Armenia

0

Francja

3

• Armenia nie miała dziś żadnych atutów s tarciu z Trójkolorowymi. Francuzi niewielkim nakładem sił za sprawą Gignaca, remy`ego oraz Griezmanna pokonują 3:0 gospodarzy. Rożnica klas dzieląca oba zespoły jest naprawdę duża. dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na mecz, który Nas rozpali. już o 20-45 na Stadionie Narodowym Polacy podejmą Szkocję. Oby dzisiejszy wieczór zakończył się dla Nas pomyślnie. Dziękujemy! Dobranoc!

• Arbiter kończy mecz towarzyski, Francja w Erewanie pewnie pokonuje 3:0 Armenię.

• Ostatnia chyba szansa gospodarzy, długa piłka w pole karne gości, o mały włos a do futbolówki dopadłby napastnik Armenii.

• Arbiter doliczył 3 minuty.

• Jedenasta zmiana w dzisiejszym spotkaniu, za Mkrtchyana pojawił się Aslanyan.

• Benzemy dostał piłkę na lewym skrzydle zastawił piłkę, którą wybił defensor gospodarzy, goście rozpoczną od rzutu rożnego. Korner został krótko wykonany, Francuzi szanują futbolówkę.

• Na placu zobaczymy Karima Benzemę. Napastnik Realu Madryt pojawia się w miejsce Giganca.

• Korner dla gospodarzy, dośrodkowanie jednego z piłkarzy Armenii bez problemu łapie Mandanda.

• Kapitalna prostopadła piłka za obrońców od Giganca dociera do Antoine Griezmanna. Francuz mija bramkarza i pakuje piłkę do pustej bramki!!!

• Griezmann, 3:0 dla Les Blues!!!!

• Zamieszanie w polu karnym po rzucie rożnym, wyjaśniają obrońcy.

• Piąta zmiana u gospodarzy, za Pizelliego pojawia się Sarkis Karapetian.

• Kolejny korner dla gości, do piłki podchodzi Valbuena.

• Na pocieszenie można być pewnym, że na Stadionie Narodowym atmosfera będzie o wiele bardziej gorąca, niż na stadionie w Erewanie.

• Brzydki faul po prawej stronie boiska. Żółtym kartonikiem ukarany Jallet.

• Wrzutka w pole karne jednego z pomocników gospodarzy dotarła do Hovhannesa Hambardzumanyana , strzał głową broni Mandanda.

• Kibice na stadionie również się uciszyli....

• Korner dla gości, do piłki podchodzi Mathieu Valbuena. Strzelał Pogba, futbolówka przeleciała nad bramką gospodarzy.

• Mecz w drugiej części spotkania naprawdę słaby, różnica klas jest tak widoczna, że Ormianie nie potrafią narzucić swojego stylu gry, a Francuzi spokojnie rozgrywają między sobą piłkę i co jakiś czas leniwie atakują bramkę Kasparova.

• Deschamps dokonuje kolejnej zmiany. Boisko opuszcza Remy, a w jego miejsce pojawia się Valbuena.

• Żółtą kartką w 64. minucie został ukarany jeden z gospodarzy za przewinienie na strzelcu pierwszej bramki dla Trójkolorowych.

• Jak tak dalej pójdzie to obydwaj trenerzy wymienią ponad połowę drużyny.

• czwarta zmiana w zespole Challandesa.

• Seria rzutów różnych dla gości, jak na razie Gevorg Kasparov nie musiał interweniować w czasie kornerów, jednak kilak chwil wcześniej dwukrotnie został wypróbowany przez napastników Francji strzałami po ziemi, które bez problemu wyłapał.

• Trzecia zmiana gospodarzy. Na placu gry pojawi się Hambardzumyan za Sarkisova.

• Przerwa w grze, na boisku leży Remy. Potrzebna pomoc medyczna.

