Sparing: Korona Kielce - Radomiak Radom 3:3

Marcel Olczyk
Korona rozegrała dziś swój drugi mecz kontrolny, w którym zremisowała 3:3 z Radomiakiem Radom. Aż trzy bramki padły po rzutach karnych. Jednego z goli dla kielczan strzelił młody Karol Angielski, który do tej pory grał przeważnie w drugiej drużynie.

W 27. minucie na prowadzenie wyszli gracze Radomiaka. Jakub Cieciura zdobył bramkę z rzutu karnego, w obrębie którego przeciwnika faulował Radek Dejmek. W 48. minucie kielczanie doprowadzili do remisu, po dobrej akcji Marcina Trojanowskiego faulowany w polu karnym był Marcin Cebula, a jedenastkę pewnie wykorzystał Paweł Zawistowski.

W 57. minucie znów piłkarze z Radomia mogli cieszyć się z prowadzenia, bowiem bramkę dla nich zdobył Fabian Skołorzyński. Niespełna pięć minut później na tablicy wyników znów widniał remis, bramkarz sfaulował Mateusza Stąporskiego, a karnego wykorzystał Przemysław Trytko.

W końcówce, gdy wydawało się, że wynik już się nie zmieni, w zamieszaniu pod bramką Radomiaka najlepiej odnalazł się młody napastnik Korony Karol Angielski, który wyprowadził po raz pierwszy w tym meczu swoją drużynę na prowadzenie. W 89. minucie kielczanie stracili piłkę, a przeciwnicy skrzętnie wykorzystali okazję do kontrataku i zdobyli bramkę wyrównującą.

Korona Kielce - Radomiak Radom 3:3

Bramki: Paweł Zawistowski 48 (k), Przemysław Trytko 62 (k), Karol Angielski 84 - Jakub Cieciura 27 (k), Fabian Skołorzyński 58, Szymon Stanisławski 89

Radomiak: Łukasz Skowron - Jakub Cieciura (46 Damian Skołorzyński), Daniel Ciach (46 Aleksiej Dubina), zawodnik testowany (46 Maciej Świdzikowski), Łukasz Derbich (60 Dawid Klepczyński) - Michał Bojek (46 Kacper Wnuk), Mateusz Radecki (60 Damian Szymański), Bartłomiej Michalski (46 Fabian Słowiński), Mariusz Kostek (70 Dawid Stawczyk), Piotr Kornacki (46 Leândro) - Łukasz Cichos (70 Szymon Stanisławski)

Korona Kielce: (skład wyjściowy) Ołeksij Szlakotin - Mateusz Stąporski, Radek Dejmek, Kamil Sylwestrzak, Adrian Bednarski - Ivan Marković, Vanja Marković, Paweł Zawistowski, Marcin Cebula, Marcin Trojanowski - Przemysław Trytko

źródło: Korona Kielce, Radomiak Radom

Polub nas na Facebooku! Tam dzieje się jeszcze więcej!