Mundial 2018. SKRÓT MECZU: Argentyna - Chorwacja [BRAMKI, WYNIK]

JCZ
SKRÓT MECZU: Argentyna - Chorwacja [ZOBACZ BRAMKI]
SKRÓT MECZU: Argentyna - Chorwacja [ZOBACZ BRAMKI] AFP/East News
Mundial 2018: Argentyna - Chorwacja BRAMKI, WYNIK. Cóż to był za pokaz siły ze strony Chowatów i bezradności jeżeli chodzi o drużynę z Ameryki Południowej. Padły trzy bramki, ale ani jedna dla Leo Messiego i spółki. Jego drużyna jest o krok od zakończenia udziału w turnieju na fazie grupowej. Argentyna - Chorwacja zobacz skrót wideo.

SKRÓT MECZU: Argentyna - Chorwacja BRAMKI. MESSI TYLKO SPUŚCIŁ GŁOWĘ
Wymownym obrazkiem tego meczu okazały się zbliżenia na zasmucone twarze Leo Messiego, będącego na trybunach Diego Maradony oraz pozostałych Argentyńczyków, spośród których wielu nie dotrwało do ostatniego gwizdka nie mogąc znieść dzisiejszego upokorzenia. Chorwacja po przerwie jak wytrawny bokser wypunktowała faworyta, który w 2014 roku dotarł aż do finału z Niemcami.

Zaczęło się wprawdzie od marnowania sytuacji (przez obie drużyny), ale druga odsłona już wszystko zrekompensowała. Chorwacja objęła prowadzenie krótko po wznowieniu, kiedy fatalny błąd bramkarza wykorzystał Ante Rebić. Argentyna dążyła do szybkiego wyrównania, lecz piłka po uderzeniu Messiego została zablokowana, a po dobitce wybita na rzut rożny.

MŚ 2018. Uśmiechy i rozmowa Lewego z Nawałką na osobności. C...

SKRÓT MECZU: Argentyna - Chorwacja BRAMKI, WYNIK. DEMOLKA W DRUGIEJ POŁOWIE
Mundial 2018. Argentyna – Chorwacja 0:1: gol Ante Rebicia

Argentyna nie potrafiła zareagować również w ostatnich minutach. Wtedy zresztą została upokorzona przez Chorwację. Na 2:0 po ładnym strzale podwyższył Luka Modrić, a na 3:0 w doliczonym czasie wynik ustalił Ivan Rakitić. Czy to koniec marzeń o udanym turnieju? Po dwóch kolejkach Messi uzbierali z kolegami ledwie jeden punkt. Chorwacja ma ich sześć i jest pewna gry w 1/8 finału.

Skrót meczu: Argentyna - Chorwacja BRAMKI, WIDEO

Mundial 2018: grupa D, Argentyna – Chorwacja (skrót)

Mundial 2018. Argentyna – Chorwacja 0:3: gol Ivana Rakiticia