Mecz Hertha Berlin - Bayern Monachium ONLINE. Gdzie oglądać...

Mecz Hertha Berlin - Bayern Monachium ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga niemiecka, 21. kolejka
2017-02-18 15:30

Hertha Berlin

1

Bayern Monachium

1

• Mając w składzie Lewandowskiego można grać praktycznie 90 minut słabo, a on wchodzi i robi swoje. Bayern rzutem na taśmę ratuje honor!

• Jeszcze ukarany Pekarik.

• KONIEC MECZU! Piłkarze jeszcze mają sobie dużo do powiedzenia!

• Kapitan reprezentacji polski najlepiej odnalazł się w polu karnym!!!! Ależ emocje!!!

• GOOOL!!!!! ROBERT LEWANDOWSKI!!!!!!

• Rzut wolny dla Bayernu! Ostatnia szansa!

• Bayern stara się zdominować rywali.

• Schodzi Haraguchi, a w jego miejsce pojawił się Lustenberger.

• Mittelstadt zmienia Kalou.

• Arbiter doliczył 5 minut do regulaminowego czasu gry!

• Fatalne dośrodkowanie Comana.

• Jarstein fantastycznie odbija piłkę po strzale Alaby!

• Hummels powalony ok. 20 metrów od bramki rywali.

• Esswein zmienia Ibisevicia.

• Costa trafia tylko w berlińskich defensorów.

• Za głębokie dośrodkowanie Costy.

• Berlińczycy skupieni na defensywie. Czy przetrwają do końca?

• Bayern musi się spieszyć. Coraz mniej czasu na odrobienie strat.

• To Ibisević potrzebował pomocy medycznej.

• Coman zmienia Bernata.

• Costa na pozycji spalonej.

• Pal Dardai nie dokonuje jeszcze zmian.

• Bayern bije głową w mur dosłownie. Piłkarze nie mogą przedrzeć się pod bramkę Jarsteina.

• Bawarczycy ostrzej grają, czego efektem trzy żółte kartki.

• Kartka dla Alonso.

• Robben pada na skraju pola karnego! Arbiter pozostaje niewzruszony.

• Lewandowski również ukarany.

• Hummels zatrzymał nieprzepisowo Kalou.

• Robben w ostatniej chwili zatrzymany przez Starka, będzie kolejny korner.

• Czy Polak odmieni losy Bayernu w dzisiejszym meczu?

• Alonso zmienia natomiast Kimmicha.

• Lewandowski zmienia Vidala.

• Męczyli się gości przed polem karny Herthy. Strzał oddał Thiago, ale za lekki.

• Celny, ale lekki strzał Daridy.

• Bawarczycy jak na razie nie potrafią przebić się przez defensywę stołecznych.

• Świetna akcja miejscowych! Kalou pociągnął z piłka kilkadziesiąt metrów. podał przed polem karnym do nadbiegającego Haraguchiego, a ten fatalnie przestrzelił!

• Na pozycji spalonej Muller.

• Darida centrował w pole karne rywali, a tam Bawarczycy wybijają piłkę.

• Lewandowski ruszył do rozgrzewki.

• Oczywiście zestawienia Bayernu z wtorku i meczu w Berlinie różnią się. Natomiast Hertha stawia większy opór, niż Arsenal.

• Ibisević z kilku metrów trafił tylko w boczną siatkę!

• Jak na razie obyło się bez roszad w składzie Bayernu. Zatem Lewandowski dalej na ławce rezerwowych.

• Zaczynamy drugą część zawodów!

• KONIEC! Do przerwy niespodzianka! Hertha prowadzi w Berlinie z Bayernem 1:0!

• Costa przedarł się lewą stroną. Zagrał przed berlińską bramkę, a tam Plattenhardt na spółkę z Jarsteina zażegnali zagrożenie!

• Niecelne, długie podanie Costy. Monachijska maszyna jest rozregulowana.

• Ibisević trafia z bliska do siatki, ale Bośniak był na pozycji spalonej!

• Dobry rajd Haraguchiego. Będzie korner.

• Robben mocno uderzył z kilkunastu metrów prawą nogą. Dobrze w bramce spisuje się Jarstein.

• Stołeczni skutecznie wybijają z rytmu Bayern. Nie mogą oni przedrzeć się przez berliński mur.

• W zespole gości na pewno dojdzie do zmian. Tylko czy od razu po przerwie?

• Muller w przeciągu kilkudziesięciu sekund dwukrotnie na pozycji spalonej.

• Muller zagrywał w "szesnastkę", a Alcantarę uprzedził dobrze dysponowany Jarstein.

• Bayern nie stworzył sobie jeszcze dogodnej sytuacji bramkowej w dzisiejszym meczu.

• Alaba był zmuszony wybić piłkę, gdyż Vidal źle mu podał, a Haraguchi był bliski odbioru.

• Bernat huknął na wiwat wysoko nad bramką.

• Robben zagrał z rzutu wolnego w pole karne, a strzał głową Hummelsa broni Jarstein.

• Plattenhardt dośrodkował z rzutu wolnego, a Bośniak najlepiej odnalazł sie przed bramką Neuera i trafił do siatki!

• GOOOL!!!! VEDAD IBISEVIĆ!!!!1

• Jarstein uprzedził przed bramką Mullera! Dobra interwencja golkipera Herthy!

• Piłka opuściło boisko, a więc z 5. metra grę wznowi Neuer.

• Miejscowi wywalczyli rzut rożny.

• Kiepskie długie podanie Alaby.

• Piłkarze Bayernu usypiają rywala krótkimi podaniami.

• Neuer pod presją Ibisevicia wyekspediował daleko futbolówkę.

