Mecz Portugalia - Maroko ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?...

Mecz Portugalia - Maroko ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Ronaldo znów pokaże swój kunszt?

MŚ 2018, Grupa B
2018-06-20 14:00

Portugalia

1

Maroko

0

• Portugalia była dzisiaj dużo słabszym zespołem. W drugiej połowie Maroko nie dało nawet chwili oddechu swoim rywalom. Tym razem jednak nic to nie dało, a Portugalczycy dzięki Cristiano Ronaldo i Rui Patricio mogą dopisać do swojego konta 3 punkty!

• Koniec meczu! Sędzia gwiżdże po raz ostatni!

• Mehdi Benatia fatalnie pudłuje! Posyła piłkę z 11 metra ponad bramką!!

• Adrien Silva ukarany przez arbitra żółtym kartonikiem.

• Hakim Ziyech znakomicie przedryblował rywali, zszedł na lewą nogą, ale Pepe zablokował jego strzał!

• Fernando Santos również wykorzystuje swoją ostatnią zmianę. Joao Moutinho zmieniony przez Adriena Silvę.

• Ostatnia roszada w ekipie Maroka. KArim Ahmadi zmieniony przez Faycala Fajr.

• Dzisiaj tylko trafia w mur. Drugi wolny i Cristiano Ronaldo drugi raz obija przeciwnika.

• Drugi raz dzisiaj Ronaldo będzie miał szansę na zdobycie bramki z rzutu wolnego! Tym razem on sam został sfaulowany na ok. 18 metrze!

• Zmasowany atak Maroka nie daje żadnego efektu! Piłkarze z Afryki co chwila dogrywają w pole karne i piłka albo ląduje w rękawicach bramkarza Portugalii, albo zostaje z łatwością wybita.

• Komplet widzów odwiedziło dzisiaj Łużniki!

• Mehdi Benatia uderza głową i znowu robi to niecelnie! Maroko chyba nie da rady doprowadzić do remisu!

• Kolejna zmiana w tym meczu. Younes Belhanda schodzi, a wchodzi Mehdi Carcela.

• Rui Patricio jest dzisiaj bardzo pewny w swoich interwencjach. Praktycznie każde dośrodkowanie pada jego łupem.

• W ekipie z Maroka również mamy roszadę. Khalid Boutaib kończy swój występ na rzecz Ayouba El Kaabi.

• Zmiany w obu ekipach. Z murawy schodzi Joao Mario, a w jego miejsce melduje się Bruno Fernandes.

• Hakim Ziyech uderza ponad bramką. Zmarnowana szansa na gola.

• Faul dla Maroka pod polem karnym przeciwnika. Od początku drugiej połowy to podopieczni Herve Renarda przeważają i zasługują na wyrównanie!

• Achraf Hakimi dośrodkował zdecydowanie zbyt lekko i Rui Patricio spokojnie wyłapuje dośrodkowanie.

• Mehdi Benatia fatalnie pudłuje w dogodnej okazji! Stoper Juventusu miał piłkę na 11 metrze, ale uderzył zdecydowanie zbyt mocno!

• Berndardo Silva opuszcza murawę, a w jego miejsce wchodzi Gelson Martins.

• Rui Patricio znowu ratuje swój zespół! Golkiper Portugalii po raz drugi wygrywa pojedynek z Belhandą! Tym razem gracz Galatasaray uderzał głową!

• Bardzo groźne uderzenie Belhandy! Rui Patricio stoi jednak na straży i pewnie broni strzał rywala.

• Dobra wymiana podań przez graczy Maroka. Ostatecznie jednak Amrabat pogubił się w swoim dryblingu i traci piłkę.

• Cristiano Ronaldo powinien mieć gola numer dwa! Piłka uderzona przez kapitana Portugalii wylądował jednak na pierwszy piętrze stadionu!

• Wracamy po przerwie! Czas na drugie 45 minut!

• Portugalia nie przeważa. Nie gra wybitnie w tym meczu, ale przede wszystkim ma Cristiano Ronaldo. Gwiazdor Realu jest nieoceniony! Czy ustrzeli coś jeszcze w drugiej połowie!?

