Legia Warszawa pokonała w sparingu CD Cova da Piedade. Gole Cafu i Dominika Nagy'a

JCZ
Cafu
Cafu Sylwia Dąbrowa
Legia Warszawa ma za sobą piąty sparing w okresie przygotowawczym. Na boisku w Troi pokonała czternastą drużynę drugiej ligi portugalskiej, CD Cova da Piedade, 2:0. Obie bramki padły po przerwie.

Legia Warszawa: Zwycięski sparing z portugalskim drugoligowcem

W meczu nie wzięli udział m.in. Sebastian Szymański i William Remy. Obaj narzekają na drobne urazy i z tego też powodu biorą udział w ćwiczeniach indywidualnych.

Bilans Legii z meczów kontrolnych jest korzystny. Wygrała cztery, przegrała jeden (bramki 8-3). Z drugiej strony jedynym klasowym przeciwnikiem była Vitoria Setubal (1:0).

Pierwszy mecz w rundzie wiosennej Lotto Ekstraklasy Legia rozegra 10 lutego. O godzinie 18:00 zagra w derbach Mazowsza z Wisłą Płock (wyjazd).

CD Cova da Piedade - Legia Warszawa 0:2 (0:0)

Bramki: Cafu 69', Dominik Nagy 77'

Legia Warszawa:
Legia (I połowa): Radosław Majecki (66' Radosław Cierzniak)- Paweł Stolarski (46' Salvador Agra), Artur Jędrzejczyk, Mateusz Wieteska, Luis Rocha (64' Adam Hlousek)- Marko Vesović (64' Michał Kucharczyk), Domagoj Antolić (64' Cafu), Inaki Astiz (64' Andre Martins), Miroslav Radović (64' Dominik Nagy) - Kasper Hamalainen (64' Sandro Kulenović) - Jarosław Niezgoda (46' Carlitos).

Źródło: własne/legia.net