Sparing: Wisła Kraków - Energie Cottbus 1:2

PB/Gazeta Krakowska
Krakowska Wisła, która przygotowuje się do wiosennej rundy na obozie w tureckim Belek, przegrała w pierwszym meczu sparingowym z Energie Cottbus 1:2 (0:1).

Artur Szpilka przekaże 10 procent gaży na WOŚP. Za karę

"Biała Gwiazda" pierwszą bramkę straciła już w czwartej minucie gry, gdy Siergieja Pareikę z bliskiej odległości pokonał Daniel Adlung.

Kolejne gole padły dopiero po przerwie. Najpierw w 53. minucie wynik dla ekipy z Chociebuża podwyższył Sebastian Glasner a cztery minuty później na listę strzelców wpisał się Szewczyk. Jak się później okazało była to jedyna bramka dla Wisły w tym spotkaniu.

W meczu z Energie trener wiślaków wypróbował aż 22 zawodników.

Wisła Kraków - Energie Cottbus 1:2 (0:1)

Bramki: Szewczyk (57) - Adlung (4), Glasner (53)

Wisła Kraków: Sergei Pareiko (46 Michał Miśkiewicz) - Marko Jovanović (46 Kew Jaliens), Arkadiusz Głowacki (46 Osman Chávez), Alan Uryga (46 Michał Czekaj), Łukasz Burliga (46 Gordan Bunoza) - Emmanuel Sarki (46 Paweł Stolarski), Radosław Sobolewski (46 Cezary Wilk), Daniel Brud (46 Łukasz Garguła), Michał Chrapek (46 Rafał Boguski), Ivica Iliev (46 Michał Szewczyk) - Cwetan Genkow (46 Daniel Sikorski).