Klasa okręgowa Kraków, grupa III. Arkadiusz Dudek (Raba...

Klasa okręgowa Kraków, grupa III. Arkadiusz Dudek (Raba Dobczyce) zmierza po kolejny tytuł króla strzelców

Zdjęcie autora materiału
Artur Bogacki

Aktualizacja:

Gazeta Krakowska

Arkadiusz Dudek (Raba, pomarańczowa koszulka) - 20 goli
1/5
przejdź do galerii

Arkadiusz Dudek (Raba, pomarańczowa koszulka) - 20 goli ©Raba/Bartek Polończyk

Po 22. kolejkach rozgrywek w grupie III klasy okręgowej Kraków liderem klasyfikacji strzelców jest Arkadiusz Dudek. Piłkarz Raby Dobczyce ma na koncie 20 trafień i wyraźnie wyprzedza resztę stawki.
Dudek na półmetku rozgrywek miał 12 goli. Wiosną początkowo nie szło mu jakoś szczególnie dobrze, ale 4 bramki w ostatnim spotkaniu pozwoliły zbudować znaczną przewagę nad rywalami. Jest na dobrej drodze do odzyskania, po roku, korony króla strzelców.

Drugi w rankingu Marco Grandinetti (Węgrzcanka) ma 13 trafień (wiosną tylko 4), a plasujący się wspólnie na 3. pozycji Konrad Gołoś (Tempo Rzeszotary) i Andrii Piszczewskij (Mogilany) - po 12.
Ten ostatni wszystkie bramki strzelił w tej rundzie (jesienią występował w inne lidze, w grupie I KO Kraków, gdzie też był w czołówce klasyfikacji strzelców), z czego aż 6 w poprzedniej kolejce (wygrana 9:1 z Gościbią Sułkowice).

Broniący tytułu najlepszego strzelca w tej grupie Marcin Kowalczyk wiosną swój dorobek powiększył tylko o jedną bramkę, łącznie ma ich 10.

Klasa okręgowa Kraków, grupa III - klasyfikacja strzelców

20 - Dudek (Raba),

13 - Grandinetti (Węgrzcanka),

12 - Gołoś (Tempo), Piszczewskij (Mogilany),

11 - J. Świątko (Pasternik),

10
- M. Kowalczyk (Czarni), Mieszczak (Karpaty),

9 - A. Biela (Gościbia), Dudzik (Węgrzcanka),

8 - T. Ostafin (Gościbia), Sosin (Radziszowianka), Wąs (Targowianka),

7 - Czajkowski (Gdovia/Orzeł),

6 - Gniadek (Targowianka), Jabłoński (Zielonka), Kwieciński (Gdovia), Manterys (Targowianka), Okarmus (Radziszowianka), Piotrowski (Wolni), Tarczoń (Zielonka), Thier (Pasternik), M. Zborowski (Raba),

5 - Dziadzio (Targowianka), Frasik (Mogilany), B. Gawlik (Gdovia), M. Górka (Orzeł), Hubanow (Pasternik), Sz. Hyży (Raba), Jędrszczyk (Zielonka), Kasperek (Orzeł), Ł. Kotaś (Tempo), M. Kuc (Tempo), Kwaśniak (Mogilany), Lasek (Tempo), Noga (Gdovia), Sz. Pamuła (Tempo), Panow (Czarni), Ptak (Raba), Romański (Wolni),

4 - Bobek (Mogilany), Chachlowski (Mogilany), Chodźko (Tempo), Chryczyk (Targowianka), Drame (Węgrzcanka), Dyba (Wolni), Górski (Węgrzcanka), Irzyk (Gościbia), Kozioł (Tempo), Oramus (Karpaty), Piaskowski (Tempo), Targosz (Mogilany), K. Zając (Orzeł), Życzyński (Węgrzcanka).

TU PRZECZYTASZ WIĘCEJ O KLASIE OKRĘGOWEJ KRAKÓW





Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Wyniki

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Eliminacje Ligi Mistrzów
Eliminacje Ligi Europy
1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Spadek do 1. ligi
1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do grupy mistrzowskiej
Miejsce w grupie spadkowej
Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

Waszym zdaniem

Jak wypadnie Polska na Mundialu w Rosji?