Mecz Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce ONLINE. Gdzie...

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

1 dogrywka 1 połowap.

• Koniec meczu! Zagłębie Sosnowiec- Korona Kielce 1:2!

• GOOOOOOOOL! Tomasz Nawotka!

• Rzut rożny dla Zagłębia. Makowski dośrodkowuje w pole karne, zamieszanie w polu karnym, ale piłka w rękach Gostomskiego.

• Po przerwie spowodowanej warunkami atmosferycznymi znacznie lepiej prezentują się goście.

• Długa piłka do Łuczaka, ale ten nie przyjął i od bramki Gostomski.

• Możdżeń strzałem po ziemi oddał strzał z pola karnego, a piłka minęła interweniującego Kudłę i wpadła do siatki. 0:2!

• GOOOOOOOL! Możdżeń!

• Rzut rożny dla Zagłębia. Piłka po dośrodkowaniu wybita na 20. metr dopadł do niej Nawotka, ale jego strzał wysoko ponad bramką.

• Najemski ukarany drugą żółtą kartką, a w konsekwencji czerwoną.

• Zaczynamy drugą połowę dogrywki. Burza nadal nad Sosnowcem.

• Koniec pierwszej części dogrywki. 0:1!

• GOOOOOOOOOL! Soriano!

• Lewicki zmienia Cristovao.

• Wracamy do gry po nawałnicy, która przeszłą nad Sosnowcem.

• Rozszalała się burza z gradem nad Ludowym. Mecz przerwany

• Indywidualna akcja Rymaniaka, który z piłką mijał rywali be problemów, z 16. metrów uderzył, ale niecelnie.

• Kudła ukarany żółtą kartką za popchnięcie zawodnika Korony.

• Łuczak uderza z dystansu, ale bardzo niecelnie.

• Rzut wolny dla Korony. Z 17. metrów uderza Żubrowski, piłka minimalnie minęła poprzeczkę.

• Rozpoczęła się pierwsza połowa dogrywki.

• Koniec drugiej połowy. Mamy dogrywkę.

• Sędzia doliczył cztery minuty.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Nawotka zmienia Wrzesińskiego.

• Rzut wolny dla Zagłębia. Dośrodkowanie w pole karne, piłka zgrana na 5. metr tam zderzyli się dwaj gracze Zagłębia i nie ma zagrożenia.

• Kibice Zagłębia spalili flagi Korony Kielce prawdopodobnie zdobyte dużo wcześniej.

• Ależ okazja Korony. Dośrodkowanie w pole karne, do piłki dopadł Soriano i jego strzał głową w ostatnim momencie obronił Kudła.

• Kibice Korony przepuszczają atak na ogrodzenie. Ochrona już w gotowości próbuje stłumić ataki.

• Żubrowski uderza z ok. 35. metrów, ale niecelnie. Mogło być groźnie.

• Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy. Łuczak zmienia Banasiaka.

• Kolejna dobra akcja gospodarzy. Sulewski z Banasiakiem dobrze rozegrali piłkę na prawej stronie, Sulewski dograł w pole karne, ale w ostatniej chwili interweniował obrońca wybijając piłkę z pod nóg Alexandra Cristovao.

• Kibice Korony Kielce rozpoczęli doping.

• Rzut rożny dla Zagłębia. Banasiak krótko z Nowakiem, ale szybka strata mogła skutkować kontratakiem, ale dobrze zabezpieczali sytuację obrońcy.

• Żubrowski zmienia Burdenskiego.

• Kontuzjowanego Angelosa Argyrisa zmienia Rymaniak.

• Burdenski ukarany żółtą kartką za faul na wychodzącym na dobrą pozycję Alexandre Cristovao.

• Mularczyk dostał dobre podanie na skrzydło od Alexandra Cristovao, dośrodkował do Banasiaka, który oddał strzał i z największym trudem bronił Gostomski.

• Birdenski dośrodkował w pole karne w kierunku Soriano, obrońca nie sięgnął piłki, która spadła pod nogi napastnika Korony, ale jego strzał był niecelny.

