— Piłka nożna,
— Regionalny PP: lubelskie,
Lublin - II runda
31.07.2019 – 04.08.2019
|
Sobota, 03 sierpnia 2019 |
16:30 |
|
Amator Rososz-Leopoldów |
2:3 |
Mazowsze Stężyca |
|
17:00 |
|
MKS Ryki |
0:2 |
Garbarnia Kurów |
|
Niedziela, 04 sierpnia 2019 |
13:00 |
|
LKS Potok Wielki |
1:6 |
LKS Stróża |
|
17:30 |
|
KPP Opole Lubelskie |
0:6 |
Stal Poniatowa |
|
17:30 |
|
Kadet Lisów |
0:2 |
Sokół Konopnica |
|
17:30 |
|
LKS Gościeradów |
2:9 |
Janowianka Janów Lubelski |
|
17:30 |
|
Orion Niedrzwica Duża |
3:0 |
Tęcza Bełżyce |
|
17:30 |
|
POM Iskra Piotrowice |
0:0 |
Świdniczanka Świdnik Mały |
|
17:30 |
|
Wisła II Puławy |
5:1 |
Opolanin Opole Lubelskie |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: lubelskie,
Biała Podlaska - I runda
03.08.2019 – 04.08.2019
|
Sobota, 03 sierpnia 2019 |
17:00 |
|
ULKS Dębowica |
0:2 |
Bizon Jeleniec |
|
17:30 |
|
LZS Sielczyk (Biała Podlaska) |
2:4 |
OKS BOZPN Biała Podlaska |
|
Niedziela, 04 sierpnia 2019 |
13:00 |
|
Armaty Stoczek Łukowski |
1:0 |
Dwernicki Stoczek Łukowski |
|
13:00 |
|
Olimpia Jabłoń |
2:1 |
SRG Sławatycze |
|
13:00 |
|
Orzeł Zalesie |
0:3 |
Wenus Oszczepalin |
|
13:00 |
|
Tur Turze Rogi |
3:2 |
Start Gózd |
|
13:00 |
|
Unia II Krzywda |
1:3 |
Polesie Serokomla |
|
13:00 |
|
Unia II Żabików |
2:2 |
Wóldom Wólka Domaszewska |
|
13:00 |
|
Absolwent Domaszewnica |
1:7 |
ŁKS Łazy |
|
13:00 |
|
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
7:1 |
Sokół Adamów |
|
13:00 |
|
Az-Bud Komarówka Podlaska |
-:- |
Tytan Wisznice |
|
13:00 |
|
Bór Dąbie |
3:2 |
Bad Boys Zastawie |
|
16:00 |
|
Huragan II Międzyrzec Podlaski |
1:2 |
SPLGMP Rogoźnica |
|
16:00 |
|
Janowia Janów Podlaski |
1:2 |
Granica Terespol |
|
16:00 |
|
Lutnia II Piszczac |
-:- |
Krzna Rzeczyca |
|
16:00 |
|
Niwa Łomazy |
3:0 |
Unia Żabików |
|
16:00 |
|
Orkan Wojcieszków |
3:2 |
Piekiełko Przykwa |
|
16:00 |
|
Perła Dwornia |
7:4 |
Orlęta Gołaszyn |
|
16:00 |
|
Twierdza Kobylany |
2:3 |
LKS Milanów |
|
16:00 |
|
Victoria Parczew |
0:2 |
Lutnia Piszczac |
|
16:00 |
|
Agrosport Leśna Podlaska |
-:- |
Orzeł Czemierniki |
|
16:00 |
|
LZS Dobryń |
1:3 |
Grom Kąkolewnica |
|
16:00 |
|
Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
1:2 |
Unia Krzywda |
|
16:00 |
|
Olimpia Okrzeja |
0:3 |
Kujawiak Stanin |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: lubelskie,
Zamość/Biłgoraj - finał
04.08.2019 – 04.08.2019
|
16:00 |
|
Tanew Majdan Stary |
3:2 |
Cosmos Józefów |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: lubelskie,
Zamość/Tomaszów Lubelski - finał
04.08.2019 – 04.08.2019
|
17:00 |
|
Pogoń 96 Łaszczówka |
1:2 |
Huczwa Tyszowce |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: lubelskie,
Zamość/Zamość - finał
04.08.2019 – 04.08.2019
|
17:00 |
|
Olimpia Miączyn |
0:3 |
Gryf Gmina Zamość |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: lubelskie,
Biała Podlaska - II runda
10.08.2019 – 11.08.2019
|
Sobota, 10 sierpnia 2019 |
17:00 |
|
Niwa Łomazy |
3:3 |
OKS BOZPN Biała Podlaska |
|
Niedziela, 11 sierpnia 2019 |
16:00 |
|
Armaty Stoczek Łukowski |
7:2 |
Wóldom Wólka Domaszewska |
|
16:00 |
|
Az-Bud Komarówka Podlaska |
1:1 |
LKS Milanów |
|
16:00 |
|
Bór Dąbie |
1:5 |
Grom Kąkolewnica |
|
16:00 |
|
Granica Terespol |
0:5 |
Lutnia Piszczac |
|
16:00 |
|
Olimpia Jabłoń |
1:0 |
Krzna Rzeczyca |
|
16:00 |