• Koniec pierwszej połowy!

• Dośrodkowanie w pole karne Portugalii. Younes Belhanda trącił piłkę, a Benatia miał ją tylko dobić do pustej bramki! Nie trafił jednak w futbolówkę i od bramki zacznie Rui Patricio.

• 3 minuty dłużej potrwa pierwsza odsłona tego meczu.

• Younes Belhanda próbował dograć w pole karne, ale znowu nikt z Marokańczyków nie zdołał dobić piłki do bramki.

• Mehdi Benatia ukarany żółtą kartką.

• Ronaldo idealnie podał do Guedesa, który trafia prosto w bramkarza z Maroka! To musiał być gol!

• Maroko mocno stara się zaatakować bramkę Portugalii, jednak ich ataki są rozbrajane już we wczesnej fazie.

• Tym razem Crisitano Ronaldo trafia w mur! Munir Mohamand odetchnął z ulgą.

• Rzut wolny dla Portugalii! Joao Mario został sfaulowany tuż przed polem karnym rywala! Powtórka z meczu przeciwko Hiszpanii?

• Noureddine Amrabat przewraca się w polu karnym! Gwizdek sędziego jednak milczy! Nie będzie weryfikacji systemem VAR.

• Hakim Ziyech uderzył z dystansu, jednak prosto w Rui Patricio.

• Noureddine Amrabat wpadł w pole karne, wstrzelił ją w stronę bramki, ale nikt nie zdołał przeciąć tego zagrania!

• Hakim Ziyech w ostatniej chwili został zablokowany! Była szansa na doprowadzenie do remisu.

• Ależ było blisko! Po rzucie rożnym do strzału doszedł Benatia, ale w ostatniej chwili swój zespół ratuje Rui Patricio!

• Tym razem odnotujmy strzał po drugiej stronie boiska. Khalid Boutaib próbował już drugi raz dzisiaj pokonać Rui Patricio, ale znowu zrobił to niedokładnie.

• Bardzo blisko drugiego gola dla Ronaldo! Kapitan reprezentacji Portugalii obrócił się w polu karnym rywala i jego strzał minimalnie minął bramkę Maroka!

• On jest niemożliwy! Cristiano Ronaldo był kompletnie niekryty i pewnym strzałem głową pokonuje bramkarza rywala! Coś czuję, że to nie koniec strzelania przez zawodnika z 7 na plecach!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Cristiano Ronaldo rozpoczyna swój marsz!

• Khalid Boutaib jest autorem pierwszego strzału w tym meczu! Jego strzał głową znacznie minął cel.

• Pierwszy gwizdek dał znak do rozpoczęcia meczu!

• Mark Geiger wyprowadza piłkarzy obu drużyn! Teraz czas na hymny obu Państw!

• Selekcjoner Portugalii nie chciał zbyt mocno rotować składem. W porównaniu z poprzednim spotkaniem widzimy tylko jedną zmianę. W pierwszym składzie zobaczymy dzisiaj Joao Mario, który zmienił Mario Fernandesa.

• Maroko jest jedyną drużyną z grupy B bez punktu. Na inaugurację przegrało bowiem z Iranem 0:1 i to w bardzo pechowych okolicznościach. W 5 minucie doliczonego czasu piłkę do własnej bramki skierował Aziz Bouhaddouz. Tego zawodnika nie ma dzisiaj w składzie.

• Zobacz raz jeszcze przepiękną bramkę Ronaldo:

• Pora rozpocząć drugą kolejkę również w grupie B. Portugalia po obiecującym remisie z Hiszpanią (3:3) liczy na zwycięstwo, które przybliży ją do 1/8 finału. W składzie naturalnie znalazło się miejsce dla autora hat-tricka, Cristiano Ronaldo.

