Mundial 2018: SKRÓT MECZU: Kolumbia - Japonia 1:2 [BRAMKI]

krk
Faworyt pokonany! Kolumbia - Japonia 1:2
Faworyt pokonany! Kolumbia - Japonia 1:2 East News
SKRÓT MECZU: Kolumbia - Japonia BRAMKI. W pierwszym meczu grupy H Mistrzostw Świata 2018 reprezentacja Japonii niespodziewanie pokonała Kolumbijczyków 2:1. Drużyna z Ameryki Południowej niemal całe spotkanie grała w osłabieniu.

Kolumbia - Japonia 1:2 BRAMKI

Już w 3. minucie czerwoną kartką ukarany został Kolumbijczyk Davinson Sanchez, który ręką zatrzymał piłkę zmierzającą do bramki. Rzut karny na gola zamienił Shinji Kagawa. W 39. minucie wyrównał Juan Quintero. Piłkarz zastępujący w podstawowym składzie Jamesa Rodrigueza strzelił z rzutu wolnego pod murem, a zasłonięty Eiji Kawashima nie zdołał wyłapać futbolówki.

Zwycięską bramkę Japończycy zdobyli w 79. minucie. Yuya Osako najwyżej wyskoczył do piłki dośrodkowanej z rzutu rożnego, a ta trafiła do kolumbijskiej siatki. W ten sposób po pierwszym spotkaniu grupy H na czele tabeli znaleźli się piłkarze z kraju kwitnącej wiśni.

SKRÓT MECZU: KOLUMBIA - JAPONIA 1:2 BRAMKI
Mundial 2018. Grupa H: Kolumbia – Japonia (skrót)