Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Legia Warszawa

2

• KONIEC MECZU! LEGIA WYGRYWA W CHOJNICACH 2:1!

• Jeszcze trzy minuty doliczonego czasu gry.

• Nemanja Nikolić płasko z dystansu, ale bardzo słabo i prosto w Podleśnego.

• Świetna okazja Chojniczanki, z rzutu wolnego piłka została dośrodkowana w pole karne i w ogromnym zamieszaniu bliski umieszczenia futbolówki w siatce był Marcin Biernat.

• Ładne techniczne uderzenie Guilherme z 20 metrów świetnie broni z niezwykłą gibkością Damian Podleśny.

• Strzelec bramki dla gospodarzy, Patryk Mikita, opuścił już murawę. Jego miejsce zajmie Dragan Jelić.

• Kucharczyk zastawił się plecami w polu karnym, wstrzelił piłkę w środek, ale obrońcy Chojniczanki byli czujni.

• Tym razem Legia w opałach, po strzale z woleja pewną interwencją popisał się Arkadiusz Malarz.

• Mocno przypadkowy gol, Guilherme wpadł w pole karne na piątym biegu, skiksował, piłka od obrońców z Chojnic odbiła się i spadła wprost pod nogi Dudy na dziesiąty metr, a Słowak wpakował piłkę do siatki.

• GOOOOOOL! 2:1 DLA LEGII!!! DUDA!

• Świetna akcja piłkarzy z Chojnic i zagotowało się pod bramką Malarza, ale golkiper Legii skutecznie interweniował. Gospodarze domagają się jedenastki, ale sędzia podyktował tylko rzut rożny.

• Łukasza Kosakiewicza zmieni Przemysław Czerwiński.

• Strzał Nemanji Nikolicia nieudany, ale będzie korner dla Legii.

• Świetny drybling Rafała Grzelaka, który wpadł w pole karne i przymierzył, lecz trafił w rękę jednego ze swoich kolegów z drużyny.

• Nemanja Nikolić, snajper wyborowy legionistów, zmienia Marka Saganowskiego.

• Jakub Mrozik zbyt wolno rozgrywał piłkę w trakcie kontry Chojniczanki, obrońcy Legii zdążyli wrócić i zablokować strzał gracza gospodarzy.

• Bardzo ładna centra z prawej strony na dlugi słupek do Rzeźniczaka, strzał z bliskiej odległości pod ostrym kątem broni instynktownie Podleśny! Ładna akcja Legii.

• Andrzej Rybski zostanie zastąpiony przez Bartłomieja Niedzielę.

• Na pozycji defensywnego pomocnika w ekipie gości obejrzymy Michała Pazdana zamiast Tomasza Jodłowca.

• Dominika Furmana z zespołu Legii zmieni Ondrej Duda.

• Podleśny znakomicie broni sytuacyjny strzał Kucharczyka!

• Błąd obrony Legii, do piłki dopadł Rafał Grzelak, ale z bramki wyszedł Arkadiusz Malarz i obronił strzał w sytuacji sam na sam!

• Dominik Furman uderza z dystansu, a Damian Podleśny przenosi piłkę końcami palców nad poprzeczkę, choć chyba nie zmierzała w światło bramki.

• Ogromne zamieszanie w polu karnym Chojniczanki po rzucie rożnym! Piłka wypadła z rąk bramkarza, chwilę później niezłej okazji na piątym metrze nie wykorzystał Marek Saganowski.

• Piłka nabrała dziwnej rotacji i kompletnie zmyliła Arkadiusza Malarza po potężnym strzale Patryka Mikity zza pola karnego!

• GOOOOOOOL! 1:1! CO ZA UDERZENIE PATRYKA MIKITY!

• Kucharczyk zagrywa płasko w pole karne, zagranie to przecina jeden z obrońców Chojniczanki i z trudem wybija piłkę ponad poprzeczkę.

• Zaczynamy drugą połowę! Czy gospodarze sprawią niespodziankę i odrobią stratę po pierwszej połowie?

• Koniec pierwszej połowy! Legia prowadzi z Chojniczanką 1:0.

• Tym razem żółtą kartką ukarany Wojciech Lisowski z ekipy gospodarzy za faul na prawej stronie obrony na Bereszyńskim.

• Ogromne zamieszanie w polu karnym Chojniczanki, Guilherme uderzył nożycami, ale bardzo niecelnie, choć efektownie.

• Strzał Kucharczyka broni z trudem Podleśny! Było groźnie!

• Wojciech Lisowski posyła długą pilkę w pole karne Legii, ale żaden z gospodarzy nie pofatygował się, by przejąć futbolówkę i pewnie przejąl ją Malarz.

• Tym razem Jakub Mrozik rewanżuje się faulem na Guilherme i gracz Chojniczanki ogląda żółty kartonik.

• Michał Kucharczyk posłał precyzyjną centrę z lewego skrzydła, a Stojan Vranjes wygrał pojedynek główkowy trafiając prosto w długi róg bramki Podleśnego.

• GOOOOOL! LEGIA PROWADZI PO STRZALE GŁOWĄ VRANJESA!

• Jakub Mrozik uderza z dystansu, ale niecelnie, z dala od bramki Malarza.

• Nieco zbyt mocne dośrodkowanie Guilherme i od bramki rozpocznie Damian Podleśny.

• Żółta kartka dla Guilherme za faul na Jakubie Mroziku.

• Strzał Andrzeja Rybskiego z przewrotki ląduje w rękach Arkadiusza Malarza!

• Rzeźniczak asekuruje długą pilkę, Malarz wychodzi z bramki i pewnie ekspediuje ją na połowę Chojniczanki.

• Strzał Mikity zablokowany przez obronę Legii.

• Wrzutka Rafała Grzelaka z narożnika okazała się zbyt mocna.

• Guilherme zagrywa przez pole karne w kierunku Bereszyńskiego, lecz za mocno.

• Piłkę próbował wywalczyć sobie na lewej flance Michał Kucharczyk, ale obrona Chojniczanki gra twardo i skutecznie.

• Guilherme drybluje przed polem karnym rywala, lecz łatwo traci piłkę.

• Zaczynamy! Pierwszy gwizdek pana Tomasza Wajdy!

• W Chojnicach pełne trybuny, a kibice z Pomorza liczą na niespodziewane zwycięstwo przeciwko utytułowanemu rywalowi. Kibice z Warszawy nie dotarli jeszcze na mecz.

• Spotkanie 1/4 Pucharu Polski rozpocznie się już za kilka minut. Na relację LIVE serdecznie zaprasza Michał Bezuch.

• Ławka rezerwowych Legii: Dusan Kuciak, Robert Bartczak, Tomasz Brzyski, Ondrej Duda, Michał Pazdan, Nemanja Nikolić, Arkadiusz Piech

• Ławka rezerwowych Chojniczanki: Dominik Hładun, Przemysław Czerwiński, Damian Garbacik, Dragan Jelić, Bartłomiej Niedziela, Tomasz Lisowski

• Chojniczanka - Legia LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Historyczny mecz w Chojnicach

Już tylko godziny dzielą nas od meczu pomiędzy Chojniczanką Chojnice a Legią Warszawa. Te dwie drużyny będą miały okazję spotkać się po raz pierwszy w historii. Zacięty bój stoczą o półfinał Pucharu Polski. Relacja LIVE w Ekstraklasa.net.