Znicz Pruszków

1

Sandecja Nowy Sącz

3

• Błędy w kryciu i gra do przodu zemściła się na pruszkowianach w najokrutniejszy sposób. Najpierw niepilnowani Kamil Słaby i Michal Piter-Bućko wykorzystali doskonałe dośrodkowania, a ostatnia kontra była podręcznikowa. Gol Adriana Paluchowskiego na niewiele się zdał.

To tyle z mojej strony, za wspólnie spędzony czas dziękuje Tomasz Górski i zapraszam na kolejne relacje NA ŻYWO w GOL24.pl!

• Seria kornerów Sandecji. Sędzia pozwolił wykonać trzeci stały fragment gry, po czym kończy mecz! Sandecja Nowy Sącz wywozi z Pruszkowa komplet punktów po zwycięstwie 3:1.

• Sędzia nie uznał gola Znicza! Zdaniem liniowego asystujący Przemysław Kita zagrał przed bramkę już zza linii końcowej!

• Błąd Łukasza Radlińskiego w polu bramkowym. Niewiele brakowało, by piłkę opanował Adrian Paluchowski.

• Dominik Sulikowski dolicza 4 minuty do drugiej odsłony.

• Seria błędów obrony Znicza na prawej stronie i prostopadłym podaniem został uruchomiony Michał Szeliga. Ten z zimną krwią uderzył z niespełna 20 metrów nie do obrony!

• PO MAKALE! MICHAŁ SZELIGA TRAFIA DO SIATKI!!!

• Przemysław Kita dostaje świetne prostopadłe podanie. Piłka dostała niekontrolowanego poślizgu. przez co akcja straciła na panewce.

• Mateusz Stryjewski na placu gry w miejsce Marcina Rackiewicza.

• Aleksander Jagiełło wybiegał sam na sam z Łukaszem Radlińskim. Zamiast strzelać zdecydował się niepotrzebnie na podanie do Przemysława Kity. Zagrał za plecy i jęk zawodu (z pewnym słowem o łacińskim pochodzeniu) na trybunie głównej!

• Michał Szeliga zmienia Bartłomieja Kasprzaka.

• Maciej Machalski zapisuje się w protokole sędziowskim w dziale "żółta kartka".

• Goście wybijają piłkę do osamotnionego Filipa Piszczka. Bez problemu poradził sobie z nim Grzegorz Janiszewski.

• Zablokowane anemiczne uderzenie Bartłomieja Kasprzaka pada łupem Piotra Misztala.

• Dalekie zagranie Grzegorza Janiszewskiego w stronę Adriana Paluchowskiego okazało się bardzo niedokładne. Piłka w posiadaniu bramkarza gości.

• Maciej Machalski trafia w mur. Po chwili miał okazję do poprawki, lecz huknął wysoko nad bramką.

• Kontra Znicza lewą stroną spaliła na panewce, ale Patrykowi Kubickiemu udało się wywalczyć rzut wolny ok. 25 metrów od bramki Łukasza Radlińskiego.

• Dariusz Kubicki wzmacnia atak.Wpuszcza Przemysława Kitę, na ławkę udaje się Maksymilian Banaszewski.

• Maciej Małkowski uderzył w piłkę z lekkim poślizgiem. Strzał z ok. 25 metrów nie sprawił problemów Piotrowi Misztalowi.

• Żółta kartka dla Macieja Mysiaka.

• Maciej Machalski zastępuje Krzysztofa Kopcińskiego.

• Niepilnowany na dalszym, lewym słupku Michal Piter-Bućko strzela głową z bliskiej odległości po dośrodkowaniu z prawej strony.

• GOL! MICHAL PITER-BUĆKO!!!

• Gra szybko wznowiona i strzał z ostrego kąta paruje na korner Piotr Misztal!

• Strzał Macieja Małkowskiego trafia w plecy Macieja Mysiaka. Ten trochę ucierpiał i w "pozycji embrionalnej" był na linii 5. metra. Krótka przerwa w grze.

