Probierz wkońcu zadowolony

KOGUT/jagiellonia.pl
Trener Jagiellonii Biłaystok Michał Probierz wkońcu ma powody do zadowolenia. Dzisiaj prowadzony przez niego zespół pokonał na własnym stadionie Lechię Gdańsk i wydostał się ze strefy spadkowej.

Michał Probierz:- Jest to dla nas bardzo istotne zwycięstwo. Jestem bardzo zadowolony z chłopaków, którzy wytrzymali presję jak jest tutaj wytwarzana, gdzie nie ma z żadnej strony słowa pochwały. Zespół w ostatnich siedmiu meczach licząc Puchar Ekstraklasy i Puchar Polski nie przegrał, ale jest szukanie dziury w całym. Jeżeli chodzi o mecz, to pierwsze pięć minut w naszym wykonaniu wyglądało dobrze, bo potrafiliśmy w tym czasie stworzyć 2-3 sytuacje. Później Lechia z naszą pomocą opanowała sytuację. Mieliśmy w tym czasie dużo strat, przez co rywale w ciągu kilku minut wykonywali trzy rzuty rożne. Graliśmy już w tym sezonie lepsze mecze na tym stadionie i nie wygraliśmy, a dzisiaj po słabszym meczu mamy trzy punkty i to jest dla mnie najistotniejsze. Teraz przygotowujemy się do mecz pucharowego z Legią, gdzie chcemy ograć Legię w Warszawie a priorytetem jest mecz niedzielny z Cracovią i oby po tym spotkaniu podobnie jak dzisiaj były kolejne trzy punkty.