Szalony mecz Sokoła. Bramka Michała Michałka

p
Szalony mecz kontrolny rozegrali piłkarze Sokoła Aleksandrów.

Po wymianie celnych strzałów przegrali z Lechią Tomaszów 3:4 (0:1). Jednego z goli zdobył były ełkaesiak Michał Michałek.

0:1 Mirecki (33), 1:1 Marciniak (53), 2:1 Wrzesiński (58), 2:2 Lewiński (70), 2:3 Cieślak (73), 3:3 Michałek (83), 3:4 Śliwiński (84). Sokół: Brudnicki Pawlak (46, Rogalski), Sławiński (testowany) (60, Golański), Woźniczak (46, Zwoliński), zawodnik testowany (60, Stępień) Ignaczak (testowany) (46, Marciniak), Knera (60, Kobiera) zawodnik testowany, Chojecki (46, Pękała), Zasada (46, Wrzesiński) Pałczyński (60, Michałek)

Trener Sokoła Pior Kupka na oficjalnej stronie: Dokonałem paru eksperymentów. Z samego meczu można być zadowolonym. Było kilka ciekawych akcji.

Pierwszy rywal ŁKS Huragan Wołomin pokonał Świt Nowy Dwór 3:1, przegrywając do przerwy 0:1. Dwa gole zdobyli piłkarze testowani, jedne padł po strzale samobójczym. Huragan (I połowa): Chrostowski (35, Baj) Zaborowski, Lendzion, Górski, Ławcewicz Woźniak, Lewicki pomocnik testowany 1, Wielądek, pomocnik testowany 2 napastnik testowany 1. Huragan (II połowa): Baj (60, Derejko) Koza, Zaborowski, Lendzion, Szypulski Tokaj, Lęgas pomocnik testowany 3, Jasiński, Wróblewski napastnik testowany 2. W innych meczach : Bałtyk Gdynia Concordia Elbląg 0:3, Jagiellonia II Białystok Wissa Szczuczyn 1:5, Legia II Warszawa Legionovia Legionowo 1:1, Mławianka Mława Huragan Morąg 0:4, Olimpia Elbląg Sokół Ostróda 1:4, Olimpia Zambrów ŁKS Łomża 1:0, Pelikan Łowicz Górnik Konin 0:1, Ruch Wysokie Mazowieckie Tęcza Łyse 5:3, Unia Susz Motor Lubawa 0:0, , Ursus Warszawa Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:1, Wigry Suwałki MKS Ełk 2:2.

Materiał oryginalny: Szalony mecz Sokoła. Bramka Michała Michałka - Express Ilustrowany