Tomasz Bochenek
Ioan-Calin Revenco, 23-krotny reprezentant Mołdawii, podczas pierwszego występu w Puszczy Tomasz Bochenek
Puszcza Niepołomice - Czarni Połaniec 2:2 w sparingu rozegranym 12 stycznia w Staniątkach. Był to drugi mecz kontrolny "Żubrów" tego dnia, w drugiej połowie grały składem mocno młodzieżowym. W końcówce trzecioligowiec wykorzystał błędy Puszczy w defensywie, strzelił dwa gole, stąd i zaskakujący wynik.

Pierwszy garnitur trener Tomasz Tułacz pokazał w pierwszym piątkowym sparingu, wygranym z Bruk-Betem Nieciecza 2:1. Na Czarnych wystawił jedenastkę z dwoma zawodnikami pozyskanymi w tym okienku: Brazylijczykiem Thiago (grał już w Puszczy krótko wiosną 2023) oraz 23-krotnym reprezentantem Mołdawiii Ioanem-Calinem Revenco. W kadrze narodowej ten piłkarz gra jako prawy obrońca, dziś w Staniątkach sprawdzony został także na lewej stronie.

W bramce Puszczy stanął natomiast Michał Perchel, rocznik 2007. Jesienią był podstawowym bramkarzem Karpat Krosno w III lidze, teraz stoi przed szansą przenosin do klubu z ekstraklasy. A zasadzie - wiele wskazuje, że do Puszczy trafi. Trener Tułacz jest zwolennikiem tego transferu.

Na środku obrony testowany był rówieśnik Perchela, inny zawodnik Karpat - Kacper Czekański, po przerwie zagrała jednak przede wszystkim niepołomicka młodzież.

Puszcza Niepołomice - Czarni Połaniec 2:2 (2:0)

Bramki: 1:0 Mesanović 10, 2:0 Mesanović 40, 2:1 Wójcik 80, 2:2 Banik 90.
Puszcza: Perchel - Bartosz, Wojcinowicz, Sołowiej, Revenco - Thiago, Cichoń, Poczobut, Mesanović, Kramarz - Zapolnik; w II połowie grali: Kusak - Czekański, Gruszecki, Pieprzyca, Gil, Zębala, Sendor, Kutermak, Gaweł.
Czarni: Wieczerzak - Żądło, Bawor, Bakowski, Misztal - Sumara, Kołaska, Guca, Chmeiowiec, Kardaś - testowany; w II połowie grali: Paterek - Mucha, Załucki, Łebek, Smoleń, Wiktor, Kieryś, Wójcik, Banik, Przekota, Gębalski.