• Dobra akcja gospodarzy. Makowski rozegrał na lewej stronie piłkę z Makowskim, ten zagrał w pole karne, ale dobrze ustawieni obrońcy nie mięli problemów z wybiciem piłki.

• Kibiców Korony przybyło na sektorze, ale część nadal nie może wejść na stadion.

• Zmiana w przerwie. Cebula zmienia Kallaste.

• Drugą połowę rozpoczynają gospodarze.

• Koniec pierwszej połowy spotkania. Bez bramek na stadionie Ludowym w Sosnowcu.

• Sędzia przedłużył pierwszą połowę spotkania o minutę.

• Najemski ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

• Banasiak uderza z przed pola karnego, z trudem broni Gostomski.

• Dobre długie podanie do Mularczyka, ten dobrze przyjął, zagrał do Alexandra Cristovao, ale ten źle przyjął i stracił piłkę w polu karnym.

• Rzut rożny dla Korony. Dośrodkowanie w pole karne tam do strzału doszedł Elhadji Pape Diaw, ale piłka minęła bramkę Kudły.

• Wracamy do gry.

• Przerwa na uzupełnienie płynów.

• Na stadion powoli wchodzą kibice gości.

• Rzut wolny dla Korony. Mrozik dośrodkował do niepilnowanego Cvijanovića, ten upadając oddał strzał, ale na posterunku był Kudła i obronił ten strzał.

• Rzut wolny dla Zagłębia. Nowak dośrodkowuje w pole karne, piłka leciała w kierunku Makowskiego, ten nie sięgnął futbolówki, ale to była stu procentowa okazja dla gospodarzy.

• Kudła zagrał do Makowskiego krótko od bramki, Makowski był atakowany przez trzech zawodników gości, próbował odegrać z powrotem do bramkarza, ale dość, że niecelnie to jeszcze piłka minęła minimalnie słupek bramki. Mogliśmy być świadkami bramki samobójczej.

• Ładna akcja na prawej stronie Wrzesińskiego i Sulewskiego, ten drugi znalazł się sam na skrzydle dograł w pole karne, ale na posterunku był Gostomski.

• Kallaste na lewej stronie popędził do linii końcowej zagrał w pole karne, tam piłka odbiła się od interweniujących obrońców i z najwyższym trudem broni Kudła.

• Strzał z dystansu Burdenskiego, ale wysoko ponad bramką.

• Piłka na prawej stronie w posiadaniu Argyrisa, dośrodkowanie w pole karne, ale dobrze interweniował Kudła.

• Kolejne dobra akcja Zagłębia. Prostopadłą piłka na wolne pole w kierunku Alexandra Cristovao, napastnik gospodarzy popędził za piłką, dopadł do niej na wysokości 17. metra, ale jego zagranie w pole karne było bardzo słabe i piłka w rękach Gostomskiego.

• Korona swoje ataki próbuje rozgrywać skrzydłami, ale dobrze powstrzymują ich obrońcy Zagłębia.

• Pierwsza sytuacja dla gospodarzy. Nowak ładnie wszedł z piłką w pole karne, ale jego zagranie w stronę Alexandra Cristovao zablokowane.

• Rozpoczęła Korona Kielce.

• Piłkarze pojawiają się na murawie w asyście sędziów. Głównym arbitrem będzie Sebastian Jarzębak.

• Piłkarze opuścili murawę, by za chwilę powrócić i powalczyć o awans do następnej rundy Pucharu Polski.

• Rezerwowi Korony Kielce: Matthias Hamrol, Krystian Miś, Marcin Cebula, Nika Kacharava, Jakub Żubrowski, Ivan Jukić, Bartosz Rymaniak.

• Rezerwowi Zagłębia Sosnowiec: Matko Perdijić, Tomasz Nawotka, Jan Janosz, Szymon Lewicki, Igor Krzykowski, Michał Kieca, Wojciech Łuczak.

• Poznaliśmy składy obu zespołów czas na zawodników rezerwowych.

• Witamy w relacji live z meczu Pucharu Polski pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a Koroną Kielce.

