Trenerzy po meczu GKS Tychy - Siarka Tarnobrzeg [KONFERENCJA]

Maciek Maćkowiak
Kamil Kiereś
Kamil Kiereś Łukasz Łabędzki
Poniżej prezentujemy opinie trenerów po meczu 16. kolejki drugiej ligi pomiędzy GKS-em Tychy a Siarką Tarnobrzeg, który zakończył się wygraną gospodarzy 2:1.

Kamil Kiereś (GKS Tychy): W pełni zasłużyliśmy na to zwycięstwo. To był dla nas trudny mecz, w ciągu tygodnia musieliśmy się pozbierać po porażce w Radomiu, wykonać ogrom pracy mentalnej. Wszystkim bardzo zależało dziś na wygranej i to nam się udało. Stracona bramka była dla nas trudnym momentem, jednak po przerwie wyszliśmy bardzo zdeterminowani, zagraliśmy to co sobie założyliśmy w przerwie, pokazaliśmy dobrą jakość. Chciałbym wyróżnić całą drużynę, razem ze zmiennikami. Mam nadzieję, że to zwycięstwo będzie dla nas bodźcem do lepszy gry. Wierzę w to, że staniemy się zespołem silnym mentalnie i potrafiącym odnosić zwycięstwa. Warto podkreślić, że mam w drużynie wielu młodych zawodników, którzy muszą sobie radzić z presją kibiców. Dziś sobie z tym poradzili

Włodzimierz Gąsior (Siarka Tarnobrzeg): Przede wszystkim chciałbym pogratulować rywalom zwycięstwa. Szkoda, że nie udało nam się zdobyć punktów, nie mamy jednak tak wartościowej ławki jak tyszanie. Sędzia podejmował dziś bardzo dziwne decyzje, nie chcę jednak w nie wnikać. Musiałbym obejrzeć powtórki, by powiedzieć coś więcej. Gospodarze byli dziś lepszym zespołem, bardzo zdeterminowanym. My daliśmy z siebie wszystko co mogliśmy.