• Ładny strzał po ziemi Remy`ego, były zawodnik QPR jest dziś bardzo aktywny.

• Ciekawa roszada w drużynie Armenii, Bernard Challandes dokonuje wymiany na pozycji bramkarza.

• Trzecia roszada we Francji: za Dimitria Payeta zobaczymy Cabellę.

• Zmiana w zespole gości, na boisku zamelduje się Griezmann w miejsce Sissoko.

• Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy. Za Yedigaryana pojawi się Daszian.

• Piłka wycofana przed pole karne gości, strzelał pomocnik gospodarzy będzie rzut rożny.

• Pogba faulowany około 35. metrów od bramki gospodarzy, będzie szansa na dobre dośrodkowanie w pole karne. Dimitri Payet za mocno zagrał piłkę, która opuściła boisko.

• Gignac pewny strzałem w prawy róg wyprowadza gości na dwubramkowe prowadzenie!!!!

• Rzut karny, zdaniem sędziego faulowany Paul Pogba!!!!

• Trochę wyżej wyszli Ormianie, już 5-6 piłkarzami na połowie Francji próbują odebrać piłkę gościom.

• Goście nie forsują tempa, prowadzenie 1:0 w zupełności ich zadowala.

• Pizelli piętką wycofał piłkę do Levona Hayrapetyana. strzał pomocnika poleciał wysoko nad francuską bramką.

• Piłka za darmo oddana bramkarzowi gospodarzy teraz to Ormianie będą mieli szansę na dobrą akcję.

• Długa akcja Francuzów, goście szanują futbolówkę.

• Groźny strzał gospodarzy, na raty broni Mandanda.

• Od 46. minuty na boisku w miejsce Matuidiego widzimy Paula Pogbę.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania w stolicy Armenii.

• Francuzi prowadzą do przerwy w meczu towarzyskim z Armenią.

Goście są w pełni zadowoleni z wyniku.

• Zobaczymy czy gospodarze odważniej zaatakują bramkę Mandandy, można raczej tego się spodziewać.

• Goście w pełni zasłużenie prowadzą w Erewanie, podopieczni Deschampsa kontrolują przebieg spotkania, a gospodarze sporadycznie starają się uruchomić szybkie kontry po przejęciu piłki, jak na razie bez skutecznie.

• W tej chwili arbiter kończy pierwszą część spotkania.

• Do końca pierwszej części została minuta, Francuzi kontrolują przebieg spotkania.

• Do prostopadłej piłki wychodził Artiom Simonyan, jednak reakcja Mandandy była prawidłowa. Bramkarz Marsylii pewnie wyszedł do piłki, przy czym trochę się poobijał.

• W strzałach 5-3 prowadzą Francuzi.

• Próba ataku Ormian szybko kończy się stratą piłki, od autu goście.

• Po raz kolejny stały fragment gry nie przynosi zagrożenia pod bramką Berezeovsky`ego

• Gignac odebrał piłkę przed polem karnym , pognał w stronę bramki gospodarzy, zamiast strzelać próbował dograć do remy`ego i piłka odbita od obrońcy Armenii wychodzi na korner.

• Okres gry, w której nie wiele do powiedzenia mają gospodarze. Podopieczni Challandesa szybko tracą piłkę.

• Remy dośrodkował z lewej strony w pole karne do Giganca. Ależ błąd defensorów, którzy powinni wybić piłkę. Napastnik Marsylii nie potrafił pokonać bramkarza gospodarzy, który fanatycznie broni!!! Powinno być 2:0 dla Francji.

• Piłkę dośrodkowaną z rzutu rożnego wybijają obrońcy gospodarzy.

• Dośrodkowanie z prawej strony Jalleta, ląduje an głowie jednego z Francuzów, do piłki dociera defensor gospodarzy, który niefortunnie zamiast wybić futbolówkę przed siebie wybił ją na rzut rożny.

