17. bramka Łukasza Teodorczyka w lidze belgijskiej!

PI
Szymon Starnawski /Polska Press
Ostatnio nie było słychać o strzeleckich wyczynach Łukasza Teodorczyka. Nie strzelał? Nie, po prostu liga belgijska miała przerwę. Dziś Polak potrzebował siedmiu minut, by wpisać się na listę strzelców i zdobyć swoją 17. bramkę w sezonie. Swoje trafienia dołożyli: Stanciu, Dendoncker i Tielemans, a Anderlecht ostatecznie wygrał 4:2. Westerlo to drużyna z dołu tabeli, ale nikt punktów za darmo nie otrzyma. Anderlecht kontynuuje swoją serię zwycięstw i cały czas goni Brugię, która ma 2 punkty przewagi.

Westerlo - Anderlecht Bruksela 2:4 (1:3)

Bramki: Standberg 10, Ganvoula 60 - Teodorczyk 7, Stanciu 15, Dendoncker 45, Tielemans 49

Westerlo:Van Langendonck - Miletić (84. Apau), Daems, Heylen, Christensen - Hyland - Acolatse, Henkens (46. Rommens), Buyens - Ganvoula, Strandberg

Anderlecht:Boeckx - Appiah, Spajić, Nuytinck (43. Deschacht), Obradović - Dendoncker, Trebel - Tielemans - Chipciu, Teodorczyk (65. Thelin), Stanciu (81. Bruno)

WARTO ZOBACZYĆ: Tabela ligi belgijskiej