|
Orkan Wojcieszków |
0:1 |
SPLGMP Rogoźnica |
|
16:00 |
|
Orzeł Czemierniki |
0:3 |
ŁKS Łazy |
|
16:00 |
|
Perła Dwornia |
1:5 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
|
16:00 |
|
Polesie Serokomla |
5:3 |
Kujawiak Stanin |
|
16:00 |
|
Tur Turze Rogi |
4:2 |
Wenus Oszczepalin |
|
16:00 |
|
Unia Krzywda |
0:2 |
Bizon Jeleniec |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: lubelskie,
Chełm - I runda
10.08.2019 – 11.08.2019
|
Sobota, 10 sierpnia 2019 |
14:00 |
|
Chełmska Husaria Chełm |
4:1 |
Vojsławia Wojsławice |
|
Niedziela, 11 sierpnia 2019 |
17:00 |
|
Jednostka Wojskowa 1230 Chełm |
0:3 |
Hutnik Dubeczno |
|
17:00 |
|
Nonejmy Krasnystaw |
2:9 |
Znicz Siennica Różana |
|
17:00 |
|
Pomian Chełm |
1:6 |
Vitrum Wola Uhruska |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: lubelskie,
Lublin - III runda
10.08.2019 – 11.08.2019
|
Sobota, 10 sierpnia 2019 |
17:00 |
|
Garbarnia Kurów |
2:3 |
Granit Bychawa |
|
17:00 |
|
Mazowsze Stężyca |
0:3 |
Powiślak Końskowola |
|
17:00 |
|
Orion Niedrzwica Duża |
3:4 |
Lublinianka Lublin |
|
17:00 |
|
Sokół Konopnica |
0:4 |
Lewart Lubartów |
|
17:00 |
|
Stal Poniatowa |
4:2 |
LKS Stróża |
|
Niedziela, 11 sierpnia 2019 |
11:00 |
|
Avia II Świdnik |
2:1 |
Górnik II Łęczna |
|
16:00 |
|
Janowianka Janów Lubelski |
0:5 |
Świdniczanka Świdnik Mały |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: lubelskie,
Chełm - II runda
14.08.2019 – 21.08.2019
|
Środa, 14 sierpnia 2019 |
18:00 |
|
Spółdzielca Siedliszcze |
3:1 |
Orzeł Srebrzyszcze |
|
Czwartek, 15 sierpnia 2019 |
11:00 |
|
Chełmska Husaria Chełm |
3:2 |
Brat Siennica Nadolna |
|
17:00 |
|
Hetman Żółkiewka |
4:4 |
Bug Hanna |
|
17:00 |
|
Hutnik Dubeczno |
4:1 |
Frassati Fajsławice |
|
17:00 |
|
Ogniwo Wierzbica |
2:1 |
Agros Suchawa |
|
17:00 |
|
Ruch Izbica |
0:2 |
Granica Dorohusk |
|
17:00 |
|
Unia Rejowiec |
2:1 |
Start Pawłów |
|
17:00 |
|
Vitrum Wola Uhruska |
0:3 |
Start Krasnystaw |
|
17:00 |
|
Znicz Siennica Różana |
1:3 |
Unia Białopole |
|
Środa, 21 sierpnia 2019 |
17:00 |
|
Astra Leśniowice |
4:2 |
MKS Siedliska |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: lubelskie,
Biała Podlaska - III runda
18.08.2019 – 21.08.2019
|
Niedziela, 18 sierpnia 2019 |
16:00 |
|
Armaty Stoczek Łukowski |
1:2 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
|
16:00 |
|
Tur Turze Rogi |
0:4 |
Polesie Serokomla |
|
Środa, 21 sierpnia 2019 |
17:00 |
|
Grom Kąkolewnica |
1:2 |
Podlasie Biała Podlaska |
|
17:00 |
|
LKS Milanów |
0:6 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
|
17:00 |
|
Niwa Łomazy |
1:2 |
Lutnia Piszczac |
|
17:00 |
|
Olimpia Jabłoń |
1:3 |
Bizon Jeleniec |
|
17:00 |
|
SPLGMP Rogoźnica |
1:2 |
Huragan Międzyrzec Podlaski |
|
17:00 |
|
ŁKS Łazy |
5:8 |
Orlęta Łuków |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: lubelskie,
Zamość - 1/4 finału
04.09.2019 – 04.09.2019
|
Środa, 04 września 2019 |
16:30 |
|
Gryf Gmina Zamość |
1:3 |
Łada 1945 Biłgoraj |
|
16:30 |
|
Tanew Majdan Stary |
0:5 |
Kryształ Werbkowice |
|
16:30 |
|
Tomasovia Tomaszów Lubelski |
3:4 |
Hetman Zamość |
|
16:30 |
|
Unia Hrubieszów |
7:1 |
Huczwa Tyszowce |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: lubelskie,
Biała Podlaska - IV runda
04.09.2019 – 25.09.2019
|
16:00 |
|
Lutnia Piszczac |
2:4 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
