Mecz Legia Warszawa – Drutex-Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie...

Mecz Legia Warszawa – Drutex-Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna Puchar Polski, 1/4 finału
2017-11-28 20:45

Legia Warszawa

4

Bytovia Bytów

2

• Za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak!

• Koniec meczu! Legia Warszawa w półfinale Pucharu Polski!

• Ciekawe, czy taki był jego zamiar. Efektowna próba dośrodkowania ląduje w bramce Legii, wprawiając Radosława Cierzniaka w ogromne zakłopotanie.

• Druga bramka dla Bytovii! Sebastian Kamiński przecudownym centrostrzałem pokonuje Radosława Cierzniaka!

• Druga połowa przedłużona o dwie minuty.

• Legia spokojnie wymienia podania na połowie Bytovii.

• Odważnie na bramkę z 20 metrów uderzał Michał Jakóbowski, piłka mija słupek w niebezpiecznie bliskiej odległości.

• Orlande Kpassa pomagał sobie faulem w przyjęciu piłki na połowie Legii.

• Maksymilian Hebel wywalczył aut dla Bytovii na wysokości pola karnego Legii, ale piłkę przejmuje Radosław Cierzniak.

• Łukasz Moneta w obiecującej sytuacji uderza z lewej strony pola karnego, ale trafia wprost w Michała Szromnika.

• Żółtą kartką za faul na połowie rywala ukarany zostaje Michał Kopczyński.

• Uderzenie Cristiana Pasquato z rzutu wolnego przelatuje tuż obok słupka bramki Bytovii!

• Hildeberto Pereira ukarany żółtą kartką.

• Doskonałe dośrodkowanie z głębi pola, wychowanek Legii zdobywa gola głową! Niewysoki zawodnik gospodarzy zaskoczył obronę potężnym strzałem z około 11 metrów, precyzyjna główka ląduje w siatce!

• Kolejny gol dla Legii, kolejny dublet, zdobywcą bramki Sebastian Szymański! 4:1!

• Legia "zabiła" ten mecz bramką na 2:1. Goście nie mają już siły, kolejne bramki dla Legii są kwestią czasu.

• 7240 kibiców obecnych dziś przy Łazienkowskiej.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Boisko opuszcza Kamil Wacławczyk, zmienił go Orlande Kpassa.

• Jak padła bramka? Sam na sam z bramkarzem stanął Łukasz Moneta, zawodnik sprowadzony z Ruchu Chorzów wyłożył piłkę Hildeberto Pereirze, który zdobył swojego drugiego gola w barwach Legii.

• Daniel Chima Chukwu melduje się na murawie w miejsce Armando Sadiku.

• Łukasz Turzyniecki z kartką za faul przy linii bocznej.

• Kolejne trafienie Hildeberto Pereiry, 3:1 dla Legii!

• ...a Jakub Kuzdra, były zawodnik Piasta Gliwice, zmienia Sławomira Dudę.

• ...Bartosza Biela zastępuje Maksymilian Hebel...

• Łukasz Moneta zmienia Jakuba Czerwińskiego...

• Za moment zmiany w obu zespołach.

• Wygląda na to, że rozmowa z trenerem Romeo Jozakiem w szatni pomogła gospodarzom. Grają teraz inaczej - znacznie lepiej.

• Bytovia miała szansę odpowiedzieć po rzucie rożnym, ale piłka przekroczyła linię końcową.

• Kolejne dogranie z boku pola karnego, do piłki dopada Sebastian Szymański, który mocnym uderzeniem pod poprzeczkę wyprowadza Legię na prowadzenie! Ależ wejście gospodarzy w drugą połowę!

• Legia szybko odwraca wynik! Sebastian Szymański, 2:1!

• Sebastian Szmański ruszył z piłką lewym skrzydłem, udało mu się dośrodkować ją pod nogi Hildeberto Pereiry, który lekkim strzałem pokonał Michała Szromnika.

• Wyrównanie! Hildeberto Pereira z pierwszym golem w barwach Legii! 1:1!

• Mecz wznowiony, piłkę ma Bytovia!

• Zmiana w zespole Legii w przerwie. Łukasz Broź zmienił Dominika Nagy'a.

• Rezerwowi Legii w przerwie rozgrzewają się intensywnie. Być może zmiany nadejdą już w przerwie.

