Wysoka wygrana Broni Radom z Wierną Małogoszcz

SzS
Fragment meczu Broń - Wierna
Fragment meczu Broń - Wierna S. Szymczak
Piłkarze Broni Radom pokonali w meczu sparingowym trzecioligową Wierną Małogoszcz 4:0. Jedną z bramek zdobył Wojciech Kupiec, doświadczony obrońca, który powrócił do radomskiego klubu.

Broń Radom - Wierna Małogoszcz 4:0 (1:0)
Bramki: Więcek 10, Kupiec 58, Lesniewski 82, Oziewicz 88.
Broń: Młodziński - Jakubczyk, Sala, Kupiec, Wieczorek, Leśniewski, Sobolewski, Nowosielski, Więcek, Nogaj, Czarnecki oraz Bochniewski, Dobosz, Jedynak, Góźdź, Oziewicz, Sałek, Aziz.

Czwartoligowcy z Radomia rozegrali bardzo dobry mecz i już do przerwy powinni prowadzić różnicą co najmniej trzech bramek. Objęli prowadzenie na początku meczu po strzale Emila Więcka, a potem grali trochę nieskutecznie. Za to styl gry, tempo i pomysłowe akcje mogły się podobać.
Po przerwie wynik podwyższył Wojciech Kupiec. Ostatnio 36-letni defensor był grającym trenerem KS Warka, ale chciał wrócić do Broni i pomóc jej w walce o awans.
- Chcę zakończyć przygodę z futbolem właśnie w Broni, a do tego chciałbym, aby to był sezon zakończony powrotem do trzeciej ligi - mówił po meczu Wojciech Kupiec.
Doświadczony obrońca był w tym meczu jednym z najlepszych zawodników i na szczeblu czwartej ligi powinien sobie poradzić.

Materiał oryginalny: Wysoka wygrana Broni Radom z Wierną Małogoszcz - Echo Dnia Radomskie