• Piłkę zagraną przez Pizelliego bez problemu łapie Steve Mandanda.

• Faulowany jeden z Ormian, będzie okazja, an dobre dośrodkowanie.

• Moussa Sissoko starał się wywalczyć rzut rożny, został jednak wypchnięty przez defensorów gospodarzy. zaczynamy od bramki.

• Armenia cofa się całym zespołem na własną połówkę, gdy piłkę przejmują Francuzi.

• Teraz podopieczni Bernarda Challandesa próbowali się przedrzeć, w polu karnym gości faulowany był jednak Lucas Digne.

• Żółta kartka dla Taron Voskanyana za brzydki faul w środkowej strefie boiska.

• Dodajmy,że w 4. minucie spotkania żółtą kartką został ukarany Moussa Sissoko.

• N a boisku leży Artur Yedigaryan. mamy przerwę w grze.

• Okres spokojniejszej gry. Trójkolorowi kontrolują przebieg spotkania, a gospodarze szybkim kontrami próbują się przedrzeć w pole karne gości.

• Kolejna szansa Francuzów, tym razem po rzucie rożnym. Payet dośrodkował z narożnika do piłki dopadł jeden z Francuzów, jednak przestrzelił.

• Ależ natychmiastowa odpowiedź podopiecznych Deschampsa. Piłkę w polu karnym otrzymał remy, przełożył obrońcę i strzelił na bramkę Berezovsky`ego. piłka odbiła się od słupka!!!

• Ależ okazja gospodarzy, z piłką popędził Marcos Pizelli, w polu karnym oddał kąśliwy strzał, piłka opuściła boisko i korner dla Ormian.

• Brzydki faul Schniederlina na jednym z gospodarzy. Od rzutu wolnego zaczną Ormianie.

• Jak na razie posiadanie piłki dla Francji: 59% - 41%

• Kontra Ormian, z piłką popędził Artur Sarkisov, jednak w polu karnym gości pogubił się w dryblingu i futbolówka opuściła plac gry.

• Dośrodkowanie Payeta wybija bramkarz gospodarzy, Francuzi dalej utrzymują się przy piłce

• Francuzi atakują przede wszystkim prawym skrzydłem, będzie kolejny korner dla Trójkolorowych.

• W Erewaniu kibice gospodarzy głośno wspierają swoich ulubieńców.

• Podopieczni Didiera Deschampsa kontrolują przebieg spotkania, widać różnicę klas dzielącą obydwa zespoły.

• Kolejna okazja Les Blues, po jednym z rzutów rożnych do piłki dopadł jeden z piłkarzy francuskich, który minimalnie przestrzelił!!!

• Świetna okazja Francuzów, piłka trafiła an prawe skrzydło do Gignaca, który zagrał piłkę wzdłuż pola bramkowego gospodarzy, tam do piłki dopadł Remy i bez problemów umieścił piłkę w siatce.

• Gooooollll 1:0 DLA FRANCJIII!!!!!

• Teraz przy piłce dłużej utrzymują się goście.

• Pierwszy strzał gospodarzy, jednak niecelny. Ormianie rozpoczęli z animuszem.

• No to zaczynamy pierwszą część spotkania Armenia - Francja!!!

• Szatnia Francuzów przed dzisiejszym spotkaniem z Armenią.

• Francuzi kilak dni temu pokonali po bramkach Paula Pogby oraz Karima Benzemy 2:1 Portugalię.

• Ormianie ostatnie spotkanie rozegrali w ramach eliminacji do Euro 2016 z Serbią. Mecz zakończył się wynikiem 1:1, a dla gospodarzy trafił Robert Arzumanyan.

• Didier Deschamps daje dziś szansę gry piłkarzom, którzy nie mieli okazji zagrać w meczu z Portugalią.

• Witamy bardzo serdecznie, na relacji live ze spotkania: Armenia - Francja, za kilkanaście minut początek spotkania!