• Grzegorz Janiszewski wybija jak najdalej w stronę połowy Sandecji. Piłka z poślizgiem trafia do Łukasza Radlińskiego.

• Aleksander Jagiełło urwał się prawą stroną. Centruje na dalszy słupek, gdzie Dawid Szufryn wybija piłkę głową na rzut rożny. Goście wychodzą z opresji.

• Radosław Bartoszewicz wybija piłkę z własnego pola karnego. Z kontrą ruszył Adrian Paluchowski, który został powalony przez Dawida Szufryna. Sędzia bez wahania sięga po żółtą kartkę.

• Piłkarze Znicza zbierają w ostatnich minutach żółte kartki jak dzieciaki Pokemony. Upomniany został Krzysztof Kopciński.

• Wojciech Trochim uderzył świetnie nad murem w dolny prawy róg bramki. Tam był już Piotr Misztal.

• Świeżo wprowadzony Adam Danek został faulowany ok. 25 metrów od bramki Piotra Misztala. Może być groźnie.

• Za Mateusza Bartkowa wchodzi Adrian Danek.

• "Żółtko" dla Maksymiliana Banaszewskiego.

• Płaskie rozegranie, którego finałem był strzał Bartłomieja Kasprzaka daleko od bramki gospodarzy.

• Żółta kartka dla Marcina Rackiewicza za faul na Macieju Małkowskim.

• Dwójkowa akcja Maksymiliana Banaszewskiego z Aleksandrem Jagiełłą była najwyższej próby. Podbity strzał drugiego z wymienionych wychodzi na rzut rożny. Faul w ofensywie pruszkowian.

• Łukasz Radliński w siatkarskim stylu zbija piłkę na rzut rożny po strzale Patryka Kubickiego z dystansu! Futbolówka leciała w okienko! Rzut rożny nie przyniósł zagrożenia.

• Wzięty w kleszcze Wojciech Trochim pada n wysokości 16. metra. Sędzia nie dyktuje rzutu karnego.

• Atak Znicza lewą stroną przynosi korner. Wzmaga się doping, ale Mateusz Bartków zapoczątkował kontrę, którą solową akcję przeprowadził Maciej Małkowski! Ten popędził na bramkę gospodarzy, ale jego strzał zza pola karnego broni Piotr Misztal!

• Znicz zaczyna z koła środkowego.

• Radosław Mroczkowski wpuszcza na drugą połowę Michała Gałeckiego w miejsce Kacpra Smolenia.

• Powracamy do mokrego Pruszkowa na drugą połowę meczu Znicz - Sandecja Nowy Sącz. Do przerwy mamy remis dzięki golom Kamila Słabego (11. minuta) i Adriana Paluchowskiego (38. minuta). Czy któraś z drużyn sięgnie po komplet punktów?

• Pierwsza połowa mogła podobać się całkiem licznej publiczności. Obie strony próbowały wykorzystać panujące warunki poprzez strzały po ziemi, które mogły sprawić problemy Piotrowi Misztalowi i Łukaszowi Radlińskiego. Bardzo dobre dośrodkowanie Macieja Małkowskiego z rzutu rożnego wykorzystał Kamil Słaby. Zniczowi udało się wyrównać jeszcze przed przerwą, to może zwiastować ciekawe drugie trzy kwadranse.

Czy na pewno tak będzie? Przekonamy się niebawem.

• Dominik Sulikowski bez doliczania nawet minuty kończy pierwszą połowę meczu. W Pruszkowie Znicz remisuje z Sandecją Nowy Sącz.

• W odpowiedzi groźne uderzenie Macieja Małkowskiego! Piłkę zmierzającą tuż przy prawym słupku łapie Piotr Misztal. Po chwili minimalnie chybił Wojciech Trochim!

