnięcia. Stery w podwarszawskim zespole ponownie przejął Andrzej Prawda, a pod jego wodzą Znicz jeden mecz wygrał i jeden przegrał. Ekipa z Pruszkowa zajmuje 17. lokatę z dorobkiem 26 punktów, a do bezpiecznej lokaty traci 7 oczek.

Pogoń natomiast zgromadziła dzięki jesiennym spotkaniom 36 punktów, ale wiosenna gra biało-niebieskich odbiega od poziomu przyzwoitości. Bilans sześciu ostatnich spotkań to remis i pięć porażek. Tydzień temu siedlczanie ulegli przed własną publicznością GKS-owi Katowice 0:1. Porażka z kandydatem do gry w LOTTO Ekstraklasie przelała szalę goryczy i pożegnano ze stanowiska pierwszego trenera Marcina Broniszewskiego. pod jego wodzą Pogoń wygrała 2 mecze, 2 zremisowała i 6 przegrała. Obowiązki pierwszego trenera przejął Bartosz Tarachulski. Kibice domagali się odejścia 37-latka już kilka tygodni wcześniej. Wówczas za trenerem wstawili się piłkarze. Nie przyniosło to jednak efektów w kolejnych spotkaniach. Mimo, iż Pogoń ma przewagę 7 oczek nad strefa barażową, to przy Jana Pawła II 6 zaczyna się robić nerwowo. Zwycięstwo ze Zniczem na pewno dodałoby piłkarzom pewności siebie i wprowadziłoby spokój w zespole.

Dotychczas oba zespoły rywalizowały ze sobą 15-krotnie. Siedem razy wygrali pruszkowianie, padły trzy remisy, a pięć spotkań wygrała Pogoń. Na jesieni w Siedlcach 1:0 wygrali biało-niebiescy po bramce Daniela Gołębiewskiego. Początek rywalizacji o godz. 19-30 na pruszkowskim obiekcie, który znany jest siedlczanom, gdyż w poprzedniej kampanii w rundzie jesiennej rozgrywali tam mecze w roli gospodarza. zawody poprowadzi Sebastian Jarzębak z Bytomia.

Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce: Kto wygra mecz 1. ligi?

Mecz Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce TRANSMISJA TV

Mecz Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce nie będzie transmitowany w telewizji. Tekstowa relacja na żywo z meczu Znicz - Pogoń w GOL24.pl!