Joanna Sobczykiewicz

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce ONLINE. Dziś o godz. 19. Zagłębie Sosnowiec podejmie na swoim stadionie Koronę Kielce. Oba zespoły powalczą o grę w 1/8 finału Pucharu Polski, gdzie na zwycięzcę czeka Wisła Kraków. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce ONLINE

To nie był dobry początek dla pierwszoligowego Zagłębia Sosnowiec. Po przegranej walce o awans, wyniki w nowym sezonie nie napawają do optymizmu. Na inaugurację zespół prowadzony przez Dariusza Banasika przegrał 0:1 z Olimpią Grudziądz, a tydzień później na wyjeździe ze spadkowiczem z LOTTO Ekstraklasy Górnikiem Łęczna 1:2.
Jedyne zwycięstwo w oficjalnym meczu Zagłębie odnotowało w I rundzie Pucharu Polski, gdzie zmierzyło się z Chełmianką Chełm (3:0). Dwie bramki zdobył Wojciech Łuczak, a jedno trafienie dołożył Adam Banasiak.

W Sosnowcu mocno przewietrzono szatnię, a po nieudanym zakończeniu liczono, że nowi zawodnicy od samego początku pokażą, że Zagłębie stać na grę w najwyższej klasie rozgrywkowej. Tak jednak się nie stało. Dwie porażki z rzędu i zerowy dorobek punktowy sprawiają, że Dariusz Banasik musi zacząć obawiać się o swoją posadę. Po cichu mówi się, że najważniejszy mecz czeka go 13 sierpnia. To właśnie przeciwko swojemu byłemu zespołowi Pogoni Siedlce będzie musiał udowodnić, że nadal zasługuje na pełnienie funkcji szkoleniowca Zagłębia.

Kto zdobędzie Puchar Polski 2017/18

Dziś o godz. 19. sosnowiczanie zmierzą się z Koroną Kielce. Podopieczni Gino Lettieriego mają już za sobą cztery kolejki w LOTTO Ekstraklasie. Zdobyli w nich pięć punktów, co daje im siódmą lokatę. To spore zaskoczenie, szczególnie mając na uwadze zawirowania z trenerem Bartoszkiem, problemy ze sprzedażą Korony, czy też, podobnie jak w przypadku Zagłębia, przewietrzenie szatni.

Najlepszymi wynikami Korony w lidze jest remis 1:1 z Legią w Warszawie, gdzie prezentowała się lepiej od wyżej notowanego rywala, a także zwycięstwo nad Cracovią 4:2, objętą przez Michała Probierza.

Choć dziś to Korona jest faworytem, będzie jej zależeć na pokonaniu Zagłębia także z innego powodu. Najlepszy wynik w Pucharze Polski osiągnęła w sezonie 2009/2010, gdy odpadła z Jagiellonią w 1/4. W sezonie 2010/2011 znów lepsza okazała się Jaga, tym razem w 1/8, a w 2012/2013 uległa Ruchowi Chorzów. Najgorzej kielczanom poszło w sezonie 2011/2012, gdy zostali pokonani przez Gryf Wejherowo już w 1/16.

Rywal w 1/8 finału Pucharu Polski
Zespół, który wygra dziś przy ulicy Kresowej w Sosnowcu zmierzy się z Wisłą Kraków, która pokonała swoją imienniczkę z Płocka 2:1.

Dzisiejszy mecz posędziuje Sebastian Jarzębak z Bytomia. W obecnym sezonie prowadził spotkanie MKS-u Kluczbork z Chrobrym Głogów w ramach I rundy Pucharu Polski, a także Puszczy Niepołomice z Chojniczanką Chojnice w 1. kolejce Nice 1 Ligi. Pokazał w nich 11 żółtych kartek, jedną czerwoną i podyktował jeden rzut karny.

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce TRANSMISJA TV

Spotkanie nie będzie transmitowane przez żadną ze stacji telewizyjnych. W związku z tym zapraszamy na relację LIVE w portalu GOL24.PL. Początek meczu o godzinie 19:00, relacja startuje o 18:40.