Tymex Liga Okręgowa. 21 kolejka. Rezerwy Radomiaka pewnie wygrywają. Trzy gole Nogaja z Powiślanki. Zobaczcie wyniki i tabelę

Sławomir Sijer
Rezerwy Radomiaka pewnie wygrywają mecz za meczem.
W sobotę i niedzielę rozegrano kolejne mecze radomskiej Tymex Ligi Okręgowej. W starciu drużyn z czołówki Radomiak II pewnie wygrał z Gracją w Tczowie. Trzy gole dla Powiślanki dobył Nogaj. Zobaczcie wyniki i tabelę.

Tymex Liga Okręgowa - 21 kolejka. Wyniki

Młodzik 18 Radom - Proch Pionki 1:2 (0:1).
Bramki: Gliński (85.) - Sharko (17.), Iwanowski (90. - karny)
Po meczu tak mówili trenerzy obu drużyn
Łukasz Glista, Młodzik-18 Radom

Paweł Górak, Proch Pionki

Królewscy Jedlnia - KS Warka 2:1 (1:1)
Bramki: Konrad Tkaczyk 31, Piotr Mąkosa 89 - Kacper Puzianowski 23
Królewscy: Piaseczny - Kruk, Mąkosa, Pietrzyk, Kędzior, Sałek, Siek, Tkaczyk, Klimkowski (63 Lis), Jurczak, Rolnik (66 Skalski).
Warka: Wąszewski - Malinowski, Rawski, Lenarczyk, M. Madej, D. Madej, Puzianowski, Witkowski (68 Grodzicki), Potrzebowski, Jasnoch, Dombek (51 Grot).

Mecz rozpoczął się dobrze dla gości, którzy objęli prowadzenie. W 70 minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Jasnoch i gra Warki się posypała. Gola na 2:1 Królewscy strzelili w 89 minucie.

Gracja Tczów - Radomiak II Radom 0:3 (0:1)
Gracja: Wargacki – Kopeć, Odzimkowski, Korcz, Woźniak, J. Gleguła, Chmurzyński, Ogonowski, Kosowski, Starzyk, Hebda.

Piłkarze Graji wszystkie gole stracili po stałych fragmentach gry.

Gryf Policzna - Powiślanka Lipsko 0:3 (0:1)
Bramki: Nogaj 40., 70., 90.
Powiślanka: Wnukowski - Prokop (61. Plesz), Bzikot, Szczerba (78. Włoszczak), Król, Wójtowicz (55. Bąk), Mikołajek, Spychaj, Nogaj, Skowroński (57. Brociek), Pacek (77. Magierek)

Pilica Nowe Miasto nad Pilicą - Orzeł Wierzbica 0:2 (0:1)
Bramki: Dziurzyński 20 z karnego, Kosela 60.
Orzeł: Bilski – B. Ankurowski, R. Jarząbek, I Jarząbek, Spadło (88 Stąpór) ,Kosela, Rogala, Woźniak, Dziurzyński, Jaworski, Wójcik (75 I Ankurowski).

Zacięty mecz, dużo walki. W drugiej połowie kontrolę nad grą przejął Orzeł.

KS Błotnica Stara - Mazowsze Grójec 1:0 (1:0.
Bramkę strzelił Rozalewski w 43 minucie.

Mazowsze: Fileski – Gotlieb, gałka, Kozłowski, Grygiel, Konopka, Rola, Derewicz, Orłowski, Prasek, Ostrowski.

KS Błotnica broni się przed spadkiem i to było widać na boisku. Gospodarze zrobili wszystko, by wygrać.

Jodła Jedlnia Letnisko - Centrum Radom 1:1 (1:1)

Bramki strzelili: Rutka z karnego dla Jodły i Szary w 24 dla Centrum.

Jodła: Prasek – Czarnecki, Dobrasiewicz, Skowroński G (65 Winiarski), T. Oparcik, Seledec, K. Oparcik (89 Tolik), Wieczorek (46 K. Skowroński)

Mecz na remis. Podział punktów wydaje się być wynikiem sprawiedliwym.