Mecz Znicz Pruszków - Stal Mielec LIVE! W obliczu Prawdy....

Mecz Znicz Pruszków - Stal Mielec LIVE! W obliczu Prawdy. Nowa-stara miotła musi pozamiatać

• Żółta kartka dla Przemysława Lecha za faul

• Koniec meczu! Znicz ogrywa Stal Mielec!

• Piotr Misztal znowu gòrą!

• I żółta kartka dla Vasila Panayatova

• I kartka dla Grzegorza Janiszewskiego

• 3 minuty doliczone

• Piotr Misztal ratuje Znicz! Z trudem paruje piłkę na korner tuż przy słupku!

• Patryk Kubicki strzela tuż obok bramki!

• Patryk Kubicki za Aleksandra Jagiełłę

• Dorian Buczek zmienia Dominika Sadzawickiego.

• Piotr Misztal pewnie chwyta piłkę po centrze Dominika Sadzawickiego.Po chwili Krzysztof Kopciński strzela wysoko nad bramką

• Za Adriana Paluchowskiwgo Przemysław Kita.

• Podanie Vasila Panayatova do nikogo.

• Aleksander Jagiełó zapędził się po skrzydle poza linię końcową. Goście z "piątki".

• Ładna oskrzydlająca akcja Damiana Jakubika. Jego centrę na bliższy słupek łapie Tomasz Libera.

• Robert Sulewski pognał pognał lewą stroną. Wpadł z piłką w pole karne, gdzie łapie ją Piotr Misztal.

• Rzut wolny dla gości. Niezła centra, ale po przedłużeniu piłka wyszła poza linię końcową.

• Gospodarze szanują piłkę w środku pola. Stal czeka za podwójną gardą 30 metrów od własnej bramki.

• Gospodarze idą za ciosem! Atomowe uderzenie z bliska broni Tomasz Libera!

• Lewą flanką szarpnął Maksymilian Banaszewski, który niemal z linii końcowej dośrodkował przed bramkę Stali. Z kilku metrów do siatki trafił niepilnowany Adrian Paluchowski.

• GOL DLA ZNICZA! ADRIAN PALUCHOWSKI!!!

• Futbol z niższych lig angielskich. Nie tylko pod kątem pogody, lecz także dalekich zagrań z pominięciem drugiej linii.

• Druga połowa rozpoczęta. Bez zmian w obu ekipach, nie licząc tej z pierwszej odsłony

• Niewiele dobrego można napisać o pierwszych trzech kwadransach. Przeważa chaos, a dodatkowo grę utrudnia nasiąknięta murawa. Strzałów jest jak na lekarstwo, albo jeszcze mniej.. Może którejś ze stron uda się poz zmianie stron znaleźć receptę na zwycięstwo? Przekonamy się niebawem.

• Koniec pierwszej polowy. Znicz Pruszków bezbramkowo remisuje z grającą w "dziesiątkę" Stalą Mielec

• To mógł być gol! Atomowe uderzenie Damiana Jakubika na korner paruje Tomasz Libera!

• Składny atak Znicza lewą nie przynosi nawet rzutu rożnego. Od bramki Tomasz Libera.

• Uchwycony rzut wolny gości, który miał miejsce przed momentem...

• Żółta kartka dla Adriana Paluchowskiego za padolino w polu karnym.

• Atak pozycyjny Znicza trwał blisko dwie minuty. Na centrę z prawej strony zdecydował się Aleksander Jagiełło do Adriana Paluchowskiego, ale ten przegrał walkę z bramkarzem Stali.

• Podbite dośrodkowanie Damiana Jakubika przez Krzysztofa Drzazgę pada łupem Tomasza Libery.

• Zmiana taktyczna w ekipie gości. Przemysław Lech za Kamila Radulja.

• Krzysztof Drzazga strzela z dystansu za słabo, by pokonać Piotra Misztala. Ten szybko podaje do Grzegorza Janiszewskiego, ale poślizgnął się. Na jego szczęście bez konsekwencji.

• Druga żółta kartka dla Sebastiana Zapely i czerwona! Za siatkarskie zagranie.

• Przeciągnięte dośrodkowanie z rzutu wolnego Maksymiliana Banaszewskiego. Bramkarz gości wznawia grę od bramki.