|
16:30 |
|
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
0:2 |
Podlasie Biała Podlaska |
|
17:00 |
|
Polesie Serokomla |
3:8 |
Huragan Międzyrzec Podlaski |
|
Środa, 25 września 2019 |
16:00 |
|
Bizon Jeleniec |
2:1 |
Orlęta Łuków |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: lubelskie,
Lublin - IV runda
11.09.2019 – 11.09.2019
|
Środa, 11 września 2019 |
16:30 |
|
Avia II Świdnik |
2:4 |
Granit Bychawa |
|
16:30 |
|
Stal Poniatowa |
3:3 |
Powiślak Końskowola |
|
16:30 |
|
Wisła II Puławy |
0:4 |
Lewart Lubartów |
|
16:30 |
|
Świdniczanka Świdnik Mały |
3:2 |
Lublinianka Lublin |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: lubelskie,
Chełm - III runda
18.09.2019 – 18.09.2019
|
Środa, 18 września 2019 |
16:00 |
|
Chełmska Husaria Chełm |
5:1 |
Astra Leśniowice |
|
16:00 |
|
Granica Dorohusk |
2:1 |
Victoria Żmudź |
|
16:00 |
|
Hutnik Dubeczno |
1:4 |
Unia Rejowiec |
|
16:00 |
|
Ogniwo Wierzbica |
3:0 |
Bug Hanna |
|
16:00 |
|
Spółdzielca Siedliszcze |
0:8 |
Sparta Rejowiec Fabryczny |
|
16:00 |
|
Start Krasnystaw |
2:0 |
Włodawianka Włodawa |
|
16:00 |
|
Unia Białopole |
2:2 |
Kłos Chełm |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: lubelskie,
Lublin - 1/4 finału
25.09.2019 – 08.10.2019
|
Środa, 25 września 2019 |
15:45 |
|
Granit Bychawa |
2:3 |
Avia Świdnik |
|
15:45 |
|
Lewart Lubartów |
0:0 |
Stal Kraśnik |
|
15:45 |
|
Świdniczanka Świdnik Mały |
0:5 |
Wisła Puławy |
|
Wtorek, 08 października 2019 |
15:15 |
|
Powiślak Końskowola |
0:5 |
Motor Lublin |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: lubelskie,
Zamość - 1/2 finału
25.09.2019 – 25.09.2019
|
Środa, 25 września 2019 |
16:00 |
|
Kryształ Werbkowice |
3:3 |
Unia Hrubieszów |
|
16:00 |
|
Łada 1945 Biłgoraj |
0:6 |
Hetman Zamość |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: lubelskie,
Chełm - IV runda
16.10.2019 – 16.10.2019
|
Środa, 16 października 2019 |
14:45 |
|
Chełmska Husaria Chełm |
1:3 |
Kłos Chełm |
|
14:45 |
|
Granica Dorohusk |
0:1 |
Sparta Rejowiec Fabryczny |
|
14:45 |
|
Ogniwo Wierzbica |
1:4 |
Chełmianka Chełm |
|
14:45 |
|
Start Krasnystaw |
4:1 |
Unia Rejowiec |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: lubelskie,
Lublin - 1/2 finału
28.11.2019 – 29.11.2019
|
Czwartek, 28 listopada 2019 |
12:00 |
|
Lewart Lubartów |
0:1 |
Avia Świdnik |
|
Piątek, 29 listopada 2019 |
17:00 |
|
Motor Lublin |
1:0 |
Wisła Puławy |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: lubelskie,
Biała Podlaska - 1/2 finału
29.02.2020 – 15.04.2020
|
Sobota, 29 lutego 2020 |
14:00 |
|
Huragan Międzyrzec Podlaski |
1:3 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
|
Środa, 15 kwietnia 2020 |
16:00 |
|
Bizon Jeleniec |
-:- |
Podlasie Biała Podlaska |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: lubelskie,
Chełm - 1/2 finału
15.04.2020 – 15.04.2020
|
16:00 |
|
Kłos Chełm |
-:- |
Chełmianka Chełm |
|
16:00 |
|
Start Krasnystaw |
-:- |
Sparta Rejowiec Fabryczny |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: lubelskie,
Lublin - finał
22.04.2020 – 22.04.2020
|
Środa, 22 kwietnia 2020 |
19:00 |
|
Motor Lublin |
-:- |
Avia Świdnik |
|
— Piłka nożna,
— Regionalny PP: lubelskie,
Zamość - finał
06.05.2020 – 06.05.2020
|
Środa, 06 maja 2020 |
17:00 |
|
Unia Hrubieszów |
-:- |
Hetman Zamość |
|