Znicz Pruszków

0

Stomil Olsztyn

3

• Nieco wcześniej sędzia zakończył mecz. Znicz przegrywa przed własną publicznością ze Stomilem 0:3. Ozdobą meczu był na pewno gol Grzegorza Lecha, który może kandydować do bramki kolejki.

• Artur Laszyk dolicza trzy minuty.

• To mogła być kuriozalna honorowa bramka dla gospodarzy! Leszczyński nabił Paluchowskiego, ale na jego szczęście piłka poleciała nad poprzeczką!

• "Nagrodą" dla Lecha za pięknego gola jest zmiana. Na ostatnie minuty zastępuje go Michał Trzeciakiewicz.

• Zabójcza kontra Stomilu w wykonaniu Lecha z Kujrawą. Wisienką na torcie był techniczny strzał Lecha, po którym piłka po odbiciu się od poprzeczki znalazła się w bramce!

• CO ZA GOL GRZEGORZA LECHA!

• W odpowiedzi Grabowski strzela z dystansu tuż obok bramki!

• Mogło być po meczu! Kun strzela tuż obok prawego słupka pustej bramki Znicza. Tłumaczy go jedynie to. ze był blokowany przez Mysiaka!

• Kibice powoli opuszczają pruszkowski stadion. Nie jest dobrze...

• Paweł Głowacki zastępuje Tsubasę Nishi, strzelca pierwszego gola.

• Gramy, gramy, e!

- zmotywował Zembrowski Jarocha, któremu piłka uciekła poza linię boczną.

• Tsubasa dostaje piłkę w "szesnastce" Znicza. Tak źle odbiła się od jego nogi, co ułatwiło Misztalowi interwencję.

• Gościom ciągle mało - Lech strzela z pola karnego tuż obok prawego słupka!

• Za Mateusza Stryjewskiego wchodzi Adrian Grabowski.

• Igor Biedrzycki zastępuje Marcela Ziemana

• Niefortunna interwencja obrońcy Znicza, który chciał wybić piłkę po płaskim strzale Kujawy, ale posłał ją do siatki. Znicz 0, Stomil 2

• ALEŻ PECH! SAMOBÓJ RAFAŁA ZEMBROWSKIEGO!

• Kun zagrywa na lewą stronę pola karnego do Tsubasy, lecz ten - zamiast strzelać - chciał wyłożyć piłkę Kujawie. Zagrał za mocno.

• Przerwa w grze. Mysiak przez moment nie podnosił się z murawy, ale wychodzi na to, że może grać.

• Bartoszewicz ambitnie ruszył do prostopadłego podania. Dośrodkował na wprost bramki już zza linii końcowej.

• Kita wyskakuje najwyżej do centry, ale jego strzał głową nawet nie zaniepokoił Leszczyńskiego.

• Po interwencji Czarneckiego był rzut rożny, ale z centrą poradziła sobie defensywa Stomilu. Kontrę gości za linią środkową przerwał wślizgiem Zembrowski.

• Zieman nie widział innej możliwości na przerwanie akcji Znicza, jak przekroczyć przepisy. Żółta kartka na jego koncie.

• Gra po przerwie jest żywsza niż w pierwszych trzech kwadransach. Piłka po uderzeniu Lecha z woleja minęła prawy słupek bramki Misztala.

• W odpowiedzi Stryjewski strzela z ostrego kąta nad poprzeczką! Wśród kibiców Znicza cisnęły się na usta znane nam słowa "zawodu".

• Piłka po uderzeniu Ratajczaka zmierzała w okienko! Gdyby nie interwencja Misztala, byłby piękny gol gości!

• Atak Stomilu prawą stroną przynosi aut ok. 18 metrów od bramki. Może być groźnie...

• Kontra Stomilu mogła mieć większe zagrożenie gdyby podanie do Kujawy było lżejsze. Nie miał szans, by dobiec do podania nawet dysponującą szybkością Usaina Bolta.

• Czarnecki wybija piłkę po centrze Jarocha z prawej stronie. Kontrę przerwał Bartoszewicz, ale został jeszcze sfaulowany. Piłka po średniej wysokości centrze Jagiełły mija bramkę Leszczyńskiego w bezpiecznej odległości.

• Średni pressing piłkarzy Stomilu wywarł odpowiednią presję na obronie Znicza. Błąd przy wyprowadzaniu piłki dał aut na wysokości szesnastki. Bez zagrożenia.

• Przebojowa akcja Kuna prawą flanką. Chciał przelobować Misztala, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

• Seria rzutów rożnych dla Znicza. Mysiak nabiegał na piłkę, ale odbiła się tak od jego kolana, że wyszła poza linię końcową. Jęk zawodu kibiców gospodarzy.

• Druga połowa rozpoczęta!

• ... a Bartosz Jaroch wszedł w miejsce Rafała Zaborowskiego.

• Dwie zmiany w Zniczu: Adrian Paluchowski za Maksymiliana Banaszewsiego...

• Są też piłkarze gości! A w sektorze gości pojawiło się 10 fanów Stomilu! Zostali przywitani brawami

• Piłkarze Znicza już wrócili na boisko. Czekamy na gości.

• Koszulkę Radosława Majewskiego z Lecha Poznań wylicytował pewien pan za 1200 zł. Pieniądze trafią na konto Rafała Kościa.

• Jest 1000 zł. Licytacja trwa...

