Regionalny Puchar Polski. Poznaliśmy półfinalistów w Zachodniopomorskim

red
Sławomir Kowalski / Polska Press
Ina Goleniów, Świt Skolwin, Kotwica Kołobrzeg i Bałtyk Koszalin - tak prezentuje się komplet półfinalistów Regionalnego Pucharu Polski w województwie zachodniopomorskim.

Wielkie emocje towarzyszyły w spotkaniu w Trzebiatowie. Miejscowa Rega mierzyła się z Iną Goleniów, a do rozstrzygnięcia potrzebne były rzuty karne. Po 90. minutach mieliśmy remis 3:3, a w dogrywce każda z drużyn dołożyła po jednym trafieniu. Karne lepiej wykonywali gracze Iny i to oni awansowali do półfinału.

Pogromem zakończyło się spotkanie pomiędzy Gryfem Polanów i Kotwicą Kołobrzeg. Drużyna z Kołobrzegu zaaplikowała rywalom sześć bramek i potwierdziła to, że będzie jednym z głównych kandydatów do końcowego triumfu. Świt Skolwin okazał się lepszy od Sokoła Karlino i wygrał 2:0. Sporo działo się w meczu Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin. Gospodarze prowadzili już dwoma bramkami, ale w ostatniej minucie meczu do wyrównania doprowadził Patryk Paczuk. W rzutach karnych lepsi okazali się gracze Bałtyku i to oni uzupełnili grono półfinalistów.