• Legia gra fatalnie - bez jakiegokolwiek pomysłu na sforsowanie defensywy drużyny gości. Przy takiej grze odrobienie straty przez gości nie będzie niespodzianką. Dzisiaj wygląda to, jakby to Bytovia była mistrzem Polski, a Legia ekipą grającą w pierwszej lidze.

• Sędzia kończy pierwszą połowę... kilkadziesiąt sekund przed upływem regulaminowych 45 minut.

• Michał Szromnik łapie piłkę po za mocnym dośrodkowaniu Cristiana Pasquato z rzutu rożnego.

• Po stronie Legii brakuje przede wszystkim zdecydowania - gospodarze nie oddają strzałów na bramkę.

• Zbyt lekkie uderzenie Kamila Wacławczyka z linii pola karnego łapie Radosław Cierzniak.

• Legia wreszcie próbuje zaatakować Bytovię, ale goście doskonale się bronią.

• Armando Sadiku obrócił się z piłką w polu karnym i uderzył , piłka odbije się jeszcze od obrońcy, ale znakomitym refleksem popisał się Michał Szromnik.

• Za mocne podanie od Tomasza Jodłowca do Armando Sadiku, piłkę przejmuje Michał Szromnik.

• Legia póki co prezentuje się bardzo słabo, a zespół gości doskonale to wykorzystuje.

• Cristian Pasquato uderza z ostrego kąta, Legia ma tylko rzut rożny.

• Po precyzyjnym dośrodkowaniu z prawego narożnika boiska doświadczony napastnik Bytovii wyprowadza swój zespół na prowadzenie celnym uderzeniem głową! Goście potrzebują już tylko dwóch bramek!

• Gol, Bytovia na prowadzeniu po uderzeniu Janusza Surdykowskiego! Czekają nas emocje!

• Korner dla gości po zablokowanym uderzeniu Sławomira Dudy.

• Ponownie w akcji Cristian Pasquato, tym razem pomocnik Legii faulował przy linii bocznej Michała Jakóbowskiego.

• Cristian Pasquato zdecydował się na uderzenie z około 25 metrów, piłka szybuje ponad poprzeczką po uderzeniu Włocha.

• Nic z tego - akcję Bytovii ponownie przerywa gwizdek Sebastiana Jarzębaka.

• Kolejny rzut rożny dla gości po interwencji Hildeberto Pereiry.

• Sebastian Szymański próbował uruchomić Armando Sadiku prostopadłym podaniem w szesnastkę Bytovii, ale Albańczyka skutecznie zatrzymał obrońca.

• Kombinacyjna akcja Legii na prawym skrzydle kończy się stratą Michała Kopczyńskeigo.

• Bytovia miała rzut rożny, piłka została szybko wybita przed pole karne, a po chwili arbiter odgwizdał spalonego. Piłka dla gospodarzy.

• Aut dla gości na wysokości pola karnego Legii po interwencji Łukasza Turzynieckiego.

• Goście póki co stosują bardzo wysoki pressing, przez co legioniści zaliczają sporo prostych strat.

• Z około 20 metrów bardzo niecelnie uderza Sławomir Duda.

• Pierwsza akcja gospodarzy, Cristian Pasquato niezłym podaniem próbował uruchomić Armando Sadiku, Albańczyk był jednak na spalonym.

• Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy, piłkę ma Legia Warszawa!

• Przed pierwszym gwizdkiem minutą ciszy kibice oraz piłkarze uczczą pamięć zmarłęgo kilka dni temu Janusza Wójcika.

• Piłkarze meldują się na murawie!

• Do składu wraca Dominik Nagy, uważnie obserwować będziemy również występ Hildeberto Pereiry, który zagra na... prawej stronie obrony.

• Co zrozumiałe, na stadionie nie będzie dziś zbyt wielu kibiców, jednak w sektorze gości zameldowała się także grupka sympatyków zespołu gości.

• Rezerwowi Bytovii: Mateusz Oszmaniec, Marek Opałacz, Jakub Wilk, Orlande Kpassa, Jakub Kuzdra, Michał Szewczyk i Maksymilian Hebel.

• Rezerwowi Legii: Konrad Jałocha, Łukasz Moneta, Kasper Hamalainen, Mateusz Żyro, Daniel Chima Chukwu, Łukasz Broź i Krzysztof Mączyński.

