Piłkarze Widzewa pokonali w sparingowym spotkaniu Chojniczankę

Jan Hofman
Jan Hofman
Piłkarze Widzewa w sparingowym spotkaniu rozegranym w Toruniu pokonali 2:0 pierwszoligową Chojniczankę. Mecz rozegrano na boisku pod balonem. Od jutra piłkarze beniaminka ekstraklasy rozpoczynają urlopy. Do treningów powrócą 3 stycznia.

Wolne już wcześniej dostali Wasyl Łytwynenko, Jakub Wrąbel, Marek Hanousek, Martin Kreuzriegler, Patryk Lipski, Kristoffer Normann Hansen, Fabio Nunen oraz Jordi Sanchez i oni nie pojechali do Torunia.

Zasłużone zwycięstwo łodzian, choć pierwszoligowcy też mieli swoje sytuacje strzeleckie. O pechu mógł mówić Czajkowski, po jego strzałach piłka trafiła w poprzeczkę i słupek widzewskiej bramki.

Widzew Łódź – Chojniczanka Chojnice 2:0 (1:0)
1:0 - Shehu (26), 2:0 - Zjawiński (62)

Widzew (I połowa): Ravas – Szota, Czorbadżijski, Lenart – Milos, Letniowski, Shehu, Kun – Terpiłowski, Pawłowski – Zjawiński

Widzew (II połowa): Krzywański – Szymocha, Żyro, Stępiński – Zieliński, Zawadzki, Shehu (62, Plichta), Kun – Sypek, Pawłowski (62, Kempski) – Zjawiński

Chojniczanka (I połowa): Kuchta – Niepsuj, Grolik, Bartosiak, Zimnicki – Ryczkowski, Drewniak, Kalinkowski, Mikołajczak, Stróżyński – Tuszyński

Chojniczanka (II połowa): Kuchta – Raburski, Golak, Bartosiak, Mikołajczyk – nieznanny, Czajkowski, van Huffel, Karbowy, Mazek (59, Formela) – Skrzypczak