Zieliński wygrał po powrocie, Sasal na aucie?

Michał Wieczorek
Świetny wynik uzyskał Jacek Zieliński w swoim pierwszym meczu po powrocie na ławkę trenerską Polonii Warszawa. W dużo gorszym nastroju jest Marcin Sasal, który może pożegnać się z kielecką Koroną.

Korona Kielce 1:3 Polonia Warszawa - zapis relacji na żywo

O kryzysie w Kielcach mówiło się już od samego początku rundy wiosennej. Korona nie wygrała od początku rundy i tego bilansu nie poprawiła także w meczu z "Czarnymi Koszulami". Patrząc na bezsensowne zagranie ręką Pawła Golańskiego, które dało gościom rzut karny w Kielcach, można się było nawet zastanawiać, czy plotka, że piłkarze grają przeciwko trenerowi Sasalowi jest tylko plotką...

Szkoleniowiec Korony tylko przez 7 minut mógł być rozluźniony oglądając poczynania swojej drużyny. Już w 2 minucie po główce Pavola Stano, jego drużyna wyszła na prowadzenie. Pięć minut później gole zaczęli strzelać jednak goście. Hurtowo, bo już w 19. minucie po trafieniu Ebiego Smolarka prowadzili 3:1. Taki wynik dowieźli do samego końca.

Jacek Zieliński mógł czuć olbrzymią satysfakcję, bo to on przywrócił do składu krnąbrnego piłkarza i w swoim pierwszym meczu wstawił go do pierwszej "jedenastki". Opłaciło się, bo Polonia przerwała fatalną passę, strzelając pierwsze na wiosnę gole i zdobywając po raz pierwszy komplet punktów.