• Śliska piłka sprawiała psikusa zawodnikom obu drużyn w polu karnym Sandecji. Ta jakimś trafem znalazła się pod nogami Aleksandra Jagiełły, lecz ten został zablokowany.

• Szybki atak Znicza lewą stroną. Zablokowane dośrodkowanie Patryka Kubickiego wychodzi na rzut rożny. Adrian Paluchowski przegrywa pojedynek główkowy, ale po strzale Krzysztofa Kopcińskiego "kontry nie będzie". Z "piątki" Łukasz Radliński.

• Łukasz Radliński czekał, aż piłka wpadnie do jego rękawic po centrze Patryka Kubickiego, gdzie znienacka przed nim pojawił się Adrian Paluchowski. Ten strzałem głową z kilku metrów trafia do siatki!

• Jeszcze jeden! Jeszcze jeden!

- skandują fani Znicza, którzy są bardzo aktywni od początku meczu.

• REMIS W PRUSZKOWIE! ADRIAN PALUCHOWSKI!!!

• Maciej Małkowski pada tuż za linią 16. metra po rzekomym starciu z Maciejem Mysiakiem. Dobrze ustawiony Dominik Sulikowski nakazał grać dalej.

• Łukasz Radliński niemal w ostatniej chwili wybija piłkę przed Adrianem Paluchowskim. Ta szybko znalazła się po lewej stronie, gdzie po centrze Patryka Kubickiego Aleksander Jagiełło strzela z ostrego kąta nad bramką!

• Doświadczony pomocnik gości przyciąga piłki jak magnes. W dośrodkowanie włożył jednak za dużo siły - piłka poleciała wysoko nad bramką Piotra Misztala.

• Grzegorz Janiszewski wybija piłkę na korner po mocnej wrzutce Macieja Małkowskiego.

• Wojciech Trochim został skoszony jak trawa na wiosnę po prawej stronie. Ok.20 metrów do bramki.

• Marcin Rackiewicz blokowany na lewej stronie Aut na wysokości "szesnastki". Wrzutkę Maksymiliana Banaszewskiego łapie Łukasz Radliński.

• Bartosz Jaroch skosił rozpędzonego na lewej stronie Kamila Słabego. Ten jeszcze poślizgiem pokonał kilka metrów. Żółta kartka dla obrońcy Znicza.

• Kontrę Sandecji przerywa Bartosz Jaroch wybiciem poza linię końcową. Rzut rożny nie sprawia problemów obronie Znicza.

• W odpowiedzi mógł być gol dla Znicza! Łukasz Radliński został trafiony przez Adriana Paluchowskiego i piłka przeleciała obok spojenia! Tylko rzut rożny!

• Centrostrzał Macieja Małkowskiego mija o ok. pół metra lewy słupek bramki gospodarzy!

• Wojciech Trochim faulowany ok. 23 metrów od bramki Piotra Misztala. Szczwanie rozegrany rzut wolny, po którym główką uderzał Filip Piszczek. Domagał się rzutu karnego po zagraniu ręką jednego z zawodników Znicza. Sędzia nakazał grać. Po kilkunastu sekundach rzut wolny z prawej strony.

• Kacper Smoleń nie opanował piłki na lewej stronie, lecz ta po drodze - zanim wyszła na aut - musnęła gracza Znicza. Seria autów dla gości.

• Maksymilian Banaszewski zagrywa za lekko po linii do Patryka Kubickiego. Po chwili zza pola karnego uderzył Krzysztof Kopcińskiego. Jego strzał broni bramkarz gości.

• Krzysztof Kopciński wrzuca anemicznie z rzutu wolnego. Odbita trafia do stojącego w kole środkowym Maksymiliana Banaszewskiego, którego dalekie zagranie trafiło pod nogi Łukasza Radlińskiego.

• Krzysztof Kopciński centruje ciut za wysoko na bliższy słupek. Adrianowi Paluchowskiemu brakowało kilkunastu centymetrów, by musnąć piłkę czupryną.

