Arka nabiera wody

Mariusz Wiwatowski/własne
Arka Gdynia 0:1 Legia Warszawa
Arka Gdynia 0:1 Legia Warszawa P.iK
W piątkowym spotkaniu Arkowcy odczuli na własnej skórze jak to jest - nie zremisować ale przegrać wygrany mecz.

Po bardzo dobrym spotkaniu Arka przegrała z Polonią Bytom 1:2. Kluczowe okazały się dwie akcje Polonistów w końcówce spotkania.

Do 81 minuty to Arka była zespołem prowadzącym grę i kiedy wydawało się, że podopieczni Marka Chojnackiego dowiozą do końcowego gwizdka jednobramkowe zwycięstwo, wygrana wymknęła się im z rąk po golach Klepczyńskiego w 84 minucie oraz Zielińskiego w 87 minucie spotkania.

Jak wielką dramaturgię zawierało to spotkanie pokazuje fakt iż gdynianie z murawy schodzili ze łzami w oczach. Zdobywca bramki dla Arki Dariusz Żuraw oraz Marcin Wachowicz nie kryli rozczarowania takim obrotem spraw.