Sparing: ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn 1:0

Mic
Marek Saganowski zdobył drugiego gola w zimowych sparingach
Marek Saganowski zdobył drugiego gola w zimowych sparingach Maciej Stanik
W sparingowym meczu rozegranym na sztucznym boisku w Gutowie Małym piłkarze ŁKS wygrali 1:0 z drugoligowym Stomilem Olsztyn. Bramkę w 34. minucie znów strzelił Marek Saganowski.

Sparingi - sprawdź więcej wyników i terminarz meczów towarzyskich

ŁKS - Stomil Olsztyn 1:0 (1:0)

Bramka: Saganowski 34

ŁKS: Wyparło - Stefańczyk, Łabędzki, Klepczarek, Romańczuk, Łobodziński, Kłus, Bocian, Pruchnik, Papikyan, Saganowski
W II połowie grali także: Tumicz, Osiński, Zabłocki, Bartosiewicz, Kosiec, Jung-hun

Stomil: I połowa: Piotr Skiba - Janusz Bucholc, Paweł Baranowski, Arkadiusz Koprucki, Paweł Głowacki - Michał Świderski, Łukasz Jegliński, Robert Tunkiewicz, Piotr Łysiak, Łukasz Suchocki - Paweł Łukasik.
II połowa: Erwin Sak - Radosław Stefanowicz, Igor Biedrzycki, Arkadiusz Mroczkowski, Wojciech Dziemidowicz - Dominik Kun, Bartosz Szaraniec, Daniel Michałowski, Angel Segarra, Tomasz Strzelec - Krzysztof Filipek.

źródło: pap, lkslodz.pl, stomilolsztyn.com

Zapisz się na piłkarski NEWSLETTER! - codziennie najważniejsze wydarzenia w Twojej skrzynce

Kto powinien zagrać w pierwszym składzie reprezentacji na Euro 2012? Zabaw się w selekcjonera w serwisie CalaPolskaKibicuje.pl!