• Adrian Paluchowski przejmuje piłkę w ok. linii 16. metra. Jego strzał z półobrotu blokuje Michal Piter-Bucko.

• Dawid Szufryn przecina atak Znicza, wybijając piłkę na aut. Bez zagrożenia, ostatecznie grę od bramki zaczyna Łukasz Radliński.

• Płaskie uderzenie Filipa Piszczka nie sprawiło problemów Piotrowi Misztalowi.

• Gospodarze ruszyli do szybkiego odrabiania straty. Krzysztof Kopciński wrzucił na dalszy słupek, ale w tym przypadku nikt nie zamknął akcji.

• Mocne dośrodkowanie Macieja Małkowskiego na dalszy słupek. Z piłką minął się Piotr Misztal, co wykorzystał Kamil Słabym uderzając z półwoleja "tam, skąd przyszła"!

• GOL DLA SANDECJI! KAMIL SŁABY!!!

• Atak gości przynosi rzut rożny. Maciej Małkowski przy narożniku...

• Maksymilian Banaszewski zagrywa za mocno po linii do Adriana Paluchowskiego. Łukasz Radliński z "piątki".

• A na zegarze jest już... druga minuta. Musiała być awaria techniczna.

• Wojciech Trochim dostaje górne podanie od obrońcy i klatką piersiową chciał zagrać do Filipa Piszczka. . Zagrał bardziej po łuku niż po cięciwie. Futbolówka w rękawicach

• Aleksander Jagiełło stracił równowagę na prawej stronie i piłkę, która wyszła poza linię boczną.

• Łukasz Radliński łapie piłkę po zbyt głębokiej wrzutce Patryka Kubickiego.

• Dobre zagranie Macieja Małkowskiego do Filipa Piszczka. Ten nie sięgnął zagrania. Piotr Misztal z "piątki:.

• Patryk Kubicki dostaje piłkę po linii od Adriana Paluchowskiego, poi czym zagrywa w pole karne. Goście wybijają na aut na wysokości własnej "szesnastki". Po chwili sędzia dopatrzył się faulu w ofensywie.

• Wojciech Trochim zaczyna ze środka!

• Piłkarze gospodarzy rzucili właśnie 11 mini piłek na trybunę główną. Takiej walki oczekujmy od samych zawodników.

• Obie "jedenastki" wychodzą na murawę! Znicz w tradycyjnych domowych strojach. Sandecja na biało-czarno!

• Arbitrem głównym dzisiejszego meczu jest Dominik Sulikowski. Na liniach będą mu pomagać Bartłomiej Lekki oraz Marcin Sadowski. Sędzią technicznym jest Damian Kos.

• Rezerwowi Znicza Pruszków: Michał Bigajski - Przemysław Kita, Maciej Machalski, Mateusz Długołęcki, Rafał Zaborowski, Piotr Basiuk, Mateusz Stryjewski.

• Poziom zroszenia murawy jest porównywalny z boiskami w Premier League. Oby mecz był na tym poziomie. Gospodarze właśnie udali się do szatni. Powoli robią to samo zawodnicy gości.

• I obiecani rezerwowi. Najpierw gości, czyli zmiennicy Sandecji Nowy Sącz: Michał Gliwa - Adrian Danek, Sebastian Leszczak, Wiktor Nowak, Michał Szeliga i Michał Gałecki.

• Od kilku minut znamy wyjściowe "jedenastki" obu ekip. Zanim jednak poznamy ławki rezerwowych, warto przeczytać zapowiedź meczu "pióra" Joanny Bieńko:

• W 14, kolejce I ligi Znicz poszuka drugiego z rzędu domowego kompletu punktów. Przed piłkarzami Dariusza Kubickiego nie tylko trudne warunki atmosferyczne, lecz także Sandecja Nowy Sącz.
    Tomasz Górski, kłaniam się nisko z ulewnego Pruszkowa, i zapraszam na relację NA ŻYWO z meczu Znicz - Sandecja!