• Żółta kartka dla Sebastiana Zalepy za faul

• Chaos w polu karnym gości po centrze z prawej strony. W starciu z rywalem ucierpiał Adrian Paluchowski. Może jednak grać dalej,

• W odpowiedzi Damian Jakubik strzela daleko od celu. Tomasz Libera z "piątki".

• To powinien być gol dla Stali! Przedarł się Robert Sulewski, zagrał do Szymona Sobczaka, a ten strzela na bramkę. Tor lotu piłki zmienia Kamil Radulj, ale tak, że minimalnie mija bramkę!

• Nieudany atak gości prawą stroną. Ostatecznie Piotr Misztal z "piątki".

• Bardzo dobrze zapowiadała się akcja Aleksandra Jagiełły, który w stylu Arjena Robbena "złamał" grę do środka. Podał na prawo do Damiana Jakubika, którego centrę wypada przemilczeć.

• Po dośrodkowaniu z prawej strony Kamil Radulj strzela głową nad bramką Piotra Misztala.

• Przerwa w grze. Na murawie leżą zawodnicy Stali i Znicza. Gospodarze chcieli szybko wznowić grę, ale sędzia przewał atak.

• Gospodarze nieśmiało zdobywają teren. Najpierw Adrian Paluchowksi został uprzedzony przez Sebastiana Zalepę, a po chwili aut z lewej strony nie przynosi zagrożenia.

• Zrobiło się cieplej w drugim polu karnym. Grzegorz Janiszewski wybija piłkę na rzut rożny. Po centrze Piotr Misztal jedną ręką piąstkuje pod nogi Kamila Radulja, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

• Optymistyczne zagranie po prawej linii do Adriana Paluchowskego. Został skutecznie odcięty od piłki przez Roberta Sulewskiego.

• Atak piłkarzy Marka Kozła środkiem boiska. Zdaniem sędziego jeden z gości był faulowany.

Miękka wrzutka w pole karne do Dominika Sadzawickiego, któremu nie udało się zgrać piłki przed bramkę.

• Po zamieszaniu w polu karnym Stali piłka wyszła poza linię końcową. Tomasz Libera z "piątki".

• Mateusz Długołęcki w roli prawoskrzydłowego wywalczył rzut rożny.

• W odpowiedzi próba akcji Znicza. Damian Jakubik nieudanie "poklepał" z Adrianem Paluchowskim. Gospodarze nadziali się na kontrę, ale na spalonym był Kamil Radulj.

• Prostopadłe podanie na wolne pole do Aleksandera Koleva okazało się za mocne. Piotr Misztal łapie piłkę we własnej "szesnastce".

• Próba ataku gości prawą stroną. Boris Milekić został nabity przez swojego kolegę i piłka wyszła poza linię boczną.

• Na gwizdek sędziego Marka Opalińskiego ze środka zaczynają gospodarze!

• Obie "jedenastki" wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron.

• Przed 28. kolejki I ligi Znicz jest przedostatni z dorobkiem 23 punktów. Do bezpiecznej strefy traci 7 "oczek" (GKS Tychy). Z kolei Stal jest dziesiąta (37 punktów).

• Rezerwowi Znicza Pruszków: Dominik Kalinowski - Marcin Rackiewicz, Adrian Grabowski, Krzysztof Kopciński, Przemysław Kita, Patryk Kubicki, Mateusz Stryjewski.

• Rezerwowi Stali Mielec: Marek Kozioł - Mateusz Cholewiak, Przemysław Lech, Piotr Głowacki, Arkadiusz Górka, Dorian Boczek.

• Witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z Pruszkowa, gdzie za 20 minut walczący o utrzymanie Znicz zmierzy się ze Stalą Mielec

Kaja Krasnodębska

Znicz - Stal LIVE! W obliczu Prawdy. Nowa-stara miotła musi zamiatać

Znicz - Stal LIVE! W obliczu Prawdy. Nowa-stara miotła musi zamiatać ©Krzysztof Kapica

Mecz Znicz Pruszków - Stal Mielec ONLINE. Do zakończenia sezonu 2016/2017 w rozgrywkach 1. ligi pozostało jeszcze sześć kolejek. Przed pruszkowianami naprawdę ciężki czas – muszą oszukać przeznaczenie i uciec ze strefy spadkowej. Biorąc pod uwagę upływające tygodnie oraz formę rywali, nie będzie to łatwe. Czy w starciu z innym tegorocznym beniaminkiem – Stalą Mielec postawią krok w dobrym kierunku? Pomóc ma trener Andrzej Prawda, który w tygodniu zastąpił Dariusza Kubickiego. Relacja LIVE z meczu Znicz - Stal w GOL24 od 19:00.

