Sparing: GKS Katowice - GKS 1962 Jastrzębie 1:2

psz
Fot Arkadiusz Gola / Polskapresse
Sparingi. W meczu sparingowym rozegranym w Rybniku-Kamieniu, GKS Katowice przegrał z trzecioligowym GKS 1962 Jastrzębie (1:2). Do przerwy prowadzili co prawda piłkarze Jerzego Brzęczka, lecz po zmianie stron stracili dwa gole.

GKS Katowice - GKS 1962 Jastrzębie 1:2 (1:0)

Bramki: Daniel Szczepan 53, Tomasz Dzida 83 - Andreja Prokić 32

GKS Katowice: (I połowa) Mateusz Abramowicz - Adrian Frańczak, Oliver Práznovský, Tomasz Wisio, Dawid Abramowicz - Kamil Jóźwiak, Łukasz Pielorz, Sławomir Duda, Grzegorz Goncerz, Paweł Szołtys - Andreja Prokić. (II połowa) Maciej Wierzbicki - Adrian Frańczak, Mateusz Kamiński, Damian Garbacik, Dawid Abramowicz - Łukasz Zejdler, Bartłomiej Kalinkowski, Daniel Kramarczyk, Tomasz Foszmańczyk, Przemysław Grosiak - Mikołaj Lebedyński

GKS Jastrzębie: (skład wyjściowy) Grzegorz Drazik - Damian Zajączkowski, Kacper Kawula, Kamil Szymura, Krzysztof Suchecki, Adrian Kopacz, Marcin Ruda, Damian Tront, Kamil Jakubowski, Wojciech Caniboł, Kamil Jadach