Bartosz Głąb

Portugalia - Maroko LIVE! Ronaldo znów pokaże swój kunszt?
1/3
przejdź do galerii

Portugalia - Maroko LIVE! Ronaldo znów pokaże swój kunszt? ©Bartek Syta

Mecz Portugalia - Maroko ONLINE. W meczu drugiej kolejki grupy B mistrzostw świata reprezentacja Portugalii zmierzy się na moskiewskich Łużnikach z reprezentacją Maroka. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są Portugalczycy, a Cristiano Ronaldo jest zmotywowany, by śrubować swój dorobek strzelecki. Relacja LIVE w GOL24 od 14:00.

Mecz Portugalia - Maroko ONLINE

Spotkanie Portugalii z Hiszpanią było jak do tej pory najciekawszym pojedynkiem całego Mundialu. Mistrzowie Europy zaprezentowali się bardzo dobrze na tle równie świetnie dysponowanych Hiszpanów. Nieco lepszą grę w tamtym spotkaniu prezentowali może reprezentanci "La Roja", ale Portugalczycy mieli tego zawodnika, który potrafił w pojedynkę zrobić różnicę, czyli Cristiano Ronaldo. Gwiazda Realu Madryt w tamtym spotkaniu zdobyła trzy bramki, dzięki czemu Portugalczycy mogli cieszyć się z remisu.

Natomiast jeśli chodzi o reprezentację Maroka, to niesamowicie męczyli się ona w spotkaniu z Iranem. Mecz był bardzo wyrównany i o zwycięstwie rywali zadecydowała jedna jedyna akcja. Dopiero w doliczonym czasie gry po rzucie rożnym Aziz Bouhaddouz strzałem głową wpakował piłkę do własnej bramki i niespodziewanie to Iran mógł cieszyć się z trzech punktów. Ku zdumieniu przed startem drugiej kolejki spotkań w grupie B to on jest liderem grupy.

W dzisiejszym spotkaniu zdecydowanym faworytem są zawodnicy z Półwyspu Iberyjskiego. To oni i Hiszpanie przed turniejem byli typowani do wyjścia z grupy i nic nie zmienia się w tej materii. Defensywa Maroka nie wydaje się być monolitem, więc będzie to idealna okazja dla Cristiano Ronaldo na powiększenie swojego dorobku bramkowego. Portugalczyk jest stworzony do pobijania kolejnych rekordów, a po dobrym początku rosyjskiego turnieju na pewno chce wyśrubować jakąś nieprawdopodobną liczbę bramek w tym Mundialu.

MŚ 2018: Kto wygra mecz Portugalia - Maroko?

PRZEWIDYWANE SKŁADY
Portugalia: Rui Patricio - Guerreiro, Fonte, Pepe, Soares - Quaresma, Moutinho, Carvalho, Bernardo Silva - Ronaldo, Andre Silva;
Maroko: Munir - Hakimi, Saiss, Benatia, Amrabat - Harit, Boussoufa, Belhanda, El Ahmadi, Ziyech - El Kaabi.

SĘDZIA: Mark Geiger (Stany Zjednoczone) - arbiter międzynarodowy od 2008 roku, jednak na wielki turniej pojechał dopiero cztery lata później. W wielkiej imprezie debiutował w 2012 roku na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie, a dwa lata później został wytypowany do prowadzenia spotkań mistrzostw świata 2014 w Brazylii. Przed 2008 rokiem był nauczycielem matematyki w liceum w New Jersey.

MECZE NA MUNDIALU
PORTUGALIA
Portugalia - Hiszpania 3:3 (4',44',88'C.Ronaldo, - 24',55'D.Costa, 58'Nacho)

MAROKO
Maroko - Iran 0:1 (90+5'Bouhaddouz [sam])

BEZPOŚREDNIE SPOTKANIA
11.06.1986r. Portugalia - Maroko 1:3 (Mistrzostwa Świata w Meksyku 1986r.)

Mecz Portugalia - Maroko TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja TVP 1 oraz TVP Sport. Mecz dostępny w internecie na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej. Studio od 13:05 w TVP Sport i 13:25 w TVP 1. Gośćmi Macieja Kurzajewskiego będą Tomasz Rząsa, Paweł Golański i Hermes. Spotkanie skomentuje natomiast duet Jacek Laskowski – Andrzej Juskowiak. Relacja LIVE w GOL24.pl od 14:00.