Damian Wiśniewski
Jedynego gola w tym meczu strzelił Przemysław Śliwiński
Jedynego gola w tym meczu strzelił Przemysław Śliwiński Marcin Słoka
Star Starachowice wygrał w pierwszym tegorocznym meczu o punkty trzeciej ligi. Po golu Przemysława Śliwińskiego ograł 1:0 Świdniczankę Świdnik.

Star Starachowice pokonał Świdniczankę Świdnik

Star Starachowice - Świdniczanka Świdnik 1:0 (0:0)
Bramka:
Przemysław Śliwiński 78.
Star: Lipiec: Majdanewycz (70. Wcisło), Jagiełło, Bracik, Stefański, Głaz, Ambrozik, Puton (80. Duda), Handzlik (56. Kośmider), Kawecki (56. Cukrowski), Stanisławski (70. Śliwiński).

Zobacz zdjęcia z meczu:

Starcie Staru Starachowice ze Świdniczanką Świdnik było meczem dwóch beniaminków rozgrywek grupy czwartej piłkarskiej trzeciej ligi.

Trener zielono-czarnych w pierwszym składzie do gry desygnował dwóch zawodników, którzy zasilili drużynę w trakcie zimowej przerwy w rozgrywkach. Kibice w Ożarowie mogli zobaczyć od pierwszej minuty Jakuba Głaza i Mateusza Kaweckiego. Z ławki rezerwowych wszedł natomiast Jakub Cukrowski.

Byłeś na tym meczu? Zobacz zdjęcia z trybun:

Kluczowe okazało się jednak wejście innego rezerwowego, Przemysława Śliwińskiego, który w 78. minucie wpisał się na listę strzelców i ustalił wynik na 1:0 dla Staru.

Starachowiczanie wygrali i awansowali na czwarte miejsce w tabeli. W kolejnym meczu zmierzą się z Siarką Tarnobrzeg na wyjeździe - będzie to w sobotę dziewiątego marca od godziny 14.

5. Siarka Tarnobrzeg 18 33 33-16
6. Podlasie Biała Podlaska 19 33 31-15
7. Chełmianka Chełm 19 32 36-34
8. Unia Tarnów 19 28 30-31
9. Wiślanie Jaśkowice 19 26 31-24
10. Garbarnia Kraków 19 26 30-31
11. Czarni Połaniec 19 25 35-32
12. Świdniczanka Świdnik 18 24 27-30