• Za długa piłka Hummelsa w kierunku Mullera.

• Przez kilka tych minut niewiele się dzieje na murawie. Czekamy na więcej.

• Goście przejmują powoli kontrolę nad spotkaniem. Wymieniają sporą liczbę podań.

• Składna akcja monachijczyków, ale Bernat bardzo źle dośrodkował w pole karne i od bramki rozpocznie golkiper Herthy.

• Ibisević nieczysto trafił w futbolówkę! Szkoda, to była dobra okazja dla Herthy na otwarcie wyniku!

• Tym razem Kalou wywalczył korner. Szybkie tempo w pierwszych minutach.

• Costa huknął z dystansu, ale również został zablokowany.

• Muller uprzedzony po drugiej stronie, a po chwili Lahm wywalczył pierwszy korner.

• Pekarik przedarł się prawym skrzydłem. Podał przed pole karne, a tam nabiegający jeden z zawodników gospodarzy został zablokowany!

• Pierwszy atak Bayernu przerwany w okolicy pola karnego rywali, ale odbierają oni szybko piłkę i dalej się przy niej utrzymują.

• Gramy, gramy!

• Na Stadionie Olimpijskim natomiast meldują się obie jedenastki! Zaraz początek meczu!

• Piękny gest w Dortmundzie wobec Kuby Błaszczykowskiego! O 15:30 BVB podejmuje Wolfsburg!

• Berlińczycy urywając punkty mistrzowi Niemiec, zatrzymają jedną z niechlubnych serii. Otóż przegrali oni 13 ostatnich spotkań ligowych z Bayernem.

• Hertha w poprzedniej kolejce przegrała z Schalke (0:2) i z dorobkiem 33 punktów zajmuje 6. lokatę w tabeli. Bayern natomiast jest liderem (49 oczek), a ostatnio ograł Ingolstadt (2:0).

• Zestawienie gospodarzy:

• Zestawienie gości:

• Opiekun Bayernu zamieszał trochę w składzie po wtorkowej potyczce z Arsenalem Londyn (5:1). Kapitan reprezentacji Polski znalazł się na ławce rezerwowych.

• Witamy serdecznie! O 15:30 rozpocznie się mecz 21. kolejki Bundesligi, w którym to Hertha Berlin podejmie Bayern Monachium. Czy Robert Lewandowski znów strzeli bramkę?

Sebastian Chmielak

Bayern Monachium odniesie kolejne zwycięstwo?

Bayern Monachium odniesie kolejne zwycięstwo? ©Odd Andersen/AFP Photo/East News

Wczoraj w Augsburgu rozpoczęła się 21. kolejka Bundesligi, Dziś na fanów ligi niemieckiej czeka sześć spotkań. Nas interesuje starcie na Stadionie Olimpijskim w Berlinie, gdzie Hertha zmierzy się z Bayernem Monachium. Czy Robert Lewandowski powiększy swój dorobek bramkowy? Początek meczu o godz. 15:30.

Mecz Hertha Berlin - Bayern Monachium ONLINE

Starcie Herthy Berlin z Bayernem Monachium jest jednym z najciekawszych wydarzeń 21. kolejki Bundesligi. Można spodziewać się, że berliński obiekt będzie wypełniony do ostatniego miejsca.
Gospodarze będą liczyć na przełamanie fatalnej serii jaka towarzyszy stołecznym. Otóż Hertha przegrała z Bayernem 13 ostatnich pojedynków ligowych. Jest to wręcz tragiczna statystyka, którą będzie można dziś zakończyć pod warunkiem, że berlińczycy zagrają naprawdę solidne zawody. Na wiosnę grają oni niezbyt dobrze, o czym świadczy dorobek punktowy. W czterech meczach zgromadzili zaledwie trzy oczka po zwycięstwie z Ingolstadt (1:0). Pozostałe trzy mecze zakończyły się porażkami. Mimo to, podopieczni Pala Dardaia liczą się nadal w walce o trzecie miejsce. Mając na koncie 33 punkty (szósta lokata), tracą dwa oczka do Eintrachtu Frankfurt.

Monachijczycy natomiast pojechali do stolicy Niemiec podbudowani wtorkowym zwycięstwem w 1/8 finału Champions League z Arsenalem Londyn (5:1). Jedną z bramek dla mistrza Niemiec zdobył Robert Lewandowski, który ponadto asystował przy trafieniu Alcantary i sprokurował "jedenastkę" dla rywali. Kanonierzy szczególnie w drugiej odsłonie nie byli w stanie zagrozić bramce Manuela Neuera. Bayern zademonstrował siłę jaką dysponuje, a której nie można było się doszukać w wiosennych meczach Bundesligi. Gra piłkarzy sprawiała sporo wysiłku oglądającym często nudne mecze. Mimo to, w tabeli ligi niemieckiej nie ma mocnych na zespół Carlo Ancelottiego. Trzy zwycięstwa i jeden remis - takim dorobkiem jego zawodnicy mogą się pochwalić w 2017 roku na niemieckich stadionach. Siedem punktów przewagi nad drugim w tabeli RB Lipsk robi wrażenie i nic nie wskazuje na to, aby ktokolwiek miał zagrozić monachijczykom w drodze po mistrzostwo kraju.

Czy faktycznie Bayern zdobędzie kolejny komplet punktów? O tym przekonamy się niebawem. Mecz o godz. 15:30! Zapraszamy na relację live do GOL24.pl

NIE ZAGRAJĄ:

Hertha: Mitchell Weiser, Ondrej Duda, Sinan Kurt, Julian Schieber (wszyscy kontuzje)
Bayern: Franck Ribery, Jerome Boateng (kontuzje)