Olimpia Elbląg - GKS Bogdanka LIVE! Zaczną zdobywać punkty?

Michał Libuda
Największym zagrożeniem dla Olimpii będzie Nildo
Największym zagrożeniem dla Olimpii będzie Nildo Filip Trubalski
W poprzednim meczu tych drużyn piłkarze z Łęcznej wygrali 2:0. Gospodarze będą chcieli się zrewanżować rywalom i zacząć seryjnie zdobywać punkty potrzebne do utrzymania. Goście mają jednak inne plany.

Olimpia Elbląg - GKS Bogdanka LIVE! - Relacja na żywo w Ekstraklasa.net w sobotę od 13!

Szkoleniowiec Olimpii, Anatolij Piscovec z drużyną chciałby zacząć zdobywać punkty na własnym stadionie. Jak na razie dotychczasowe jedyne zwycięstwo w I lidze piłkarze odnieśli w Elblągu w meczu z Polonia Bytom. Teraz nadarza się szansa na kolejną zdobycz punktową przed własną publicznością.

Rywal w składzie ma skutecznego napastnika, lidera klasyfikacji strzelców, Brazylijczyka Nildo. Olimpia nie ma takiego gracza w kadrze, co było widać w dotychczasowych spotkaniach i co stanowi duży mankament elblążan.

Piłkarze GKS Bogdanka będą również zmotywowani, ponieważ chcą przerwać passę 5 meczów bez wygranej – Najgorszym rozwiązaniem dla nas byłoby patrzenie w tabelę i myślenie, że gramy z najsłabszą drużyną w lidze – przestrzega trener gości, Piotr Rzepka, który również komplementuje Olimpię. – Każdy mecz z udziałem Olimpii jest zacięty, a punkty wyrywane są jej po ostrej walce. Musimy być skoncentrowani od pierwszej do ostatniej minuty, tak jak to było w ostatnim spotkaniu z Termalicą – wyjaśnia.

W drużynie z Elbląga nie zagra za kartki Marcin Pacan, natomiast trener Rzepka nie może skorzystać z Veljko Nikitovica, Tomasa Pesira i Mateusza Żukowskiego, który jest kontuzjowany. W składzie gospodarzy trenujący od niedawna Japończyk Takeda, również nie wystąpi.

Śledź relacje LIVE i piłkarskie newsy w APLIKACJI MOBILNEJ Ekstraklasa.net LIVE!