FC Barcelona osłabiona w meczu z PSG. Ronald Araujo ukarany czerwoną kartką

Bartosz Głąb
Ronald Araujo ukarany czerwoną kartką.
Ronald Araujo ukarany czerwoną kartką. Polsat Sport Premium 1
W rewanżowym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów FC Barcelona podejmowała u siebie PSG. Katalończycy świetnie rozpoczęli spotkanie, bo już w 12. minucie Raphinha otworzył wynik. Jednak w 29. minucie Ronald Araujo sfaulował przeciwnika tuż przed własnym polem karnym i został ukarany czerwoną kartką. Gospodarze resztę spotkania musieli grać w osłabieniu.

Barcelona bliżej półfinału. Szybkie prowadzenie w meczu z PSG

Katalończycy przed rewanżem byli w bardzo dobrej sytuacji. Wygrali pierwszy mecz na wyjeździe 3:2 i zaprezentowali się znakomicie na tle francuskiego rywala. Do drugiego spotkania przystąpili z ogromnymi nadziejami na awans do półfinału rozgrywek.

Jeszcze bardziej zbliżyli się do swojego celu w 12. minucie rewanżu, kiedy Lamine Yamal wpadł przebojowo w pole karne paryżan, wyłożył piłkę do Raphinhi, a ten sytuacyjnym uderzeniem otworzył wynik meczu we wtorkowy wieczór.

Ronald Araujo dostał czerwoną kartkę. PSG wyrównało

Jednak sytuacja gospodarzy skomplikowała się w 29. minucie. Bradley Barcola ruszył na bramkę Barcelony i tuż przed linią "szesnastki" został powalony przez Ronalda Araujo. Rumuński arbiter István Kovács nie miał wątpliwości i ukarał urugwajskiego obrońcę czerwoną kartką.

Chwilę później ze względów taktycznych boisko musiał opuścić Lamine Yamal, który do tego momentu spisywał się znakomicie. Gra w przewadze PSG przyniosła efekt tuż przed przerwą. Bradley Barcola zagrał wzdłuż pola karnego gospodarzy, na piłkę nabiegł Ousmane Dembele i mocnym strzałem doprowadził do wyrównania.

Były gracz Barcelony przed zejściem na przerwę mógł zdobyć także drugiego gola, ale z bliskiej odległości - minimalnie się pomylił.

Jakub Rzeźniczak to jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób w świecie piłki nożnej, ale także polskiego show-biznesu. Były obrońca Kotwicy Kołobrzeg niedługo ma spróbować swoich sił w nowym sporcie - zawalczy w oktagonie z Marcinem Najmanem. 37-latek w wolnym czasie uwielbia podróżować - szczególnie w ciepłe miejsca.Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia klikaj strzałkę w prawo!

Jakub Rzeźniczak i jego żona na prywatnych zdjęciach. Piłkar...