Podbeskidzie przegrało z Turem w sparingu

Piotr Szymański
Piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Biała przegrali w sobotę z drugoligowym Turem Turek 1:2 (0:1) w sparingu rozegranym na zakończenie tygodniowego zgrupowania w Gutowie Małym. Bramkę dla bielszczan strzelił Maciej Rogalski w 73. minucie z rzutu karnego.

Kolejny mecz towarzyski Podbeskidzie rozegra w środę, a rywalem będzie zespół czeskiej ekstraklasy Banik Ostrawa.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Tur Turek 1:2 (0:1)

Gol dla Podbeskidzia: Maciej Rogalski (73', z rzutu karnego)

Podbeskidzie: (I połowa) Maciej Wierzbicki – Sławomir Cienciała, Bartłomiej Konieczny, Ondrej Sourek, Krzysztof Król – Piotr Malinowski, Dariusz Kołodziej, Liran Cohen, Wojciech Reiman, Mariusz Sacha – Milan Nikolić. (II połowa) Bartłomiej Danowski – Tomasz Górkiewicz, Juraj Dancik, Mariusz Mikoda, Łukasz Mierzejewski – Maciej Rogalski, Liad Elmalich, Wojciech Reiman, Wojciech Jurek, Maksymilian Wojtasik – Ivan Curić

Źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała, PAP

Sparingi - czytaj więcej o zimowych grach kontrolnych polskich zespołów!