Olimpia Zambrów gorsza od I-ligowca

ma
Swój drugi sparing podczas przygotowań rozegrała II–ligowa Olimpia Zambrów. W środę w Siedlcach zambrowianie przegrali 0:2 z Pogonią.

Aż do 87. minuty spotkania utrzymywał się remis 0:0. – Pogoń miała przewagę, ale nie umiała tego wykorzystać na śliskiej murawie – opowiada kierownik Olimpii, Zbigniew Stańczyk. – Bramki straciliśmy w samej końcówce po stałych fragmentach gry. Najpierw po rzucie rożnym, a w 90. minucie po rzucie karnym. My próbowaliśmy swoich akcji, ale za wiele okazji nie mieliśmy. Dwie bardzo dobre sytuacje zmarnował Fabian Piasecki. Najlepiej z zawodników testowanych wypadł bramkarz Arkadiusz Fabiański, który wygrał dwa pojedynki sam na sam.

W sobotę Olimpia w Zambrowie zagra z MKS-em Ciechanów (godz. 12).

Pogoń Siedlce – Olimpia Zambrów 2:0 (0:0)
Strzelcy bramek: 1:0 Daniel Chyła 87, 2:0 Mateusz Żytko z karnego 90.
Pogoń: Jacek Kozaczyński – Łukasz Wójcik, Tomasz Lewandowski, Konrad Wrzesiński (32. Jakub Szrek, 61. Michał Bajdur), Paweł Łydkowski, Arkadiusz Jędrych – Marcin Paczkowski, Grzegorz Tomasiewicz, Piotr Mroziński – Manu Cordero, Piotr Krawczyk (32. Sebastian Czapa, 61. Damian Świerblewski). Grali także Daniel Chyła i Mateusz Żytko.
Olimpia: Marcin Kapica (46. Arkadiusz Fabiański)– Łukasz Grzybowski, Michał Kuczałek, Jakub Bach (46. Karol Buzun), Patryk Brzeski (46. Fabian Piasecki), Marcin Byszewski (46. Artur Bogusz), Michał Kołodziejski, Daniel Michałowski, Kacper Duduś (46. Mateusz Jastrzębski), Rafał Włodarczyk(46. Hubert Kotus) – Sebastian Szerszeń (46. Kuczyński).