Liga okręgowa. Start Miastko - Karol Pęplino 6:1 (wideo, zdjęcia)

Andrzej Gurba
Start Miastko - Karol Pęplino 6:1
Start Miastko - Karol Pęplino 6:1 Andrzej Gurba
Liga okręgowa. W środę Start Miastko wysoko pokonał na własnym boisku Karola Pęplino. Wynik meczu to 6:1 (do przerwy 2:0). Start zdecydowanie dominował na boisku, a wynik spotkania otworzył już 40. sekundzie Krzysztof Bryndal strzałem głową.

Liga okręgowa. W środę Start Miastko wysoko pokonał na własnym boisku Karola Pęplino. Wynik meczu to 6:1 (do przerwy 2:0). Start zdecydowanie dominował na boisku, a wynik spotkania otworzył już 40. sekundzie Krzysztof Bryndal strzałem głową. Dołożył drugiego gola (także głową) w 32. minucie. W 49. minucie goście zdobyli bramkę za sprawą Rafała Kostki. W 57. minucie Start podwyższył prowadzenie. Bramkę z rzutu karnego strzelił Paweł Koniuszek. Ten sam zawodnik zdobył gola w 77. minucie i było 4:1. W 79. minucie na listę strzelców wpisał się Oskar Wiśniewski, strzelając bramkę głową. W doliczonym czasie gry (92. minuta) swojego trzeciego gola w tym meczu strzelił głową Paweł Koniuszek.

START: Przeplasko - Kłączyński (75 Dzięcioł), Kapica, Czerwiński, Trzeciński, Pufelski, Bryndal (63 Baranowski), Borowicz, Wiśniewski (80 Spalik), Lewandowski (37 Malinowski), Koniuszek
KAROL: Groński - Lange (52 Świerczewski), Kostka, Karol Petrus, Patryk Lubański, Daszkiewicz (85 Kamiński), Łochowski, Kostuch (66 Łopuszyński), Gołąb, Płaskonka (89 Bartosiak), Kiełczykowski.
SĘDZIOWALI: Łukasz Jach (Słupsk) jako główny oraz Przemysław Pagacz (Słupsk) i Jarosław Nowicki (Widzino) jako asystenci.