Piłkarska klasa okręgowa (26. kolejka) - wyniki i strzelcy

Piłkarska klasa okręgowa (26. kolejka) - wyniki i strzelcy

Bartosz Szymocha

Aktualizacja:

Nowa Trybuna Opolska

Swój mecz wysoko wygrały Racławiczki, które walczą o utrzymanie w grupie 2. Po ciężkim meczu w Smarchowicach Śląskich triumfował lider grupy 1 Victoria Chróścice.
Hetman Byczyna jest na dobrej drodze do 4 ligi.

Hetman Byczyna jest na dobrej drodze do 4 ligi. ©Sławomir Jakubowski

Grupa I

TOR Dobrzeń Wielki - Mechnice 2-0 (0-0)
1-0 Luptak - 54., 2-0 Komor - 69.

Kościeliska - Start Jełowa 0-4 (0-1)
0-1 Bandura - 39., 0-2 Stępień - 67., 0-3 Stępień - 80., 0-4 Poznański - 82.

Naprzód Jemielnica - Rudniki 3-2 (1-1)
1-0 Galas - 6., 1-1 M. Pawelec - 39., 1-2 Jasiński - 61., 2-2 Krawietz - 62., 3-2 Jaskóła - 90.

Żubry Smarchowice Śląskie - Victoria Chróścice 0-1 (0-1)
0-1 Alves - 44.

Hetman Byczyna - Piotrówka 7-0 (5-0)
1-0 Niedbała - 7., 2-0 Peretiatko - 8., 3-0 G. Kostrzewa - 24., 4-0 Biliński - 34., 5-0 Kaczmarzyk - 40., 6-0 S. Kostrzewa - 87., 7-0 Tomala - 89.

Śląsk Łubniany - Wiking Rodło Opole 4-1 (2-1)
1-0 Kotula - 14., 2-0 Segieth - 30., 2-1 Dominik Dora - 33., 3-1 Salatycki - 47., 4-1 D. Suchocki - 90.

Chronstau Chrząstowice - Olimpia Lewin Brzeski 6-0 (3-0)
1-0 Żurad - 10., 2-0 Mularczyk - 16., 3-0 Walecko - 45., 4-0 Pławiak - 61., 5-0 Kulczycki - 65., 6-0 Pławiak - 86.

Pauzował Silesius Kotórz Mały






1 »

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Wyniki

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Eliminacje Ligi Mistrzów
Eliminacje Ligi Europy
1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Spadek do 1. ligi
1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do grupy mistrzowskiej
Miejsce w grupie spadkowej
Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

Waszym zdaniem

Jak wypadnie Polska na Mundialu w Rosji?