Mecz Znicz Pruszków - Stal Mielec ONLINE

Na inaugurację weekendu na zapleczu Lotto Ekstraklasy starcie w Pruszkowie. Tutaj lokalny Znicz podejmie mielecką Stal. Oba zespoły jeszcze rok temu występowały w 2. lidze i oba świętowały awans klasę wyżej.
Teraz znajdują się już w różnych sytuacjach. Podczas gdy mielczanie plasują się w środku stawki notując bardzo dobrą wiosnę, tak pruszkowianie zajmują pozycję w strefie spadkowej. Aktualnie na swym koncie mają 23 oczka, co co prawda daje aż sześć punktów przewagi nad ostatnim MKS-em Kluczbork, lecz aż siedem do bezpiecznej czternastej pozycji, którą aktualnie piastuje GKS Tychy. Sytuacja nie wygląda więc dla Znicza dobrze. Dopóki piłka w grze, wszystko jednak może się zdarzyć. Czy w Pruszkowie wreszcie wyjdzie słońce?

Tego na pewno nie chcieliby goście. Oni jak dotąd zebrali 37 oczek, dzięki czemu zajmują 10 miejsce w pierwszoligowej tabeli. Mają jeden punkt przewagi nad 11 Pogonią Siedlce oraz trzy straty do Podbeskidzia Bielsko Biała oraz Górnika Zabrze. Jak ich sytuacja będzie wyglądała po nadchodzącym weekendzie?

Ubiegły weekend nieco lepiej wspominać będą mielczanie. Na własnym stadionie zremisowali z walczącym o awans GKSem Katowice 3-3. Zdobyty punkt mógłby satysfakcjonować przed premierowym gwizdkiem, ale patrząc na losy spotkania, w mieleckiej szatni musiał pozostać niedosyt. Gospodarze tamtego spotkania trzykrotnie wychodzili na prowadzenie za sprawą trafień Szymona Sobczaka, Krystiana Getingera oraz Aleksandra Koleva i konsekwentnie również trzykrotnie tracili przewagę. Rozczarowanie wynikiem o tyle mogło być większe, że katowiczanie przez ponad godzinę grali w dziesięciu.

Pruszkowianie natomiast przed tygodniem przegrali na wyjeździe 0-2 z legnicką Miedzią. Spotkanie ustawiła szybko zdobyta przez gospodarzy bramka, a wynik ustalił na początku drugiej połowy Łukasz Garguła. Piłkarze Znicza nie zdołali już się podnieść i ponownie do domów wracali bez punktów.

Jesienią górą ze starcia pomiędzy tymi zespołami wyszli mielczanie. Pokonali piłkarzy Znicza aż 3-1. To pruszkowianie pierwsi wyszli na prowadzenie za sprawą gola Andrzeja Niewulisa, jednak Stal szybko zdołała wyrównać, a później zdobyć pełną pulę. Po jej stronie na listę strzelców wpisali się: Michał Bierzało Kamil Radulj oraz Dorian Buczek.

Piątkowe spotkanie będzie debiutem Andrzeja Prawdy w roli trenera gospodarzy. W poniedziałek ze Zniczem pożegnał się poprzedni szkoleniowiec Dariusz Kubicki. Prawda doskonale zna pruszkowską drużynę. To on latem wprowadzał beniaminka na pierwszoligowe boiska. Jak poradzi sobie w pierwszym spotkaniu po powrocie do prowadzenia pierwszego zespołu?

Znicz Pruszków - Stal Mielec: Kto wygra mecz 1. ligi?

Mecz Znicz Pruszków - Stal Mielec TRANSMISJA TV

Polsat nie zdecydował się przeprowadzić transmisji z tego spotkania. Tym bardziej zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o 19:00.