WYNIKI:
piątek, 01.03
Orzeł Bażanówka - Górnik Grabownica 1:5
Bramki: Spanu - 2x P. Nowak, K. Ryba, K. Wojnicki, K. Rachwalski
Nafta Jedlicze - Sokół Grodzisko 6:2
sobota, 02.03
Jutrzenka Jaćmierz - Sokół Trześniów 6:4
Bramki dla Jaćmierza: 2x Adam Kuzicki, 2x Adrian Kuzicki, Sz. Filipowicz, M. Knurek
Przełęcz Dukla - Zamczysko Mrukowa 1:1
Bramki: Zając - M. Baciak
Ostoja Kołaczyce - Stal II Mielec 0:4
Przełom Besko - Strug Tyczyn 4:3
Bramki dla Beska: J. Szybka, D. Gąsior, S. Wojtoń, M. Zajączkowski
Czardasz Osiek Jasielski - Standart Święcany 4:1
Bramki dla Osieka Jasielskiego: 2x D. Gajoski, D. Parzygnat, T. Bal
LKS Głowienka - Cisy Jabłonica Polska 4:4
Bramki dla Głowienki: D. Wilk, A. Wais, K. Dobosz, S. Fortuna
Zamczysko Odrzykoń - Bieszczady Ustrzyki Dolne 1:0
Bramka: P. Jara
Tempo Nienaszów - Zorza Łęki Dukielskie 3:4
Bramki: M. Kuciński, M. Kurdziel, G. Gierlasiński - 2x P. Dziadosz, J. Ryczak, D. Dziadosz
WIKI Sanok - LKS Pustków 7:3
Bramki dla Sanoka: 2x A. Femin, 2x D. Pielech, M. Kuzio, P. Fryc, A. Osiniak
Pionier Średnia Wieś - LKS Tarnawa 5:2
Bramki: D. Lorenc, P. Fedorowiat, D. Kaim, M. Białas, T. Pokorski
Victoria Pakoszówka - LKS Górki 1:5
Bramki dla Górek: 2x zaw.testowany, T. Florek, G. Fezza, P. Hryszko
LKS Czaszyn - Otryt Lutowiska 5:4
Bramki: 3x A. Świder, D. Jaworski, zaw. testowany - 3x D. Wiśniewski, M. Chrapkiewicz
Polonia Kopytowa - Błękitni Jasienica Rosielna 3:3
Bramki dla Kopytowej: M. Buda, M. Latkiewicz, M. Kułak
Glinik Gorlice - LKS Czeluśnica 9:1
Bramka dla Czeluśnicy: zaw.testowany
Florian Rymanów Zdrój - Piastovia Miejsce Piastowe 2:2
LKS Lubatówka - Tęcza Zręcin 3:1
Bramki dla Zręcina: D. Góra
Sokół Domaradz - Jasiołka Jaśliska 7:2
Bramki dla Domaradza: 4x B. Tomoń, M. Tomoń, B. Walków, R. Hus
Wisłoka Błażkowa - Zorza 03 Łubienko 6:3
Bramki dla Błażkowej: 3x S. Pacana, K. Samborski, A. Andreasik, S. Pruchnik
OKS Sobniów Jasło - Olszynka Ołpiny 6:1
niedziela, 03.03
Start Rymanów - Cosmos II Nowotaniec 4:2
Bramki: K. Sęp, P. Litarowicz, F. Sołtysik, K. Szura - K. Jasiński, F. Karczyński
Czarni Jasło - Tarnovia Tarnów 4:2
Bramki dla Jasła: 2x R. Macnar, O. Polakiewicz, K. Rzońca
Orzeł Bieździedza - Wisłoka Nowy Żmigród 1:2
Bramki: Matysik - Ł. Baran, K. Socha
LKS Haczów - LKS Zarszyn 4:3
Bramki: 3x A. Kędra, M. Boczar - M. Borowczyk, M. Woźniak, zaw.testowany
Lotniarz Bezmiechowa - LKS Odrzechowa 7:0
Bramki: 2x W. Tarnolicki, 2x P. Otta, K. Szmyd, M. Otta, K. Latusek
Wisłok Sieniawa - LKS Lubatowa 1:1
Bramki: K. Kilar - zaw.testowany
Jasiołka Szebnie - Liwocz Brzyska 3:2
Bramki dla Szebni: 2x Stefanik, Bieszczad
LKS Skołyszyn - Strzelec Frysztak 1:2
Bramki dla Frysztaka: T. Pękosz, K. Sokołowski
LKS Głębokie - Szarotka Nowosielce 2:4
Bramki dla Nowosielec: 2x M. Wanielista, Kacper Tutak, Kamil Tutak
Iwełka Iwla - Gaudium Łężyny 1:4
Bramki dla Łężyn: 3x zaw.testowany, M. Stachaczyński
LKS Wzdów - Iskra Przysietnica 6:1
Bramki: 2x W. Karpiński, J. Bukład, Ł. Buczek, K. Kwolek, zaw. testowany - M. Mazur
LKS Izdebki - KS Pawłokoma 2:2
Bramki dla Izdebek: 2x B. Gładysz
Orzeł Lubla - LKS Racławice 3:1
Karpaty Klimkówka - LKS Długie 3:2
Orzeł Faliszówka - Victoria Kobylany 3:0
Bramki: Paluch, Janik, A. Szala
Iwonka Iwonicz - LKS Pisarowce 2:2
Bramki dla Pisarowiec: Szomko, Posadzki
Orzeł Pustyny - LKS Brzezówka 1:3
Bramki dla Brzezówki: 2x Gołąb, samobójcza
Beskid Posada Górna - LKS Płowce Stróże Małe 4:2
Bramki dla Płowiec: T. Koczera, A. Uluszczak
GKS Zarzecze-Dębowiec - Rędzinianka Wojaszówka 5:0
Orzeł Milcza - Nurt Potok 1:1
Szarotka Uherce - Zalew Myczkowce 5:2
Bramki dla Myczkowiec: Ł. Barzycki, Ł. Konik
Nafta Kryg - Dragon Nowy Glinik 1:4
Kotwica Korczyna - Nafta Chorkówka 2:1
Bramki dla Korczyny: Białogłowicz, Kubacki
Nelson Polańczyk - Juventus Poraż 3:3
Sanovia Lesko - Bieszczady Jankowce 5:2
Iskra Iskrzynia - Pasja Krosno 3:1
Bramki dla Iskrzyni: 2x K. Lorens, Ł. Supel
Plombier Sparta Osobnica - Dwór Kombornia 4:3
Bramki dla Komborni: Ł. Józefczyk, P. Roszkowicz, K. Rymarz
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki - LKS Warzyce 3:3
Grabowianka Grabówka - Osława Zagórz 11:5
LKS Hłudno - Granit Wysoka Strzyżowska 4:3
San Mrzygłód - Zryw Dydnia 1:2
Bramka dla Mrzygłodu: J. Białas
Wisłoka Niegłowice - TS Jodłowa 1:3
Pomeczowe wypowiedzi po meczu Włókniarz - Sparta
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?