Krzysztof Marcinkiewicz
Zdjęcie archiwalne.
Zdjęcie archiwalne. Wiktor Gumiński
W hicie 24. kolejki III ligi MKS Kluczbork zremisował 1:1 na własnym boisku z Rekordem Bielsko-Biała.

Kibice licznie zgromadzeni na stadionie przy ul. Sportowej 7 nie mogli narzekać w tym meczu na brak emocji. Obie ekipy walczą o awans do II ligi i żadna nie zamierzała odpuścić w tym spotkaniu. Pierwszego gola strzelili goście za sprawą Zbigniewa Wojciechowskiego, który wpakował piłkę do siatki w 13. minucie spotkania.

MKS ruszył do odrabiania strat, co udało się w drugiej połowie. Michał Płonka w 62. minucie skutecznie wykończył jeden z kontrataków gospodarzy i trybuny w Kluczborku eksplodowały z radości. Mimo szans z obu stron, żadna z drużyn nie potrafiła przechylić w tym meczu szali zwycięstwa na swoją korzyść.

MKS nie odniósł 10. zwycięstwa z rzędu w tym sezonie. Jednak 9 wygranych to i tak wynik robiący olbrzymie wrażenie. Kluczborczanie przedłużyli jednak swoją serię meczów bez porażki do 13. Ostatni raz przegrali 30 września z Górnikiem Polkowice (0:2).

Kolejny mecz MKS rozegra w sobotę (13 kwietnia) z Gwarkiem Tarnowskie Góry.

MKS Kluczbork - Rekord Bielsko-Biała 1:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Wojciechowski - 13., 1:1 Płonka - 62.