Miroslav Radović po wygranej w Zabrzu: To jest taki mały rewanż

Damian Orł‚owicz
Miroslav Radović
Miroslav Radović x-news
Na zakończenie 2013 roku Górnik Zabrze wygrał w pucharze Polski z Legią Warszawa 3:1. Rok później w ostatnim spotkaniu przed własną publicznością podopieczni Józefa Dankowskiego przegrali 0:4. Zdaniem Miroslav Radovica piątkowe spotkanie było więc małym rewanżem.

Od pierwszej minuty przewagę w spotkaniu mieli podopieczni Henninga Berga, którzy udokumentowali to już w 12. minucie. – Weszliśmy bardzo dobrze w ten mecz. Kontrolowaliśmy to, co działo się na boisku i potwierdziliśmy to ładnie zdobytą bramką – powiedział Miroslav Radović.

Prawie rok temu Legia Warszawa przyjechała do Zabrza na spotkanie w ramach Pucharu Polski i przegrała tu 1:3. Od tego czasu przy Roosevelta notuje tylko zwycięstwa. – Pamiętam mecz, który rozgrywaliśmy tu rok temu z Górnikiem Zabrze. Zagraliśmy wtedy bardzo słabo, a zabrzanie wygrali wysoko to spotkanie. Wydaje mi się, że to jest taki mały rewanż – zakończył serbski piłkarz.