Wigry Suwałki

5

3 1 połowa

• Koniec meczu!

• Przyznam się, że miałem ustawione zakończenie meczu. A tu po rzucie rożnym gości zakotłowało się przed bramką gospodarzy i z bliska głową strzelił głową Maciej Wichtowski

• MACIEJ WICHTOWSKI BOHATEREM OSTATNIEJ AKCJI!!!

• Mateusz Radecki strzela obok bramki!

• Niepotrzebny faul Mateusza Stryjewskiego ok. 25 m od własnej bramki.

• Trzy minuty doliczone.

• Oj, jest ciekawie! Kamil Zapolnik powstrzymany w ostatniej chwili przez Grzegorza Janiszewskiego. Korner.

• Adrian Karankiewicz zmienia Damiana Gąskę.

• Uderzenie Aleksandra Jagiełły z pola karnego zostało zablokowane, ale piłka trafiła do Adriana Paluchowskiego. Ten uderzył z woleja tuż przy lewym słupku!

• SZALEŃSTWO W PRUSZKOWIE! ADRIAN PALUCHOWSKI WYRÓWNUJE!!!

• Siły wyrównane! Rafał Augustyniak ogląda drugą żółtą kartę i czerwoną!

• Przebitka w "szesnastce" Znicza. Sytuację wyjaśnia Piotr Misztal.

• Nie szło Zniczowi i teraz... zgasł. Z boiska wylatuje Przemysław Kita.

• Za Bartosza Jarocha wchodzi Mateusz Stryjewski

• Kamil Zapolnik strzela głową wysoko nad bramką gospodarzy.

• Vaclav Cverna za Rafała Remisa.

• W polu karnym Wigier padł Adrian Paluchowski po starciu z obrońcą gości. Sędzia nakazuje grać dalej, mimo że gospodarze domagali się rzutu karnego .

• Marcin Rackiewicz ucierpiał w starciu w środku pola. Przerwa w grze.

• Mateusz Radecki zablokowany w polu karnym przez Macieja Mysiaka. Korner nie przynosi zagrożenia pod bramką Piotra Misztala.

• Piotr Misztal ratuje gospodarzy przed stratą piątej bramki! Broni nogą uderzenie Damiana Kądziora z bliskiej odległości!

• Zmiana w ekipie gości Mateusz Radecki za Kamila Adamka.

• Strzał Patryka Kubickiego w środek bramki nie mógł zaskoczyć bramkarza Wigier.

• Solowa akcja Marcina Rackiewicza lewą stroną. Złamał do prawej i jego strzał, po rykoszecie, broni Hieronim Zoch.

• Było groźnie pod bramką Znicza! Piotr Misztal dwukrotnie górą po strzałach Miłosza Kozaka i Damiana Gąski!

• [b]Adrian Paluchowski zmienia Maksymiliana Banaszewskiego[/b.

• Grzegorz Janiszewski nie sięga piłki z dośrodkowania Krzysztofa Kopicińskiego.

• Błąd popełnił Marcin Rackiewicz który wybił piłkę za krótko Ta pośrednio trafiła do Damiana Kądziora, a ten zdecydował się na strzał zza pola karnego. Piotr Misztal sparował piłkę do boku wprost do Kamila Zaplnika. Uderzył on na wślizgu w stronę pustej bramki.

• GOL! KAMIL ZAPOLNIK!!!

• Otworzyło się nieco to spotkanie. Jednak przeważa chaos w środku pola.

• Przemysław Kita nie podnosi się z murawy. Przerwa w grze.

• Tym razem w roli prawoskrzydłowego wcielił się Damian Gąska. Przesadził z siłą włożoną w centre.

• Damian Kądzior urwał się prawą stroną, lecz jego centrę przecina Maciej Mysiak.

• Goście wychodzą z opresji.

• Przewinienie Rafała Augustyniaka ok. 25 metrów od własnej bramki na Przemysławie Kicie. Może być groźnie.

• Ta bramka będzie obciążać konto Hieronima Zocha, który dał sobie wstrzelić z ostrego kąta, mimo że stał przy słupku.

• REMIS! PRZEMYSŁAW KITA!!!

• Żółta dla Rafała Augystyniaka za faul.

• Druga połowa rozpoczęta

• Krzysztof Kopciński gra za Macieja Machalskiego

• Koniec pierwszej połowy. Znicz przegrywa z Wigrami 2:3

• Ty łobuzie, ty! (...) Kto cię zrobił?1

- "zapytał" jeden z pruszkowskich kibiców. Chyba adresatem był sędzia Artur Aluszyk, który nie odgwizdał faulu na Przemysławie Kicie.

• Było groźnie w polu karnym gości po wrzutce Aleksandra Jagiełły. Piłka zatrzymała się na 5. metrze, skąd na uwolnienie wybił Maciej WIchtowski.

• Atak pozycyjny Wigier. Piłkę na lewej stronie dostaje Miłosz Kozak, ale traci ją w prosty sposób.

• Damian Kądzior na spalonym. Wcześniej strzał Kamila Zapolnika zablokował Maciej Mysiak.

