Chojniczanka Chojnice

Chojniczanka Chojnice

Obserwuj klub

1 3 4 5 ... 55 »

Terminarz rozgrywek

26. sierpnia 2017 26. października 2017

Brak danych
Niedziela, 27 sierpnia 2017
— Piłka nożna, — Nice 1 Liga, 6. kolejka 26.08.201727.08.2017
17:00 Chojniczanka Chojnice 4:3 Ruch Chorzów
Sobota, 02 września 2017
— Piłka nożna, — Nice 1 Liga, 7. kolejka 02.09.201703.09.2017
15:00 Odra Opole 2:1 Chojniczanka Chojnice
Niedziela, 10 września 2017
— Piłka nożna, — Nice 1 Liga, 8. kolejka 09.09.201710.09.2017
17:00 Chojniczanka Chojnice 3:0 GKS Tychy
Sobota, 16 września 2017
— Piłka nożna, — Nice 1 Liga, 9. kolejka 16.09.201717.09.2017
18:00 Zagłębie Sosnowiec 1:3 Chojniczanka Chojnice
Sobota, 23 września 2017
— Piłka nożna, — Nice 1 Liga, 10. kolejka 23.09.201724.09.2017
17:00 Chojniczanka Chojnice 0:0 Olimpia Grudziądz
Środa, 27 września 2017
— Piłka nożna, — Puchar Polski, 1/8 finału 19.09.201721.09.2017
15:30 Chojniczanka Chojnice -:- Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Niedziela, 01 października 2017
— Piłka nożna, — Nice 1 Liga, 11. kolejka 30.09.201701.10.2017
18:00 Wigry Suwałki -:- Chojniczanka Chojnice
Sobota, 07 października 2017
— Piłka nożna, — Nice 1 Liga, 12. kolejka 07.10.201708.10.2017
17:00 Chojniczanka Chojnice -:- Górnik Łęczna
Sobota, 14 października 2017
— Piłka nożna, — Nice 1 Liga, 13. kolejka 14.10.201715.10.2017
Stal Mielec -:- Chojniczanka Chojnice
Sobota, 21 października 2017
— Piłka nożna, — Nice 1 Liga, 14. kolejka 21.10.201722.10.2017
17:00 Chojniczanka Chojnice -:- Pogoń Siedlce

Nice 1 Liga

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do Ekstraklasy
Baraż o utrzymanie w 1. lidze
Spadek do 2. ligi
Ruch Chorzów został ukarany odjęciem 5 punktów za zaległości finansowe
1 Odra Opole Live 10 20 6 2 2 15-10
2 Chojniczanka Chojnice Live 10 19 6 1 3 19-9
3 Miedź Legnica Live 10 18 5 3 2 15-10
4 Chrobry Głogów Live 10 18 5 3 2 13-9
5 Stal Mielec Live 10 17 5 2 3 14-12
6 Drutex-Bytovia Bytów Live 10 16 5 1 4 15-11
7 Górnik Łęczna Live 10 14 4 2 4 11-14
8 Podbeskidzie Bielsko-Biała Live 10 14 4 2 4 13-14
9 GKS Tychy Live 10 14 4 2 4 11-14
10 Puszcza Niepołomice Live 10 14 4 2 4 13-11
11 Olimpia Grudziądz Live 10 14 4 2 4 7-8
12 Stomil Olsztyn Live 10 13 4 1 5 13-16
13 Wigry Suwałki Live 9 11 3 2 4 6-9
14 Pogoń Siedlce Live 10 11 3 2 5 10-16
15 Raków Częstochowa Live 9 11 3 2 4 13-14
16 Zagłębie Sosnowiec Live 10 10 3 1 6 10-14
17 GKS Katowice Live 10 9 2 3 5 12-16
18 Ruch Chorzów Live 10 2 2 1 7 13-16