• W przerwie meczu mamy licytację koszulkę Radosława Majewskiego z Lecha Poznań. Zebrane środku zostaną przeznaczone na pomoc Rafałowi Kościowi, byłemu zawodnikowi Znicza, a obecnie Polonii. Więcej TUTAJ

• Tuż po rozpoczęciu ze środka, sędzia kończy pierwszą połowę. Znicz przegrywa po golu do szatni ze Stomilem

• Kun przejmuje crossowe podanie na prawej stronie. Minął Zaborowskiego jak slalomową tyczkę i zagrał na 5. metr, na bliższy słupek, do Tsubasy, który odpowiednio dostawiając stopę posłał piłkę tuż obok bezradnego Misztala!

• GOL DLA GOŚCI! TSUBASA NISHI!!!

• Przebojowa akcja Stryjewskiego. Jego strzał zza pola karnego zablokowali defensorzy Stomilu

• Nieudane rozegranie rzutu wolnego. Po strzale sędzie gwizdnął, ale ostatecznie z "piątki" grę wznawia Misztal.

• Piłkarze Znicza nie radzą sobie z Kunem. Ten łamiąc akcję do środka biegł w stronę pola karnego, ale został zahaczony przez Zaborowskiego. Rzut wolny z ok. 24 metrów.

• Trener Artur Łopatko charakterystycznym "kołowrotkiem" zasugerował piłkarzom by grali nieco żwawiej grali w środku pola. Jak dotąd, bezskutecznie to czynią gracze z Warmii.

• Dość przypadkowa akcja gospodarzy przynosi korner. Nieśmiały oklask kibiców to i nieudane dośrodkowanie na bliższy słupek - jeden z obrońców Stomilu wyjaśnia sytuację dalekim wybiciem.

• Składny atak gości lewą flanką. Kucharski wybija jednak piłkę głową na rzut rożny. Przeciągnięte dośrodkowanie Lecha przechodzi przez całą "szesnastkę" poza linię boczną

• Dobrze zapowiadała się kontra Stomilu, ale podanie na wolne pole do rozpędzonego Kuna przeciął Zembrowski.

• Dośrodkowanie Zaborowskiego zostało wybite z linii 16. metra przez Czarneckiego. Okazję do poprawki miał Bartoszewicz, ale zagrał wprost do "koszyczka" Leszczyńskiego.

• Strzał Kuna z dystansu nie sprawił problemów bramkarzowi Znicza.

• Kujawa wyszedł sam na sam z Misztalem, przelobował go, ale nie trafił w bramkę!

• ...ale dośrodkował zbyt głęboko w pole karne. Misztal skutecznie piąstkuje.

• Rzut wolny z prawej strony dla gości, piłkę ustawił Kun...

• Misztal spokojnie broni strzał Lecha z dystansu.

• W odpowiedzi atak Stomilu. Kujawa strzela płasko metr obok prawego słupka.

• Żółty kartonik dla Kucharskiego za faul.

• Leszczyński na raty broni strzał Banaszewskiego zza pola karnego, a po chwili broni strzał Jagiełły w sytuacji sam na sam.

• Kolejny rzut rożny dla Znicza przy rytmicznych oklaskach kibiców.

• Leszczyński broni strzał Stryjewskiego z ostrego konta, a po dobitce Banaszewskiego był rykoszet i piłka wyszła na rzut rożny tuż obok prawego słupka.

• Po dośrodkowaniu z lewej strony Kun padł w polu Znicza. Sędzia nie miał podstaw do podyktowania rzutu karnego.

• Lech w roli prawoskrzydłowego centruje przed bramkę Znicza. Mysiak wybija piłkę na rzut rożny.

• Stryjewskiemu nie udało się dośrodkować z lewej strony w pole karne, ale wywalczył rzut rożny dla gospodarzy, po którym Leszczyński pewnie wypiąstkował piłkę poza 16. metr.

• Faul Kity na Jeglińskim w środku pola. Sędzia uciął sobie krótką pogawędkę z zawodnikiem Znicza.

• Banaszewski zgrywa piłkę głową w pole karne, ale niestety do nikogo.

• Lech chciał prostopadłym podaniem uruchomić Kuna, ale piłkę przejął dobrze ustawiony Mysiak.

• Zupełnie nieudane dośrodkowanie w pole karne. Misztal łapie bezpańską piłkę.

• Żółta kartka dla Andrzeja Niewulisa za faul na Tsubasie, który wychodził z kontrą.

• Od czasu do czasu z trybun stadionu słychać doping dla Znicza.

• Kontra Stomilu. Kujawa zagrywa nie w tempo na lewą stronę za plecy rozpędzonego Tsubasy.

• Piłka po dośrodkowaniu Kucharskiego wyszła poza linię końcową. Leszczyński od bramki.

• Indywidualna akcja Kity prawą stroną zablokowana przerwana przez obronę Stomilu.

• Jagiełło strzelił z dystansu wysoko nad poprzeczką bramki Leszczyńskiego.

• Misztal wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu Ziemanna.

• Ciężar gry szybko przenosi się od jednego pola karnego do drugiego. Z kontrą poszedł Kun, ale został zablokowany przez Zembrowskiego.

• Patryk Kun zatrzymany na prawej stronie. Aut na wysokości pola karnego Znicza nie przyniósł zagrożenia.

• Akcja Znicz lewą stroną. Piłkę przejął Stryjewski i uderzył zza pola karnego, ale został zablokowany przez obrońców Stomilu.

• Gwizdek sędziego Artura Aluszka rozpoczyna spotkanie. Zaczynają gracze Stomilu.

• Zespoły wychodzą właśnie na murawę. Gospodarze wystąpią w żółto-czerwonych trykotach, a goście z Olsztyna na biało-niebiesko.

• Przypomnijmy, że oba zespoły znajdują się w dolnych rejonach pierwszoligowej tabeli - Stomil zajmuje 16. pozycję z dwoma punktami na koncie, oczko niżej z takim dorobkiem punktowym plasuje się Znicz.