• Przemysław Kita kosił Damiana Gąskę jak trawę na wiosnę. Żółta kartka z inklinacją na czerwoną.

• Damian Kądzior wrzucił z prawej strony w pole karne, gdzie Kamil Adamek dostawił idealnie nogę. Piotr Misztal trzeci raz wyciąga piłkę z siatki.

• STRZELANINA W PRUSZKOWIE! KAMIL ADAMEK!!!

• Bramka stadiony świata! Maksymilian Banaszewski uderzył z woleja, zza pola karnego, nie do obrony!

• GOL! MAKSYMILIAN BANASZEWSKI!!!

• Kamil Zapolnik upomniany żółtą kartką.

• Zablokowany strzał Aleksandra Jagiełły. Piłkę pewnie łapie Hieronim Zoch.

• Złe dośrodkowanie z rzutu wolnego w wykonaniu gospodarzy zapoczątkowało kontrę. Ta została przerwana przed linią środkową

• DAMIAN KĄDZIOR PEWNIE W ŚRODEK

• Żółta kartka dla Bartosza Jarocha.

• Piłka trafia w rękę Bartosza Jarocha w jego polu karnym. Rzut karny!

• Kontra Wigier spaliła na panewce na prawej stronie na rzecz Marcina Rackiewicza.

• Nieudane piąstkowanie Piotra Misztala i wybicie Grzegorza Jaroszewskiego, po którym piłka spadła pod nogi Damiana Kądiziora. Ten uderzył po dalszym słupku, a piłka - jak na zwolnionej stopklacke - wpadła do siatki.

• REMIS! DAMIAN KĄDZIOR!!!

• Miłosz Kozak został zablokowany, ale goście mają korner.

• Próba kolejnej akcji Patryka Kubickiego lewą flanką. Za mocno wypuścił sobie piłkę, co wykorzystał jeden z obrońców Wigier.

• Frank Adu Kwame zagrał niedokładnie do tyłu do Rafała Remisza, co wykorzystał Bartosz Jaroch. Zagrał płasko w centralną strefę pola karnego do Patryka Kubickiego, który uderzeniem "tam, skąd przyszła" otworzył wynik spotkania!

• GOL! PATRYK KUBICKI!!!

• Przemysław Kita przejął piłkę w środku pola i chciał błyskawicznie zagrać na lewą stronę do rozpędzonego Patryka Kubickiego. W tym zagraniu był dobry pomysł, ale za dużo siły.

• Zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Na murawę jeden z obrońców Znicza i sędzia dyktuje dla nich rzut wolny.

• Po ataku pozycyjnym, lewą stroną ruszył Miłosz Kozak. Wywalczył rzut rożny.

• Damian Gąska przedzierał się środkiem i prostopadłym podaniem z 20. metra zagrywa do nikogo.

• Bez zagrożenia. Piłkę łapie Piotr Misztal.

• Po chwili obrońca Znicza popracował we własnej "szesnastce". Powstrzymał na lewej stronie pola karnego Kamila Adamka. Korner.

• Grzegorz Jaroszewski wyskakuje najwyżej co centry z lewego narożnika, ale tylko musnął piłkę. Hieronim Zoch od bramki.

• Akcja Patryka Kubickiego lewą stroną przynosi rzut rożny.

• Na gwizdek Artura Aluszka ze środa zaczynają goście!

• Obie drużyny wychodzą na murawę. Znicz w tradycyjnych strojach, Wigry na niebiesko-biało.

• Poprzedni mecz zakończył się na korzyść Wigier, które wygrały 2:1. Wynik spotkania otworzył 2 44. minucie Aleksander Jagiełło, ale losy odwrócili Kamil Adamek i Kamil Zapolnik pod koniec meczu.

• Gospodarze są obecnie na 16. miejscu w tabeli z dorobkiem 18 punktów. W ostatnich trzech meczach zdobyli komplet "oczek".

Z kolei Wigry, które były nawet liderem, są na siódmej lokacie. Do tej pory zawodnicy Grzegorza Mokrego zdobyli 26 punktów.

• Obecnie trwają dwa mecze na zapleczu Ekstraklasy. Podbeskidzie remisuje 1:1 z Drutex-Bytovią, a Olimpia Grudziądz z Wisłą Puławy również obecnie strzeliły po jednej bramce.

• Rezerwowi Znicza: Michał Bigajski Adrian Paluchowski, Andrzej Niewulis, Mateusz Długołęcki, Rafał Zaborowski, Krzysztof Kopciński, Mateusz Stryjewski.

• Rezerwowi Wigier: Karol Salik - Adrian Karankiewicz, Vaclav Cverna, Mateusz Radecki, Łukasz Wroński, Janusz Bucholc, Mamadou Kanteh Danjo.

• Na relację NA ŻYWO zaprasza (już zmarznięty) Tomasz Górski.

• To już ostatnie spotkanie w Pruszkowie w tym roku. Niby jesień, zima tuż-tuż, a tu kolejka... wiosenna. Za 20 minut Znicz podejmie Wigry Suwałki.