• Trener Romeo Jozak wystawił dziś mocno rezerwowy skład. Szansę otrzymają dziś między innymi Sebastian Szymański, Radosław Cierzniak, Armando Sadiku czy Łukasz Turzyniecki.

• Sędzią spotkania będzie pan Sebastian Jarzębak.

• Już za około 40 minut rozpocznie się drugi zaplanowany na dzisiaj mecz ćwierćfinałów Pucharu Polski. W pierwszym z nich Górnik Zabrze pewnie pokonał Chojniczankę 3:0 i jako pierwszy awansował do półfinału.

• Dzień dobry, z tej strony Piotr Bernaciak, zaczynamy relację live z meczu Legia Warszawa - Drutex-Bytovia Bytów!

krk

Legia Warszawa – Drutex-Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Krzysztof Piotrkowski

Mecz Legia Warszawa - Drutex-Bytovia Bytów ONLINE. O godz. 20.45 na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej Legia Warszawa w rewanżowym ćwierćfinałowym spotkaniu rozgrywek o Puchar Polski podejmie pierwszoligowy Drutex-Bytovię. Trener Romeo Jozak zapowiedział, że szansę w tej konfrontacji otrzymają dublerzy. Relacja NA ŻYWO w GOL24!

Puchar Polski: Legia Warszawa – Drutex-Bytovia Bytów ONLINE

Pierwszy mecz z pewnością nie potoczył się po myśli kibiców z Bytowa. Już w 2. minucie Drutex-Bytovia stracił bramkę, której autorem był Armando Sadiku. W 29. minucie było już 0:2, ale nadzieję w serca kibiców tuż przed przerwą wlał Michał Szewczyk. Legia decydujący cios zadała w 87. minucie znowu za sprawą Sadiku. Spotkanie zakończyło się wygraną gości 3:1. Drutex-Bytovia przed rewanżem ma zatem bardzo trudne zadanie.

Aby awansować do półfinału Pucharu Polski, bytowiacy musieliby wygrać minimum 3:0. - Wiadomo, jaki był wynik w pierwszym meczu. Wiadomo, jakim zespołem jest Legia Warszawa. Na pewno pojedziemy się pokazać z dobrej strony. Najważniejsze, żebyśmy byli po tym meczu zadowoleni z siebie - powiedział trener Druteksu Bytovii Adrian Stawski.

W ekipie Legii, podobnie jak w pierwszym meczu w Bytowie, dojdzie do co najmniej kilku rotacji w składzie. Zapowiedział je zresztą trener Romeo Jozak. - Piłkarze, którzy dotychczas dostawali mało szans, otrzymają ją. Zobaczymy na boisku młodych zawodników, a także tych, którzy przez pewien czas nie grali, jak Szymański, Nagy, Berto, Chukwu i jeszcze kilku młodych chłopaków - deklaruje Chorwat.

Przed potyczką z pierwszoligowcem Jozak nie obawia się o poziom motywacji swoich zawodników. - Wiem, że Drutex-Bytovia da z siebie wszystko, bo niektórzy z jej piłkarzy grają na takim stadionie po raz pierwszy w życiu. Dlatego my musimy zagrać powyżej oczekiwań i naprawdę nie będziemy mieli na to spotkanie problemów ze zmotywowaniem się. To poważna gra, wiemy jak się do niej przygotować - zapewnił trener Legii.

We wtorkowy wieczór legionistom nie pozostaje zatem nic innego jak postawić "kropkę nad i". Półfinałowe pary Pucharu Polski wyłoni losowanie, które zostanie przeprowadzone w środę po ostatnim meczu 1/4 finału.

Sonda

Legia Warszawa - Drutex-Bytovia Bytów. Kto awansuje do półfinału Pucharu Polski?

Mecz Legia Warszawa – Drutex-Bytovia Bytów TRANSMISJA TV

Studio przed meczem rozpocznie się w Polsacie Sport o godzinie 20:30. Mecz Legii z Drutex-Bytovią skomentują Bożydar Iwanow i Marcin Kaczmarek, a wywiady z piłkarzami i trenerami przeprowadzi Adam Sławiński. Początek transmisji w Polsacie Sport o 20:40.

Relacja na żywo z meczu Legia Warszawa – Drutex-Bytovia Bytów w GOL24!